Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

bocinka
6. led 2011

@kive76 já taky tak zkoušela.... a povedlo se až jsem zhubla patníct kilo... sice jsem je nabrala zpět, ale malá za to stála...
Jooo a holky baculky.... možná předbíhám... ale nemáte některá doma svatební šaty po sobě???? 😅 😅 koupím, půjčím.... 😕 😅

leopolda
6. led 2011

@misicka455 No já přece.Zase jsem se vrhla na pana Atkinse,co ty,pořád dělíš?
Docela blbý,že nám do toho skočily vánoce,ted se mi do toho docela blbě vrací,nebo znova začíná.

kive76
6. led 2011

@bocinka no a takhle právě mám představu zhubnout před, a pak ty kilča navíc coby těhule nabrat...ale to je něco jinýho..

misicka455
6. led 2011

@leopolda jj ty vánoce jsou pitomé taky né a né naskočit ke všemu oslava malé a neochutnej dortík , že ? 😀

kive76
6. led 2011

@misicka455 no to je jasný...jéééé dortík bych si dala 🙂

misicka455
6. led 2011

@leopolda nedělím teď nic nedržím chci se do toho pustit od 17 .1 , ale nevím zda si nejprve nenaordinovat nějakou dietku a pak najet na dělenku 😒 Už jsme se obědnala zase na cvičení , ale uvidím jak to zvládne to moje koleno zatím teda, žádná sláva 😒

misicka455
6. led 2011

@mamkamarketa dej odkaz na net na tu plošinu 😉

mamkamarketa
6. led 2011

@bocinka chystas svatbu? 😵
@kive76 to bych chtela taky, pak je rozdil jestli zacinas po mimcu s 15 nebo 30kily navrh 🙂 tak budu drzet palce at se brzo zadari //

misicka455
6. led 2011

@mamkamarketa dík pak napiš jaké to bylo 😉

mamkamarketa
6. led 2011

@misicka455 ok jeslti nebudu moc vytresena 😀

bocinka
6. led 2011

@mamkamarketa no, snad jo.... už jsem si rozmyslela velkou pompézní svatbu, takže to můžeme udělat dřív, zasnoubený jsme tři roky, tak by asi bylo na čase.... jen v kruhu rodiny, pohodička a v létě bychom udělali párty a prase pro přátele....

kive76
6. led 2011
kive76
6. led 2011

@bocinka no s přítelem jsme taky uvažovali o svatbě, ale uvidíme...chcem to všechno stihnout za rok 🙂 já zhubnout, dovču u moře, těhotenství, svatbu...hi,hi..kdyžtak i to mimčo...anebo může se to přesunout i do příštího roku.tak do polovic..hi,hi..no vidíš to jste zasnoubený 3 roky...to my v dubnu budeme mít 3 roky spolu 🙂

mamkamarketa
6. led 2011

@bocinka tak to jo. ja taky nemusim megasvatbu kdy se 200 lidi cpe marcipanovym dortem co ma 3 patra. my sme ani zasnoubeni nebyli 😅 jak rika muj muz moje mama rozhodla a byla svatba 😀 behem 8 dni jsem sama vsechno vybehala (soudy, povoleni, ministerstva, saty, prstynky, hostina.....) a myslim,ze se i vsechno povedlo party s prasetem je super 🙂 proste pohoda 😵
@kive76 tak mate nabito 🙂 my zatim mame jen v planu u me zhubnout manzel musi dostat pridano a az se oboje zadari zapracujeme na holcicce 😵 a holka to proste musi byt 🙂

kive76
6. led 2011

@mamkamarketa no to kdybych já čekala na to , až přítel dostane přidáno...tak to děti mít nikdy nebudem.. ☹ holt to pak nějak zvládnem.. 🙂

seci
6. led 2011

@misicka455 proč až od 17.? já chtěla začít od prvního, ale nakonec jsem si dva dny předtím řekla, že už bylo tloustnutí dost a šla jsem do toho....a nelituju, o nic jsem nepřišla 🙂

misicka455
6. led 2011

@seci protože moje dcerka má pár oslav narozek a já se ještě prostě omezovat nechci 😀

mamkamarketa
6. led 2011

@kive76 to jo,ale i my ted zapasime s penezi a to mame jedno. Treba Tomas nebyl kojeny takze sme od jeho narozeni platili pres tisicovku za nutrilon, je tezky atopik kosmetika pro nej je dalsi tisicovka mesicne a prestava,ze znova nekojim a je to taky atopik..tak to bysme byli uplne v haji ☹ plus ja nemam narok na materskou pouze na 4lety rodicak a 3 800 nas taky nevytrhne ☹ (je to ale lepsi nez nic 🙂 )

mamkamarketa
6. led 2011

@misicka455 chapu a souhlasim 😀

stazina
6. led 2011

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala.....já začal hubnout v pondělí , a už nevím, co vařit a co jíst, tak potřebuju hubnout s někým, kdo se podělí o zkušenosti, recepty a navzájem se podpoříme...
Já během těhu přibrala asi 26 kg, z porodnice jsem odcházela jen s 2 kily navrch, byla jsem hrozně oteklá a kluci vážiili dohromady přes 6 kg, takže to bylo dobrý, ael i před těhu jsem byla tlustoška, měla jsem koelm 80kg. kojila jsem do roka, to se mi hubnulo samo, aelod tý doby co nekojímjen kynu a kynu a ted už mám pěkných 88kg, ze všech kalhot mi přetíká špek jak ,,no fuj...
blbý je, že jídlo staršně miluju, mám ráda maso , pečený , smažený , brambry v troubě...všechno hříšný 😀 a sladký....mňaaam a k tomu ráda vařím...no, prsotě kombinace k hubnutí vražedná....u mě je taky blbý , že jakmile se normálně najím, tak to prostě hned naberu....je to běh na dlouhou trat a taky asi změna životního stylu....
tak snad se mě to a i vám podaří🙂

leopolda
6. led 2011

Je akt,že já jsem taky nejvíc přibrala po dvou po sobě těhotenstvích,kdy jsem nestihla shodit vůbec nic,ale priorita v tu dobu byla jasná.
Ted už vím,že těhotná být nechci,tak jdu do toho,proto jsem taky ,až po těhu byla na liposukci,jinak to nemá smysl.Hubnutí zdar.

