• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

13. srpna 2016 
Hoj holky, takjsem si dnes opět mákla s kočárem. Hlavně mě namíchli silničáří, kteří inteligentně nahrnují sních zrovna tam, kde by se mělo líst z chodníků. Pak musím pochodovat skočárem po silnici a modlit se, aby mě něco nesejmulo, protože se nemám jak na ten chodník dostat. Takže dnes relaxuji a to jsem chtěla aspoň dobalit dárky.
Zítra mě taky čeká upíct vánočku akonečně bych mohla slepit linecký :sweat_smile: Nějak nemám na ty Vánoce náladu
Já se dívala na tu Dukanovu dietu na netu a už ta se mi zdá dost drsná, držet nějakou drsnější si snad ani nedovedu představit. Nicméně jsme prezentovala atkinsona manželovi a ten souhlasí, tak mě snad podpoří a bude chápat
21. pro 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luti Pokud budeš přidávat do fotoblogu, tak tam máš možnost zakliknot kdo může vidět aje tam jenpro přátele
21. pro 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wjerushka dekuji mooooc :wink:
21. pro 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luti dej ho do svého alba tu fotku dej vidět jen přátelé a pak si požádej o přátelství ty lidi co chceš aby tu fotku viděly :wink:
21. pro 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 dekuji moooc :wink: :grinning:
22. pro 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
kive76 a neuvažuj o přihlášení letos. Já už mám takovou krizku, dnes jsem výjmečně stoupla na váhu,a vylítly dvě kg, teď se vážím jen jednou týdně a je to lepší, protože jak vidím, tak ty dvou kg lety mám stále. Sice se nedržím moc s jídlem, ale taky nepřežírám. Takže bych snad do toho i šla, už je mi to jedno...vidíte, že ani tady se moc nedržím...tak možná by mi to pomohlo ofiko s fotkou, ale ani tomu moc nevěřím...druhá věc je, že je v podstatě"štěstí", když Vás vyberou mezi oněch sedm lidiček. No a pokud se nepodaří, tak zbyde hubnutí doma. Tak co nejdeš do toho ?
22. pro 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Holky, poslu vam - tem, co tady chodi nejvice zadost o pratelstvi ve fotobloku, jestli chcete pripojte si mne :wink: :wink: , musim nahrat alespon nejake fotky, ale nechci, aby je kazdy videl, jsem asi paranoidni :slight_smile: :slight_smile: , ale na nekterych diskuzich se stavalo, ze nektere kocky pridavaly fotky jinych maminek a miminek do svych fotobloku, vim neni to 100%, ale alespon trochu ochrany :slight_smile: :slight_smile: . Zkusim pridat nektere fotky z lonskych Vanoc, 2 mesice po porodu druheho ditete.... kdyz to videl muj manzel minuly tyden, tak mi rikal, ze jsem vypadala jako po steroidech......myslim tim natekla, hulvat :angry: :angry: .... ale uprimny.... a to se ceni :wink: :wink: i kdyz to nekdy boli :angry: :angry:
22. pro 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje, já mám zase překlepů :unamused:
22. pro 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka, jen nakukuju z nemocnice, nedočítám, to až doma... když bude čas.... na hubnutí teď nemám náladu, ani čas, jsem ráda, že jím co jím... tak uvidím... malá už je o moc lepší a díky... :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2010 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.

Už se sem do nového roku nedostanu, protože doma nemáme net, tak vám všem přeji Krásné vánoce, šťastný nový rok a do příštího roku i hodně shozených kil. :slight_smile:
22. pro 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, udělala jsem si malé album, snad mi ho tu nesmáznou, kdo ho chce vidět, tak šupky dupky do přátel:slight_smile:
Jinak dieta dostává na frak, nestíhám chodit cvičit a cpu se sladký, ale včera jsem byla lyžovat, tak snad ten pohyb pomohl.
@bocinka - držím palečky
@dasulag - i Tobě:slight_smile:
22. pro 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bocinka tak snad vás do vánoc pustí :wink: uplně tě chápu stím jídlem ve špitále :frowning2:
22. pro 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ja beze zmeny, ale aspon netloustnu :frowning2: nejak se hodne omezuju, chodim cvicit a cvicim i doma a vaha proste nic :pensive: no, tak snad se uz konecne hne. na konci ledna ma tchan oslavu narozenin, tak jsem chtela vypadat trochu jak clovek a chtela jsem mit 70 kg, tak to uz vim ted, ze tech 9 kg nedam :cry:

