Jaký na to máte názor?

20. zář 2022

Situace je nasledujici - seznamite se s prima muzem. Jen detail,ze pracuje v DE,takze bysme se mohli videt jen 2vikendy za mesic,protoze zatim do toho nechci tahat deti.. ale ted se stalo, ze vi,ze nepiju kafe, nekolikrat jsem mu to rikala. Kdyz jsme se videli,kupoval si kafe,tak jsme se o tom znovu pobavili, ze ho nepiju a proc.... A pak vam napise - jak ti chutnalo kafe?? Me to prijde, jako absolutni nezajem, nebo myslite,ze zkousel jen mou reakci?? Mam ted PMS, tak asi reaguji trochu jinak 🙈.. ale on hned prestane psat a uz jen prijde zprava,ze mu od te doby prijdu jina...? Co si o tom myslite?

emillyhk
20. zář 2022

Někdy se "problém" vyřeší sám 😉

sinicka
20. zář 2022

Srdicka a pusinky v chatu nic neznamenaji. Chlapum dela dobre si takhle psát a pravdepodobne ma na kazdym prstu 5 dalsich, podle toho, co pises.. mavni nad nim rukou, vzdyt se znate mesic.. 🙂

brnohrot
20. zář 2022

Houf fanynek? Jako na nějaké seznamce?

autor
20. zář 2022

@brnohrot na Facebooku

brnohrot
20. zář 2022

Aha. No buď opatrná.

autor
20. zář 2022

@sinicka nechci mu psat jak naka stihacka jeste o ty fotce,ale tak podivala jsem se, zejo :D... No, mdlo se mi udelalo 🙈

sinicka
20. zář 2022

Ja fakt chapu to zklamani, proste i kdyz to nic nebylo, tak to zaboli.. to se stalo asi vetsine z nas 🙂)
Pouceni pro tebe: nemalovat si budoucnoct, vidani se, vikendy, seznamovani…. S nekym, koho znáš chvilku, i kdyz je to prijemne 🤷🏼‍♀️..
Ja jsem do toho taky jednou spadla, vsechny varovny signaly jsem ignrovala a pak jsem s tim debilnim idiotem pul roku bydlela. Protoze jsem nechtela byt sama. Ne, ze bych byla zoufala. Ale fakt jsem se spalila, poucila a od te doby si vazim vic sama sebe, soucasneho partnera, rodiny a nikdy jsem na nic tak hrrr uz nebyla..
preji hodne stesti s nekym “normalnejsim”

autor
20. zář 2022

@sinicka Tady prisel ten prvni signal az tou zmenou chovani a otazkou :D... Do te doby bylo vse sluncem zalite...

sinicka
20. zář 2022

Hlavně, že přišel a že si uvědomuješ, že je něco špatně a nemáš zapotřebí se něčemu prizpusobovat, omlouvat neco, co ti vadí..

bara88
20. zář 2022

Kolikrát ste se viděli že si z něho tak odvařená?nebo to se zamiluješ do chlapa co ti pošle jen pár srdíček?

autor
20. zář 2022

@bara88 Zamilovana je silny slovo 🙂... Me zajimal nazor na to, ze nekdo vi co nemam rada a nabidne mi to, zda je to ok nebo jsem jen zaujata 🙂)...

bara88
20. zář 2022

Znovu se ptám, kolikrát ste se viděli že ocekavas že si o tobě bude vše pamatovat,co máš a nemáš ráda?

autor
21. zář 2022

@bara88 Osobne jsme se videli v sobotu, kde si kafe kupoval a ja mu znovu rikala proc ho nepiju... V pondeli prisla ta otazka...

martinka_33
21. zář 2022

To nemusí být nezájem, může mít poruchu pozornosti. Otázka je, jestli když ti to tak vadí, jestli ke dobré s ním budovat vztah, bud ete tp štvát pořád...

sinicka
21. zář 2022

Ja si spis osobne myslim, ze panacek nehledá vztah, ale neco jineho :D protoze jako sorry, ale i s poruchou pozornosti by me to trklo, nebo bych se omluvila, pokud bych o toho cloveka jevila zájem

pavlinar
21. zář 2022

Ja ti nevim.. jak to popisujes (zastup fanynek na FB), to mi neni sympaticke.. ale videli jste se pouze jednou, pisete si mesic, tebe okouzluji smajlici srdicka pusinky. A uz uvazujes, jak casto byste se vidali ve vztahu.. Brzdi, dejchej 🙂 uzivej si psani, a bud celkove opatrna. Dokazu si predstavit, ze to nic neznamena, proste si to neuvedomil... A na zlate svatbe se tomu zasmejete. Nebo jo, ma na kazdym prste dalsich 5 pisatelek, ty jsi jen jedna z jeho kaaamosek

autor
21. zář 2022

@pavlinar Jo, jsem v pohode 🙂. Preci jen matka od deti ma i jine starosti nez resit nakyho typka ;)... Napsal mi pekny den, tak ze slusnosti odpovim,ale uz neresim 🙂..