mamkamarketa
6. led 2011

tak jsem byla na tom vibratoru a S-U-P-E-R!!!! fakt bomba !!!!!! pani mi rikala,ze poprve staci 5 minut a mela pravdu 😀 uz ted citim jak me boli stehna 🙂

jenze nez zacalo prste manzel chtel udelat dobry skutek a hodit me autem. na te ledovce sme dvakrat bourali ☹ navic ten led nas ze strany hodil na auto a nejak mame v haji volant 😠 ☹ to zse bude penez ☹

seci
6. led 2011

@stazina jestli máš problém jíst málo (jako já), tak fakt doporučuju dělenou stravu, nemůžeš se sice přejídat, ale můžeš se najíst do syta a nešílet z omezujících porcí....je tu k tomu i diskuze, tak nakoukni, jestli budeš mít chuť....já mám nekompenzované problémy s nefunkční štítnou žlázou a to se hubne fakt blbě, ale teď jsem byla nějak na to fakt nastavená a za týden dole přes dvě kila (pro mě skoro zázrak) a to se vůbec nehýbu, protože se celej den učím na státnice (už jsem ve skluzu).....fakt to stojí za zkoušku, ale je lepší u toho vydržet několik týdnů či spíš měsíců, aby se výsledky naplno projevily...

luuca.b
6. led 2011

@mamkamarketa taky super..já ted jela z kive na zumbu a to byla jízda...ještě že byl sníh na kraji silnice ale hodiny jsme daly☹
kive76 @ěkuji že jsi jela se mnou🙂a sooorry za tu jízdu tam☹

kive76
7. led 2011

@mamkamarketa no jo to chápu s těma penězma je to děs., no ale jak říkáš, aspon něco....no to je zlý, když můžeš jen na ty 4 roky...to já teda pokud mi nesnížej výplatu, tak bych možná s odřenejma ušima...měla pak možnost bejt na ty 2 roky...ale to záleží na tý mojí hrubý....

kive76
7. led 2011

@mamkamarketa tak to je fajn, že tě to bavilo..no já na tý zumbě byla slušně spocená..

kive76
7. led 2011

@luuca.b ahojky, bylo to super, a za tu jízdu nemůžeš, ale byla jsi pohotová, a šikovná, takže jsme nikde nebouraly..a dobře jsme dojely... 🙂

kacab
7. led 2011

Zdravím hubničky 🙂 A vítám všechny nové!!!... mě dnes ráno překvapila váha, jsem už pod hranicí předvánočního vážení, takže to sváteční hřešeníčko už je za mnou.... (A že to stálo za to 😀 😀 😀 )

.....jinak že řešíte tu mateřskou / rodičovskou ... ono dát si jí na 2 roky, to chce buď hlídací babičku, chůvu či jesle... Ono co potom s tím dítkem... Ono i 3 leté dítě leckdy nevezmou do školky... mamina v místní školce řediteluje a je to věčnej problém... Míst je málo a když se maminky rozhodují, jak dlouhou si dát rodičovskou, tak v tu dobu neřeší, že jim 3 leté dítě školka třeba ani nevezme.. Jsem z malého města (ve větích městech je to horší...) a tady je to třeba tak, že se letos (šk. rok 2010/11) dostaly děti, co jim nejdéle v prosinci byly tři roky. A to tak že buď se maminy v září vzdaly rodičovské a nastoupily do práce a nebo dojely do 3let dětska a po tu dobu platily za místo ve školce a měly nárok dát tam dítě pouze na 5dní v měsíci ... To ale moc u mamky nepodporují..... Pokud jsou dítěti 3 třeba až po novém roce, tak mají rodiče smůlu a nárok na školku až od září dalšího roku... Rodičovská skončí, školka není a co pak...? je to věčnej problém... Tady je to tak, že žádosti rodičů se seřadí podle věku dětí a podle počtu míst se udělá čára a hotovo... záleží kolik se hlásí dětí, když byly silné ročníky, tak i děti, co jim byly tři koncem řína, tak museli jít až za rok skoro ve čtyřech....
Bohužel se o tom málo mluví a hodně maminek se pak dostane do velkých problémů, brečí, prosí, nadávají, uráží se, dělají scény, píší stížnosti... ale ve finále stejně nic nedosáhnou... někdy je místo v okolních vesnicích a někdy ani to ne... vyjímku a přednost jen v krajních případech, že byla maminka třeba vdovou.... Jo a pokud rodiče prošvihnou zápis z kraje roku, tak i když žádají školku třeba pro 4leté dítě , tak mají smůlu... na to taky bacha.... sledovat termíny zápisu!!!
... Tak vy co ještě plánujete miminka, tak to zvažte...
....je to sice mimo téma, snad jsem Vás tím neotrávila, ale bohužel se o tom příliš málo mluví a zbytečně pak maminky mají veliké problémy, kterým se dalo předejít...