Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

luuca.b
29. pro 2010

čauky ženy🙂 vkládám tabulku čekála jsem ale víc se neozvalo.-) https://www.modrykonik.cz/fotoblog/luucab/album...

jinak mi ráno volali z jednoho fitka a hledají lektorku hurááá zítra tam jedu se podívat a popovídat co a jak

luti
29. pro 2010

Ahojky zenky a hubnicky 😉 😉 😉 , doufam, ze jste vsechny mely krasne a pohodove Vanoce 🙂
@luuca.b mooooc gratuluji, prvni Novorocni nebo jeste starorocni splnene prani, super, jsi jednicka. Ja ti mou vahu a me miry posilala jiz 22. nebo 23. prosince na tvou IP, neb jsem tady nebyla, ale v tabulce jsem se bohuzel nenasla ☹
@korchy holka jedna, nasleduj instinkt, ty vis sama dobre, co je pro tebe nejlepsi, drzim palce, at vsechno jde, jak ma 😉 😉

kive76
29. pro 2010

@korchy ahojky, tak to jsme dvě, taky jsem to nezvládla.. a dala si zeleninu...takže po novém roce snad už konečně něco 🙂 máš pravdu ta zeleninka tam chybí

evena
29. pro 2010

ahoj 🙂

@luuca.b juuuu tak ať ti to vyjde 😵

@kive76 tak sme tři 😅 najíždím na to po novým roce 😝 lítáme po návštěvách atd. a prostě se to nedalo 😝

kacab
30. pro 2010

Ahoj holky hubničky... tak se po týdnu zase hlásím..... Já se přiznám, že od porušení na štědrý den a víkendu po ... jsem ještě neměla plnou odvahu stoupnout na váhu.... Na rotopedu jsem jezdila, ale chuťové buňky jsem fakt neudržela a jedla víc než měla 😒 ... odedneška zase najíždím, ale půjdu se zvážit až v neděli.... Jinak velkou náhodou se teď naši na horách seznámili s šéfem chirurgie v jedné pražské nemocnici a leden - únor tam půjdu na trhání těch křečáků, tak mě čekají v tom příštím roce věci!!! Nejhorší je, že se vůbec nebojím o sebe, ale jak to tu ty moje dětičky beze mě vydrží... Hlavně malý Tom je totální závislák na mamince a mám strach aby to tu neproplakal... Bude to prý tak na 3-4 dny... ale taková nabídka se prostě neodmítá....

myshellka
30. pro 2010

Ahoj, můžu se přidat do diskuze? Před rokem jsem vysadila antikoncepci a kila šla nahoru 😖 Mám o takových 7-8 kg víc, než bych si přála. Takže je konec roku, čas předsevzetí a já si říkám, že aspoň pár kilo zhubnout musím. Jenom zatím nevím, jak do toho. Omezit sladké před Vánoce nešlo, tak snad zelenina v lednu to spraví

evena
30. pro 2010

ahoj holky

@kacab ty jo to je narychlo 😕 manža si vezme dovolenou aby byl s dětma nebo máš hlídací babičku? já bych měla stejné pocity a nechtělo by se mi na tolik dní odjet, ale malá by to asi zvládla, horší by to bylo se mnou 😀

@myshellka vítej 😵

luuca.b
30. pro 2010

@myshellka určo se přidej a písni mi prosím kg a cm do IP přidáms i tě do tabulky at vidime vysledky🙂každou neděli hlásíme novou váhu i kdybyb byla stejná🙂 a zda chceš hobnout na cm tak klidně i ty mi písni před prsa,pas,boky,stehno,paži🙂
@kacab au au a jaky kliniky?

misicka455
31. pro 2010

@kacab neboj děcka to nějak zvládnou a ty aspoň budeš mít od bolesti klid 😉

misicka455
31. pro 2010

@luuca.b tak super, že se ozvaly s fitka tak ať se ti tam líbí 😉

misicka455
31. pro 2010

@korchy však každému vyhovuje něco jiného neboj dělenka je dobrá dej jí ješte šanci 😉

kacab
31. pro 2010

@evena ... no jo... babi domlouvá termín, aby to vyšlo na jarní prázdniny - pracuje ve školce a líp si vezme dovolenou... je hlídací, ochotná a milovaná babička a bydlí ve stejném domě pod náma.... manža by si dovču i vzal, ale stejně asi nemá takové nervy, jako mamka - babi, aby s dětma vydržel a zvládl je sám.... Snahu má, ale nějak mu to z hůry není daný 😀 😀 😀

