• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

24. ledna 2017 
@tegina tak se přidáš později.... :wink: u rodičů si to parádně užij.....

@wjerushka my do ní dáváme ještě máslo, jako Ramu, ale dneska neeee.... :confused: :sweat_smile:

@misicka455 mě Mira podporuje tím, že si vaří samé mňamky, zabiju ho... :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2011 ve 12:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem rozhodlá od pondělka najet na chvilku na tu mléčnou kdo se tedy přidá ke mě?

A co holky jak to jde?
5. únor 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 tak já začla dnes,piji mlíčko a musím říct,že zatím ani nemám hlad.Ale večer jdem na večeři tak budu mít kuřecí salát.Ale ráno hned zas dietka:slight_smile:
Jo holky a dnes ráno jsem si zapálila i poslední cigáro :wink: neříkám že přestávám nadobro,jen prostě ted to chci nějaký čas vydržet :slight_smile:
5. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korchy é tak s kouřením zavidím já v těhu přestla a pak jak jsme měly trošku těžší star do života a bylo to náročný tak jsem zase začla a teď už to nějak nejde přestat. Tak si řikám nejprve nějaké kilčo dát dole a pak přestat kouřit.
5. únor 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 mě teda překvapivě dobře, Mira si sice teďka dělá bramboráky, tak asi umřu, ale zatím dobrý.... mám dole víc jak dvě kila.....

@korchy jsi dobrá, já kouřím a už mě to štve, jenže mi to taky chutná a užívám si to, takže asi ještě nejsem připravená.... :confounded:
5. únor 2011 v 11:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka no ty jseš teda dobrá..já včera zhřešila..tak nic dole, ale naštěstí nic nahoře..
5. únor 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 cos zhřešila??? :grinning: :grinning:
5. únor 2011 v 11:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 já přemýšlela, jestli si ta jídla během dne můžu měnit, jakože si dám vajíčka ráno, místo večer...???
5. únor 2011 v 11:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nás dnes čeká velká sláva, budeme slavit Krýšovi narozeniny a dort máme o dost větší než jsme si mysleli :sweat_smile: Tak si dáme do nosu. No aspoň na chlebíčky jsme si koupila celozrnou veku a kuřecí vařenou šunku, aby byly light :wink:
@bocinka Ty jo bramobráky, to bych ho asi vyhodila. To je moje nejoblíbenější jídlo. Slintám do klávesnice :sweat_smile:
5. únor 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám strach, že kdybych ted přestala i kouřit tak bych nehubla, že by mě honila mlsná a prostě bych to nedokázala , takže hezky jedno poi druhém :grinning:
5. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 No ono se má přestávat kouřit, až když jsi právě v pohodě a ne při tom ještě hubnout. Já jsem zas tak moc nekouřila, ale když jsem přestala, tak jsem měla 8 kg nahoře. Pak jsem šla do hubnutí a při hubnutí jsem otěhotněla s Kryštofem
5. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 já bych to docela zkusila,jen nevím jaký mlíko pít,jelikož odtučněný je spíš voda,tak aspon polotučný?
A nevím jestli vydržím 14dní,ale třeba by mě to donutilo zase se dostat do dietního režimu,jelikož ted "žeru" všechno.
A nevíš má s tím někdo nějakou pozitivní zkušenost?Aby jsem za 14dní,co se najím neměla všechno zpět.
5. únor 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka krásný šaty....
Jak zvládáte dietu a jaký jsi pila to mlíko,co do tučnosti...
Znáš někoho kdo to držel a más tím pozit.zkušenost?
5. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wjerushka šla jsem uklízet.... :grinning: :grinning: než jsem se vrátila už to měl zbagrováno... :grinning:

@leopolda normoš modrý polotuk.... zvládám dobře, právě si dávám debrecínku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jojo, moje babičkaa zpátky nepřibrala....

