Jaký na to máte názor?

20. zář 2022

Situace je nasledujici - seznamite se s prima muzem. Jen detail,ze pracuje v DE,takze bysme se mohli videt jen 2vikendy za mesic,protoze zatim do toho nechci tahat deti.. ale ted se stalo, ze vi,ze nepiju kafe, nekolikrat jsem mu to rikala. Kdyz jsme se videli,kupoval si kafe,tak jsme se o tom znovu pobavili, ze ho nepiju a proc.... A pak vam napise - jak ti chutnalo kafe?? Me to prijde, jako absolutni nezajem, nebo myslite,ze zkousel jen mou reakci?? Mam ted PMS, tak asi reaguji trochu jinak 🙈.. ale on hned prestane psat a uz jen prijde zprava,ze mu od te doby prijdu jina...? Co si o tom myslite?

klokanka31
20. zář 2022

A byla to SMS pro tebe?🧐

lachtanice86
20. zář 2022

Si spletl číslo

brnohrot
20. zář 2022

Spletl si Tě asi s jinou.

emillyhk
20. zář 2022

Buď jsi jenom bokovka a spletl si, komu chtěl zprávu poslat, nebo jsi mu tak trochu volná, že si není schopný zapamatovat, že kafe nepiješ.

autor
20. zář 2022
autor
20. zář 2022

@brnohrot to ne, to bylo ma msn. Poslala jsem mu fotku s hrnkem....

autor
20. zář 2022

@emillyhk taky to na me tak pusobi.. jen jsem chtela znat nazor vic lidi... Tohle me fakt zabolelo :(...

klokanka31
20. zář 2022

Je to ale divný. Bych si řekla že mě teda absolutně neposlouchal a jsem mu šumák 🤔

autor
20. zář 2022

@klokanka31 no, to si ted taky myslim a je mi z toho smutno... Asi zustanu uz na veky veku sama....jeste predtim situace - nejim cokoladu, vi to a dostanu ji k narozkam... Tak to jsem presla s tim, ze je mily,ze mi vubec neco dal... Ale to kafe me dorazilo :(...

emillyhk
20. zář 2022

Chápu 😟 Ale lepší to zjistit dřív než si s ním začneš plánovat budoucnost a seznamovat ho s dětma...

autor
20. zář 2022

@emillyhk Asi mas pravdu. Jen jsem trochu smutna z toho, ze uz jsem.si myslela,ze konecne najdu taky trochu stesti.... A po par tydnech se ten sen zase rozplyne jak para nad hrncem 😭

irmamala
20. zář 2022

Za me blbost. Ja si teda detaily na lidech dost pamatuju, ale neurazi me, ze si je nekdo nepamatuje o mne. Ja jsem zas uplny dement na jmena, nekdo se mi predstavi a ja za vterinu nevim. A mrzelo by me, kdyby si ten dotycny myslel, ze jsem ignorant. Jako delat zavery vztahu jen kvuli kave mi prijde fakt zbytecny. Jestli ti je s nim jinak fajn, tak nehysterci.

autor
20. zář 2022

@irmamala Ja pak psala normalne po chvili... On prestal..a ted mi jen napsal,ze proto,ze mu od ty doby prijdu jina 🤷

autor
20. zář 2022

@irmamala no, zname se pres mesic a jak pisu - videt bysme se mohli stejne jen 2vikendy v mesici... Taky tak nejak zjistuju, ze minimalne na zacatku vztahu potrebuju ten osobni kontakt casteji :(...

evik19
20. zář 2022

Mně to přijde jako blbost, na které bych vůbec nestavěla názor, jestli o mě někdo stojí nebo ne. Můj manžel mě miluje, ale neočekávám od něj, že si pamatuje každou věc, kterou mezi řečí zmíním. Třeba jak piju kafe, neví do teď. A mně je to fuk, jsou důležitější věci. Já si taky spoustu věcí nepamatuju a on z toho nedělá vědu.

autor
20. zář 2022

@evik19 pisu, ze mam PMS, tak me to asi zamrzelo, ale pak jsem psala dal. On prestal a jen odsekl, ze mu uz prijdu od ty doby jina...

brnohrot
20. zář 2022

Neboj, pokud to není ten pravý, tak ten teprve přijde. Hlavně ať nenaletis a nejses potom nešťastná.