mam nejakou predvanocni depku, tak vas tim nechci stvat :wink: mejte se krasne a pekne Vanoce a hodne shozenych kil v pristim roce :dizzy_face:
22. pro 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tegina ahojky, no já ještě nevím ale asi řeknu příteli at mě sfotí...třeba se na mě štěstí usměje...a vyberou mě do tý sedmičky.. :slight_smile: ale to tě pak sledujou, a kontrolujou...hi,hi...no ale stejně to všechno záleží jen na tobě, jestli fakt budeš dobře jíst, a cvičit, nebo se na to vybodneš...ještě jsem objevila jednu soutěž...ale zatím se teda nechystám vdát... http://www.trener-fitness.cz/soutez-fit-nevesta/
22. pro 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda
@medvedinka to je rozdil jako blazen, ja chci taky :dizzy_face:
22. pro 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se připojuji medvedinka super :wink:
22. pro 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem krásné vánoce a štastný nový rok :wink:
22. pro 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky užijte si svátky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... posílám přáníčko :sunglasses:
http://elfyourself.jibjab.com/view/NfpvLhePQS3lqqeU8bcd

@bocinka ať jste brzo fit !!!! :dizzy_face:
22. pro 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
vůbec nestíhám....ted sjem si odskočila od zdobení stromku:slight_smile: maly usíná ..všem přejeme veselé Vánoce a hubnutí zdar:slight_smile:

vložila jsem tabulku http://www.modrykonik.cz/fotoblog/luucab/album/hubneme-spolu/
22. pro 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evena dost dobré přáníčko:slight_smile:
@misicka455 taky přejeme:slight_smile:
22. pro 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b moc pěkné přáníčko.. :slight_smile:
22. pro 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 moc pěkné přáníčko :slight_smile:
22. pro 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. pro 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455
@luuca.b

pěkné přáníčka.

@janicavopica - taky mám nějakou depku, ale není to jen o shazování, ale i situaci doma. Snad bude příští rok lepší. :frowning2:

Mějte se a nenechejte si ničím zkazit pohodu. :slight_smile:
22. pro 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medvedinka, supr rozdíl, tj.fajn si ty rozdíly takhle zmapovat na fotkách...myslím, že i ta barvička na vlasech tě moc oživila :slight_smile:
Bocinka, já jsem vůbec nepostřehla, že jste v nemocnici,někdy dočítám narychlovku, vy jste s rotaviry...? Tj.jediné co se mi trošku vybavuje, že se probíralo, ale jen letmo. Každopádně, už máte asi nejhorší za sebou a teď hurá domů :slight_smile: .
Holky, přánička máte úžasná, my nemáme zatím nic a asi ani mít nebudeme :slight_smile: , tak už taky popřeju příjemné prožití Vánočních svátků, šťastný Nový rok plný zdraví a taky ty shozená kilečka :wink: .
22. pro 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvedinka ty brďo to je rozdíl :confused: seš kočka :dizzy_face:

děkuji všem za přání :dizzy_face:
22. pro 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se přidávám - Krásný svátky:slight_smile:
22. pro 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,všem přeji krásné vánoce a at vám děti dělají v novém roce jen samou radost :slight_smile:
22. pro 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ps: už se pomalu pripravuji na dukanku:slight_smile:
22. pro 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka jak to,že jste v nemocnici,snad budete zdravé na vá noce doma.

Všem holky,krásné svátky vánoční a žádné předsevzetí nebudem dělat a nějak ,jak to půjde se na to vrhnem.
Myslím,že podpora je důležitá a my to zvládnem. :slight_smile:
22. pro 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek