Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

tegina
5. led 2011

seci
tak se drž. Má státnice, ježiš ani nechci počíta jak to letí snad 12 let 😒 , tak jak píšeš o státnicích, mám ještě teď husinu...určitě to vzládneš jako všichni ostatní 🙂 , jsem jáko ségra, která mi před tím řekla, to dáš, přeci nejsi blbá...mě s tím strááááášně vytočila, ani jsem možná něvěřila tomu, že to zvládnu, člověk ja takový otupělý, nevěří ničemu...nevím jestli to někdo zvládal v pohodě, ale jak jsem si připustila, že bych najednou pět let měla k ničemu a penízky našich frr a jak bych jim to řekla...no to je ta moje skepse a hrozná zodpovědnos.Z předmětu, z kterého jsem měla nej strach, jsem nakonce vybrala takovou otázku, že mi dali za jedna, se stydím dodnes...já jsem jinak na učení docela pohodlná a klasifikovala bych se od jedné do pěti na dvě mínus...no a v takovém náporu nejde cvaknout v hlavě, že si do bufetu, který mám na patře nezajedu pro pár flintíku...ještě si pamatuji, že jsem se několikrát denně sprchovala teplou vodou, to mě uklidňovalo...
Po státnicích jsem si řekla, že už nikdy více, a že bych ten nápor nepřála ani největšímu nepříteli...v porovnání s tím, na gymplupřed maturou vůbec žádný stres, šla jsem s tím, že mi stačí za 16, nekladla si žádné cílé, hold ty ženské mozky se rokama tak mění 😀 , i v nárocích na tu váhu vzpomínáme všechny stejně...

rendolf
5. led 2011

Ahoj všem. Taky jsem se rozhodla zhubnot, ale je to boj!!! Slyšela jste některá z vás o dietě ze South Beach??? Jíte pravidelně a to velké porce libového masa bohužel bez příloh a taky vynecháte mléčné výrobky, ovoce, pečivo.Ale týká se to jen prvních 14 dnů. Pak už zařadíte to co jste nesměli. Já osobně jsem zhubla v prvních 14 dnech 4 kila, které jsem nenabrala. V knize píšou, že můžete zhodit v těch prvních 14 dnech až 6 kilo!!! Mým sestřenkám se to podařilo a zhodili každá 15- 20 kilo a nijak nestrádaly hlady a ani nemusely sportovat. Dokonce ta jedna pracuje jako kuchařka. Jelikož mám slabou vůli tak jsem s dietou sekla, ale teď se ji snažím držet znova. Pokud některá budete chtít vědět víc ráda vám napíšu.

kive76
5. led 2011

@rendolf jo jo o south beach jsem taky už četla...bylo to jednou v časopise dieta..

safira.b
5. led 2011

Holky tak já už se na tu zumbu těším a ještě víc po tom co tady napsala Dasulag. 😀 Taky jsem viděla diskuzi v televizi, kde dr. mluvil o tom, že to prý není pravda. že maminky mohou klidně cvičit, ale musí mít pevnou podprsenku jinak tomu nic nebrání. Dělali výzkum u maminek které cvičily a necvičily a výsledky byly stejné. Nic neukazovalo na to, že miminka u maminek které cvičili odmítali jídlo.zkouším odstříkávat a skladuju to. Ale zkusím ji nakojit aj po cvičení normálně a uvidím. Kyselina mléčná škodlivá není, jen může změnit tu chuť některým miminkům to vadí jiným ne. Tak uvidím co mi na to řekne Sabinka🙂

safira.b
5. led 2011

@rendolf Jé písni o této dietce víc prosím🙂

mamkamarketa
5. led 2011

@evena neni co obdivovat u me je to bohuzel spis zoufaly krok a pomoc odbornika 😝

opravdu nikdo nema zkusenost s vibrostation??? Popripade nekdo z Prahy kdo by chodil se mnou vibrovat? 😀

seci
5. led 2011

@tegina dík za povzbuzení.... jooo, kdybych já šla na vš hned po gymplu a pak normálně studovala, tak bych už měla taky skoro dvanáct let po státnicích, to budem asi podobně staré....ale holt jsem to měla takový klikatější, nástup na vš až v 25, pak přerušení, podnikání a teď to rychle dokončit, protože studijní program na fakultě už má jinou podobu, takže mám ultimátum.....že na to mám, to vím, ale nemám ten čas, protože jsem na to celé vánoce nešáhla a teď pozdě bycha honit 😕 ....no nic, jdu zas na to 😝

kive76
5. led 2011

@mamkamarketa ahojky, vůbec to neznám

tegina
5. led 2011

Teď jsem se chtěla mrknout na tabulku, a nějak se mi neobjevovala, proto luuco, opět to přátelství, nevím, kde je chybka...
seci: tak se pak pochal, až to budeš mít státnici za sebou, studovat při přáci, ještě hůř při dětech, to pravdu obdivuji...
luti:to je kiiiiiiiiiiiil 🙂 gratuluji, to musíš být jiný člověk

evena
5. led 2011

@mamkamarketa no vidíš, já bych se k odborníkovi asi styděla vůbec zajít ... nevím proč, asi že by mě nadal že sem vyžraná 😀 a o vibrostation slyším poprvé od tebe 😕

@rendolf připomíná mi to jiné diety ... aspoň ty o kterých něco vím tak všude je to jídlo podobné, žádné přílohy ... z toho sem měla strach že třeba bez brambor se neobejdu a já neměla už asi měsíc a ani mi nechybí, rýži sem neměla ještě dýl, pečivo sem teď nejedla přdd Vánoci asi 14 dní tuším, taky mi nechybělo a te´d si vezmu občas chleba ale tak 2x do týdne ... chtěla bych najet na tu dukanovu dietu (nebo jak se to píše) ale nějak to pořád odkládám

dnes sem si dala závazek že si doma zacvičím, vykopnu mýho ať jde na kafe dolů k rodičům a půjdu na to 🙂

wjerushka
5. led 2011

@seci taky se snažím začít učit. Ale fakt to nejde.
Já prově školu po gympllu dodělala, teď jsem začala ekonomku. Více méně z trucu. Manža je furt v luftu, kvůli svým koníčků a já seděla doma. Tak jsem se přihlásila do školy a postavila ho před to, že b ude zkrátka soboty doma a starat se o malýho. Sem tam mu přihodím něco udělat, vysát nebo utřít prach. Aby si taky chlapec vyzkoušel, zač je toho na mateřské loket. Sice jsme to měli nastavené tak, že soboty jsem si mírně přispávala a to musím teď oželet, ale co už.

mamkamarketa
5. led 2011

@evena jestli mi nekdo bude nadavat, tak to jim nepreju. platim jim za to, tak doporucuju at drzi tlamu a poradi mi 😀 😅

http://vacu.webnode.cz/vibrostation-vibracni-pl...

pisou,ze 10 minut je jako hodina v posilovne. tak jestli se bude nekde deset minut klepak a pak budu krasavice hubena jdu do toho 😀 navic jsem tam volala a pani mi rekly,ze si sebou muzu vzit i tomase, coz je super. nekdo z prahy, kdo se chce jit klepat se mnou?

mamkamarketa
5. led 2011

@kive76 tak to je pekne na prd. to ja potrebuju naporad. a navic ta cena taky neni nejak uzasna 😝

rendolf
5. led 2011

@safira.b Jedná se o to, že prvních 14 dní nejíš pečivo, chléb, veškeré přílohy, ovoce(protože obsahují cukr) a mléčné výrobky. V těchto dnech jíš na snídani př.: vejce i se dvěma opékanými plátky anglické slaniny, káva bez kofeinu, nebo čaj, zeleninu, zapékané zeleninové košíčky,dopolední svačinka: 2 krůtí rolky, oběd:grylovaná kuřecí prsa na tymiánu se zeleninou a dezert želatina bez cukru, odpolední svačinka:celer plněný 1 trojúhleníčkem nízkotučného sýra Veselá kráva a na večeři:grilovaný losos, zelenina a dezert: moka keém ricotta. To je jídelníček na jeden den. Samozřejmě, že to obměňuješ takže tahle dietka se dá vydržet( i když já jsem ji nikdy nevydržela 😅 . No a po těchto dvou týdnech vrátíš ty potraviny,které si nemohla: ovoce, mléčné výrobky....Samozřejmě, že tam nezařadíš bůček a jiné tak dobré věci, ale libové maso bez tuku jako kuřecí prsa, vepřová pečeně,vařená šunka, roštěnec, svíčková, hovězí zadní. Tato dieta má tři fáce a nejdrastičtější je ta první, ale kdo překoná první tři dny tak chutě na to co jsi měla jsou ty tam. Moji sestřence se zlepšily jak choresterol tak jaterní testy takže tato dieta má fakt něco do sebe.