autor
20. zář 2022

@brnohrot Dekuju. Asi si vecer pobrecim,ale lepsi to zjistit takhle brzy nez pozde....

brnohrot
20. zář 2022

Jasně že jo. Držím Ti palce.

emillyhk
20. zář 2022

@evik19 Můj muž si taky nepamatuje, jak si dělám kafe (ale připravuje mi ho výjimečně, tak to chápu). Ale z toho úvodního dotazu mi přišlo, že o tom mluvili několikrát, že mu i řekla, proč ne a on to opakovaně ignoruje. Na začátku vztahu jsou lidi většinou víc zaměření na detaily, jsou vnímavější, takže já bych to brala jako indicii, že do mě možná není tak moc blázen jako já do něj 🤷‍♀️ Tím neříkám, že to s ním má jenom kvůli tomu skončit. Ale asi bych si všímala, jestli vnímá aspoň něco z toho, o čem spolu mluvíme...

victress
20. zář 2022

no jasně, od tý doby mu přijdeš jiná, takže už si dělá půdu, aby se s tebou mohl rozejít a všechno bude tvoje vina...holka, na tohodle koně nevsázej...

autor
20. zář 2022

@victress Nebo me napadlo, jestli to nebyla naka zkouska. Jako jak budu reagovat 🙂.. ale zajimalo me,jak to vidi nekdo dalsi. Ja jsem zaujata, dnes toho mam po vsech strankach plne kecky a do toho PMS 😀.

evik19
20. zář 2022

@emillyhk Já bych neřekla, že jsou chlapi až tak komplikovaný bytosti, jak si představujeme. Poslala mu fotku s hrnkem, on se zeptal, jaký bylo kafe. Aniž by vůbec zaznamenal, že o nějakým kafi už někdy předtím vůbec mluvila. Jako jasne,můžeš ho kvůli tomu vyřadit z vyberu, proč ne... Ale já bych třeba indikátory toho, že bude do budoucna všechno špatně, hledala úplně někde jinde.

evik19
20. zář 2022

Hele, já jsem normálně fakt spokojená manželka, ale v době PMS občas podepisuju rozvodový papíry. Jestli jsi na tom jako já, tak už mu dneska radši nepiš, nepřemýšlejí nad tím, vyspi se na to a zítra ti to taky bude připadat jako totální kravina a budeš se divit, že jsi to vůbec resila.

autor
20. zář 2022

@evik19 uvidim, ale spis tak za tyden budu mit lepsi naladu :D... A to on uz asi bude vypisovat jinde 🙂)...

vikinkav
Autor odpověď smazal
Zobraz
sinicka
20. zář 2022

Jestli se znáte měsíc, tak mi přijde, že se na něj dost upínáš. Prostě jste ve fázi seznamování. Je to ignorant a do budoucna se nic nezmění - naopak. Přijde nejaky stereotyp a bude to furt to samé dokola. Me by to urazilo a byla by to cervena kontrolka pro ukonceni, minimalne bych ho postavila na uroven “ prilezitostny sex” nic vic nic min.

autor
20. zář 2022

@sinicka Ja ani tak ne, ale on byl uplne jiny. Tak pozorny - hromada srdicek a polibku v chatu... Neznala jsem to, bylo to moc prijemne... A pak tohle... A prestane komunikovat... Sex jeste ani nebyl. Jak pisu - pres tyden pracuje v DE,takze bysme se ani moc nevidali... A ted si zmenil fotku a hned ta smrst od slecen, srdicka, komenty jak mu to slusi a polibky... Noo,nevim... Asi potreboval poplacat po rameni a trochu pohonit ego, s tim zastupem fanynek... Ale ty zeny - same zmalovane , s vystrihem az k pupiku a polonahe 🙈...

emillyhk
20. zář 2022

@evik19 No, zakladatelka má PMS, já první den MS, takže máš možná pravdu, že vidíme problém, kde není 🤷‍♀️ Ale jak jsem psala, neposílala bych ho kvůli tomu hned do háje, ale asi se víc zaměřila na to, jestli mě bude vnímat aspoň v jiných situacích...

autor
20. zář 2022

@emillyhk Holky, on prestal sam komunikovat a dela urazeneho 🙂).. tak je to asi vyresene... A kdyz jsem zahlidla ten jeho houf fanynek... Asi mi to ani tak nevadi 🙂)