... řešíme i, že když když jsem na mateřské a nebudu se kvůli pobytu v nemocnici moci starat o malého, že bude určitě nějaká možnost, aby dostal nějaké vono či ošetřování manžel, aby si nemusel hned plácat dovču.... Nevíte náhodou některá, jak to je?

@luuca.b já ti ani nevím.... je to strašně narychlo a veliká náhoda....a budu vědět víc, až se naši vrátí z hor.... Já pořad počítala s tím, že budu šetřit na tu 13ti tis ambulantní metodu a když to tam mamka řekla, 2dr se popadali za břicho, že to je jen zlatokopectví a má to i své nevýhody a rizika o kterých nikdo nemluví... Nejdřív se ten hodný dr nabídl, že mi to domluví v nejbližší nemocnici a pak řekl, že v podstatě můžu rovnou k nim, že je přeci jedno, kde budu ležet... já jsem strašně vděčná a nechci takovou nabídku odmítnout, i když to asi bude masakr... a o pohybu po ani nemluvě.... co neschodím do konce února, tak pak už do léta asi moc nedohoním... ale nebudu předcházet...

...jinak teď začne večer pravidelně ukládat ke spaní malého muž, aby si Tom zvykl, že je to normální a neměl s tím problém, až budu pryč.... jak usne, už to bude v pohodě.... to spí celou noc... ale večer aby to nebylo slzavé údolí

misicka455
31. pro 2010

...
Oslavíme Silvestra...
Oslavíme Silvestra,
jak se sluší, patří.
Napijem se, nacpeme se
klidně za dva, za tři.
Druhý den je Nový rok,
uděláme správný krok,
když si dáme předsevzetí
- býti šťastný celý rok.
PF 2011

luuca.b
31. pro 2010

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/luucab/album...

@kacab ak to je hukot☹
@misicka455 taky přejeme i Vám🙂

evena
31. pro 2010

ahoj

holky užijte si Silvestra a do nového roku všem přeji hlavně ty shozené kilča ať sme do plavek kočky 😵

@kacab ty máš teda super babičku 😵 tiše závidím 😀

@luuca.b tak tentokrát se mi ta tabulka moc nelíbí 😅
snad se to po Novým roku zase pohne směrem dolů 🙂

kacab
31. pro 2010

@evena .. jo jo... mamka je poklad k nezaplacení... obecně naši jsou strašně starostliví a obětaví... Což se o manželově otci bohužel říci nedá... ale kdyby žila manželova maminka, bylo by to asi taky jiné... Oni ty samotní chlapi jsou dost často nemožní, obvzlášť Ti s červeným diplomem - kterým pán bůh někde přidal až moc a jinde se hoooodně nedostává 😀 😀 😀

Tak je to jasný - jarňáky tu startují 28. února a v tom týdnu mě to čeká.... ale to je ještě 2 měsíce , takže jsem v klidu...

korchy
31. pro 2010

Ahojky,tak vám všem přei krásný nový rok a at jdou kilča rychle dolů 🙂
@misicka455 Dělenku nevzdám,už ted po pár dnes mi je zase líp 🙂

tegina
31. pro 2010

Ahojky,
přeji Vše nej do Nového roku, i když se budu opakovat tak po zdraví přeji také shozená kilíčka 🙂 .
U mě nečekaně žranice od Vánoc trvá až po dnešek, takže snad od zítřka se budu dlouhodobě držet...no každý rok je to stejné 😒 .
Luti, jsem se dívala, že jsi jediná , kdo nehřešil, už tam máš shozené pěkné čísličko...gratuluji. Nechce se mi vyhledávat, ty kromě silné vůle frčíš na jaké dietce 🙂 .
Taky zdravím nově příchozí.