dashyyy
21. zář 2022

mně to přišlo jako vtípek.. podobnej smysl pro humor má můj muž, nebyl to fakt jen třeba joke? poslala jsi hrnek a jako vtípek přijde, jak ti chutnalo kafe.. na mě to fakt působí jen jako sranda

autor
21. zář 2022

@dashyyy hele,nevim. Ale uz se to asi stejne nedozvim 🙂). Pan je urazenej.. spis mi to prislo,ze hledal duvod jak prestat psat 🙂).. diskuzi bych uz vymazala,ale pry to nejde 🙂)

dashyyy
21. zář 2022

tak dobrý, že se vybarvil hned takhle na začátku 😉

autor
21. zář 2022

@dashyyy presne tak 🙂). Potrebuju k sobe muze,kterej neco vydrzi a ne babovku, ktera se urazi 🙂).. ja se mu dokonce i omluvila,ze mam ted spatne obdobi.. nacez po celem dni mlceni napsal, ze jsem jina
. Tak sorry jako, no 🙂)

vitezove
21. zář 2022

no moment. Poslala jsi mu fotku jak máš hrnek. Asi z něj něco piješ. A on napsal "jak ti chutnalo kafe"? A to je celé? Jako kvůli tomu tady vyšiluješ nebo mi něco uniká? Tohle je hodně drsný PMS. On si asi dělal legraci, ne? Naopak je vidět, že ví, že ho nepiješ. Proto to bylo legrační. Prostě ironie.
Jediné co na to mohu říct je, že pokud tohle nechápeš, tak se k sobě nehodíte. Protože asi máš úplně jiný smysl pro humor a to může být problém.

Kdyby mi kamarádka sáhodlouze vyprávěla proč nemá ráda kafe, tak bych jí nejspíš napsala něco dost podobného. Prostě je to legrace. Čekal, že mu na to pošleš smajlíka s vyplazeným jazykem nebo napíšeš "haha" a nazdar. Je možné, že fakt až se ti srovnají hormony tak ti to dojde. Mě se to občas taky stává, že si pak říkám "proč mě to vadilo?". Ale tohle opravdu není od tebe normální reakce. Nemusí ti přece pořád jen psát, jak tě zbožňuje. Klidně si můžete dělat i legraci. Asi jen nevěděl, co na tu fotku napsat.

lucie_1986
21. zář 2022

No pokud mu posles fotku hrnku s kavou, tak se te logicky zepta, jake bylo, kdyz ho vlastne nepijes 🙂 Na tom neshledavam nic divneho. A pokud pise ze si jina atd., tak sama prece vis ze ted par dnu si 😃 Asi bych to uplne neodepsala.

2hanah
22. zář 2022

@brnohrot to mě napadlo taky hned jako první😏

2hanah
22. zář 2022

@evik19 jenže taky je otázka, jestli se to týká jen těchto "blbostí", jasně, může toho mít hodně v práci, plnou hlavu a vypouští třeba to kafe, ale v extrému měl můj manžel nějakou debilbí poruchu, že mě vůbec neposlouchal, nebo spíš slyšel, ale nikdy nerozuměl - informace zůsatala v uchu a netekla do mozku a to už pak bylo na zabití!!! - všechno mu říkat desekrát a zjišťovat, jestli to udělal nebo poslouchal, prostě jako s malým dítětem a to už, věřte mi, Vás za pár let tak unaví a přestane bavit. Já bych taky neřesila zrovna toto, kdyby mi s dotyčným bylo dobře, ale jestli to myslel vážně, tak je to divný, na začátku Vás ten druhý fakt zajímá a vnímáte co říká. Otázka je, jestli nešpásoval on s tím kafem, a pak jí napsal, co napsal, pač to "nepochopila" ten jeho humor a nebo si myslel, že si ona dělá srandu, když mu to řekla, protože pak mu tím hrnkem chtěla ukázat, že ji pije - on to tak pochopil🤔 těch teorií je moc, bylo vidět na té fotce, co v tom hrnku máš, že kafe to není???

vodnarka2013
22. zář 2022

Osobně bych to jako katastrofu nebrala, patrim mezi lidi kteří také spousty věcí vypouštějí. I po 4 letech vztahu jsem manželovi nechala dat na dort špatně číslo 😅🙈 a ještě se tomu divila … do teď mám problém občas s tím co má a nemá rad a to ho miluji 🥰

borabohdana
22. zář 2022

Ma slabu pameť

mourovatakocka
22. zář 2022

Byla bych opatrná, kdo ví, jestli v de opravdu pracuje a není to jen 'alibi', aby bylo jasné, že nemá moc času se vídat častěji a má to rozjeté na více frontách. Mohla to být sranda a taky se mu může plést víc ženských, ta nepije kafe, ta čaj, no a už to zmotá. Pokud nekomunikuje, tak bych řekla, že se problém vyřešil sám. Přesně jak zaznělo, na začátku vztahu i jen psacího si většinou dává člověk pozor na detaily, ještě si něco pamatuje a záleží mu na drobnostech. Tady to tak nejspíš není.