eiffela
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berenika39
5. led 2011

sakra to ti nevadí, že tu ostatní za reklamu platěj???????????????????????????
v deseti tématech propaguješ zázračný utěrky, v deseti zase nějaký lék na všechno, tady obyčejný emulips....

kive76
6. led 2011

@mamkamarketa ahojky, koukala jsem , že to je v Dejvicích...a na kdy ses objednala...možná to jen pro to ...co to je...taky zkusím..

safira.b
6. led 2011

Holky tak včera první lekce zumby. Připadala jsem si jako nemehlo a místy pěkně trapně. Vždycky jsem byla docela ohebná a te´d? Jsem se sotva hýbala devět měsíců bez pořádného pohybu mi teda dalo zabrat. Takže nohy mě docela pěkně bolí, ruky mírně a bříško zatím ne.Asi jsem to nedělala úplně zprávně. navíc jsem tam byla jediná kdo to ještě netančil. No sranda. Ale příště půjdu zas. Musím to zhodit, když jsem se tam viděla v zrcadle no hrůza 😠 Jinak mléčko jsem ani nemusela odsávat, malá si ho v pohodě dala. Kojila jsem až za 90minut po tom co jsem cvičila, takže by to tam už nemuselo být, ale v pohodě tak jsem ráda.
Mi máme doma ještě orbitrek, tak jsem si řekla, že se na něj denně vrhnu, abych se dostala do kondice. A nebo jako obněnu zkusím spinning ten mě docela bavil. 😉

mamkamarketa
6. led 2011

@kive76 dneska v pul 8 za 3 lekce 150 (tj 50 za lekci) nemam co ztratit 😉 tak pojt taky

kive76
6. led 2011

@mamkamarketa dneska nemůžu ...mám už něco dohodnuto..resp. s Luccou.b zumbu ...víš já jsem z Kladna, ale v Praze pracuju takže Dejvice mám kousek, ale mohla bych tak nějak od 16h,17h...abych neměla moc velkou pauzu mezi prací a tím.. 🙂

mamkamarketa
6. led 2011

@kive76 jasny. no pani rikala,ze se nemusi clovek ani prevlikat-nic. proste prijdes 10 minut se klepes a jdes domu. tak jsem celkem zvedava. i ta cena a cas cviceni mi vyhovuje. chodila jsem na spinning,ale 110 kc 2-3 tydne je mazec ☹

kive76
6. led 2011

@mamkamarketa no tak pak dáš vědět o co tam jde...a jaký to je...takhle tam může cvičit víc lidí najednou?

mamkamarketa
6. led 2011

@kive76 nevim kolik tech ,,plosin,, maji. vecer podam info. ale nejsem si jista jestli s mym telem a kondickou to zvladnu i tech 10 minut 😅
Ja jsem se zase k vam zpatky vetrela,a ani jsem se nezeptala @lucca.b jestli me prijmete zpet 🤐

kive76
6. led 2011

@mamkamarketa určitě přijmeme 🙂

kive76
6. led 2011

@mamkamarketa já jsem se sem tehdá taky přidala .. 🙂

kive76
6. led 2011

@mamkamarketa na fotce vypadáš dost hubeně... 🙂

misicka455
6. led 2011

Holky a s Brna tu asi nikdo není co?

mamkamarketa
6. led 2011

@kive76 no mam desny bricho (bojim se az se ta plosina bude klepat vyrazi ]i bichem zuby 😅 ) kdyz ja tu postavu mam desne nesoumernou (zadovy speky, desny bricho..) treba ruce si myslim,ze mam ok. znam lidi se stejnou vahou a maji to pekne rozlozene a vypadaji dobre,ale to neni muj pripad ☹ navic zaciname mluvit o druhym mimcu a musim neco sundat. jinak bych uz nemohla ani chodit 😅 (s tomase jsem nabrala 20kg ☹ )

gabrielaa
6. led 2011

@misicka455 já jsem kousíček od Brna 😉

kive76
6. led 2011

@mamkamarketa no my s přítelem právě už mimčo zkoušíme...přes rok a půl a nejde , nejde...tak ráda bych předtím něco zhubla...no snad se už brzo podaří...ráda bych si už tak na ty 3 nebo 2 roky odpočinula od práce 🙂