luuca.b
31. pro 2010

@luti
@kive76
@evena
@misicka455
@kacab
@korchy
@tegina
@bocinka
tak co vy na to??plno zvás jsem neoznačila jen poslední stranu🙂

misicka455
31. pro 2010

@luuca.b jj super 😉

kacab
31. pro 2010

@luuca.b skvělý, díky 🙂

bocinka
31. pro 2010

@luuca.b Super, takže bude nová tabulka??? já nějak nestíhám dočítat... 😉

leopolda
31. pro 2010

@kacab manžel,at si vezme normálně Ošetřování člena rodiny,když ty budeš v nemocnici.
Určitě to budeš mít lepší tu klasicou operaci,ono záleží na rozsahu.Já jsem instrumentářka,děláme to u nás taky.

luti
31. pro 2010

Ahojky zenky a hubnicky 😉 😉 😉 , vsem hubnoucim i snazilkam preji krasny Silvestr a vsechna splnena prani do Noveho roku, a i kdyz to zni jako klise, hlavne to zdravi, neb bez nej nic nejde 🙂 🙂
@luuca.b nadherna, prehledna tabulka, panecku az budeme s manzelem rozjizdet dalsi spolecnost, budes jako prvni na liste s pomoci 😉 😉
@kacab super zpravy, vis jak to je, vsechno zle je pro neco dobre, urcite to kratkodobe odlouceni prospeje vam vsem a hlavne deti budou mit zdravou maminku, ktera je bude v lete nahanet na hristi. A to potom ty kilca poleti sama dolu 😉 😉 Babi pohlida a manzel, ten te bude chtit mit co nejdrive zdravou zpet, tak se bude snazit, sec mu budou sily stacit 😀 😉 🙂
@bocinka doufam, ze je Sofinka v poradku a plna sil opet zlobit maminku 😉
@korchy, krasny Novy rok 😉
@misicka455 taktez Krasny Novy rok a super basnicka 😉 😉, v Pondeli posilam Zumbu 😉
@myshellka take vitam nove prichozi a hodne stesti v Novem roce 😉
@tegina dekuji za pochvalu, kde to jako po masle 😉 😉 na zadne diete nejsem, jen si hlidam prisun kalorii na den a hybu se jak jen to jde, jak jsem jiz psal jesm venkovni typ, takze ven ven ven a opet ven, at uz s detmi nebo bez nich 😉 😉 , @medvedinka je na necem podobnem, ale od sve dietolozky

Jestli jsem na nekoho zapomnela, moooc se omlouvam, vsem zdrvai, stesti dlouha leta 😉 😉 a v pristim roce napisanou 🙂 🙂

luti
31. pro 2010

@leopolda take krasny zdravy Novy rok 2011 😉 🙂

luuca.b
31. pro 2010

@luti no to klidně🙂

happy new year broučínci hubnoucí🙂..at nám ty kila jdou jen a jen dolů.-)

bocinka
1. led 2011

krásný Nový rok holčiny, ať nám to hubnutí jde skoro samo.... 😉 😉

kive76
1. led 2011

ahojky, já též přeji dodatečně Vše nej v Novém Roce..hodně zdraví, lásky, pohody, štěstíčka ...a at se nám dobře hubne, at se pořád podporujeme...no budu muset něco udělat s tou váhou, a cvičením ted mi to nějak nešlo...dneska ještě dojídám zásoby ze silvestra, a i v neděli..zbytečky 🙂 a pak najíždím asi zas na tu dělenku..., ještě nevím..

jo jinak tabulka dobrá, akorát moje hodnoty se mi vůbec nelíběj ☹ budu s tím muset něco udělat ...

tegina
1. led 2011

Ahojte holky,
luuca.b-tabulka je senzační 🙂 , myslím, že jsme všechny spokojené, teď jen zapracovat na těch číslech 🙂
luti-na mě to platí taky, že když jsem venku, není přísun kalorií, akorát teď je to naprd s těma dvěma dětma, když neprohrnují chodníky, ale snad už to bude lepší...
Tak hodně zdaru do Novoročního boje s kilográmky 🙂