@misicka455 já to samé, nepřestanu dokud nebudu mít váhu, kterou chci mít
5. únor 2011 ve 14:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad) kouření: taky jsem v těhu přestala, a jelikož jsem po měsíci přišla o mlíko a nebylo to moc jednoduchý, začala jsem zase, i když teda kouřím o dost míň než před tím, stejně mě to štve :unamused:

ad) mléčná dieta: já bych tak ráda začala, ale pořád přemýšlím, že pak budu mít nejspíš málo energie, a když teď zrovna má malá období, kdy mi třeba 12hodin tahem nespí a já spím za den tak 3 hodinky a celý den tu s ní trdluju, tak nevím, jestli bych to nějak zvládala :frowning2:
5. únor 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa já zatím teda nejsem bez energie a to spaní se zlepší, uvidíš, já měla totéž skoro dva měsíce, je to na trefení šlaku a teď spí krásně - teda ne krásně, páč jí rostou zase zuby - ale pravidelně....
:wink:
5. únor 2011 v 18:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
našla jsem si chvilku časík, já nevím jestli mně nejde tak vidět, od pondělka bych chtěla taky dělat stín holkám, kolik nás do toho půjde?
5. únor 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,já sice nepotřebuju otěh.,ale přidám se k vám.Taky by se mi hodilo něco sundat.Mám rok po císaři a nějakejch 5kg dole by se mi líbilo:slight_smile:)papa
5. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tegina já tě vidím a počitám s tebou na pondělí :wink:
5. únor 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 no já jsem psala,že do toho jdu.Tak už jsme tři.
5. únor 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka Ahoj,tak jsem včera zkusila být jen o mlíce,protože jsem konečně nemusela do práce,a mám 0,8kg dole,i pžesto,že jsme jeli na večeři a dala si šopský salát s kuřecm masíčkem.Ani jsem to nesnědla celé :slight_smile:
6. únor 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mám 5kg dole :slight_smile: No do konce února bych chtěla mit max.65kg....tak ješte 1kg a hlavně to udržet :slight_smile:
6. únor 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korchy tak to je parádní, gratuluju :wink: to já mám pořád 0,5 nahoře, takže od začátku mám dle 2.5kg..ale je to tím, že ted vůbec necvičím, ale tetování už vypadá zahojený, takže vzhůru do něj zase :slight_smile:

@bocinka takže bych to měla zvládat, to je dobrá zpráva :grinning: o tu energii jsem se bála, takže já na to vlítnu asi ve čtvrtek, páč ve středu jdu na anticelulitidovou masáž a ozonový zábal, a před tím by se nemělo být hlady..dostala jsem poukaz od kamošek na masáž dle vlastníh výběru, tak jsem zvolila tuhle, páč kamoška s mamkou tam chodily - dvakrát do měsíce a zlepšila se jim jak kůže, tak to pomáhalo i hubnutí, páč se rozjel lymfatický systém pořádně :slight_smile:
6. únor 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, tak já mám dnes 75 kg:slight_smile: Takže asi 5 kg dole, ale teď, pokud bude vše tak jak má, budu mírně (doufám, že akt jen mírně přibývat) :wink:
6. únor 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, tak už jsme na pondělí tři tak snad to půjde v poho dolů :wink:
6. únor 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wjerushka neboj ....:slight_smile: puje to dolů:slight_smile: PAK:grinning:gratulace velikááánská ještě jednou :wink:
@dajda28 vítej taky jsem rok a měsíc po císaři a de to bídně vid dolu:frowning2:hlavně to břicho:frowning2:jestli s echceš přiidat k nám do tabulky písni mi IP váhu a cm a já tě zapíšu posíláme váhu každou neděli at vidime jak nám to jde:slight_smile: jo a přidám si tě do přátel (vidi ji jen mé přátelé aby na ni nemohly koukat cizí) :wink:
@korchy to je kráásny uspěch ty nechceš mezi nás do tabulky?
@gabrielaa hlavu vzhuru:slight_smile: bude zlom a půjde to raketově dolů:slight_smile:
6. únor 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tegina nechápu oč jde?
@misicka455
@leopolda
6. únor 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka já si myslím, že můžeš hlavní je sníst, to co m má bejt..,
6. únor 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b ahojky,moje váha je 79kg a 178cm.
problém je ten,že malej moc nejí-než ho to teda nakonec drapne :slight_smile:-no a já to za něj pak dojídám :frowning2:
tak tomu sice moc nevěřím,že něco sundam,ale můžu se o to aspoň pokusit.
moc zdravím
6. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dajda28 Jestkly tomu nevěříš, že zhubneš tak to tedy moc asi fakt nezhuneš první co tak to musíš chtít a přepnout si to v hlavěn a né brat to jako nucené zlo, al etřeba se na dietku i těšit pak to půjde samo :wink:
6. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek