• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

24. ledna 2017 
tak sem se na stob zaregistrovala, vypadá to dobře :slight_smile:
21. únor 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, tak sa chcem spytat, -20kg do leta, ide to?
potrebujem poradit ako to dat dole...
21. únor 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrs :slight_smile: ... naše babi říká, že funguje jen jedno - "NEŽRAT A CVIČIT" ... A fungující poměr musíš najít sama - každá jsme jiná :slight_smile: Takže nikdo Ti neporadí, co je pro Tebe nejlepší.. je nás tu hubniček kupa a každá máme trošičku jiný přístup... je to jen a jen o vůli!!!! Ale držím pěsti, ať se Ti to podaří a máš dost sil zabojovat!!!!
22. únor 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Tak 20 kg do léta je asi moc , ale možný je vše jen bych s ebála abych to znovu nepřibrala :unamused: Ale deset dáš určo :wink:

A jak to dat dole, začít jíst po Třech hodinách, vynechat mastné , smažené , sladké slané zařadit pohyb a ono to půjde :wink:
22. únor 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrs ahojky, možná by to i šlo, každopádně je to dost nezdravý :wink: a pokud by sis tu váhu chtěla i udržet, tak se doporučuje hubnout pomaleji, cca -2kg/3 měsíčně. Jinak to zavání rozhozením metabolismu i jojo efektem :slight_smile:
22. únor 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 tak co držíš něco.Já si budu muset napsat asi fakt,nějaký plán.
Jak nemám nad sebou bič,tak jsem jak neurvalá.
22. únor 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
si myslím že 20 kg za 4 měsíce je nemožné :confused: :slight_smile:
@leopolda a nechceš zkusit ten stob? včera sem se tam zasegistrovala, zatím tam teda trochu tápu, ale tabulku s jídlem už poctivě vyplňuju :slight_smile: když vidím někde napsaný kolik čeho sním, tak se držím na uzdě tak třeba by to fungovalo i u tebe :sunglasses:
já teď do žádné diety určitě nepůjdu, zkusím jen ten stob aspoň na měsíc
22. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrs 20kg je hodně, záleží jaká je výchozí váha. ze začátku to jde rychle a pak se to moc nehýbe
22. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky v jakém jídle kromě masa sou bílkoviny a zároveň aby bylo málo nebo minimum sacharidů? :confused:
22. únor 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leopolda tak já zatím nic nedržím myslela jsme až další pondělí, ale nějak nemám na jídlo chuť a to jsem myslela, jak si budu dopřávat :unamused:
22. únor 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evena Vejce a sýry, tahle dietka je hodně náročná na příjem bílkovin, ale bílkoviny jsou důležité na svalovou hmotu, takže klidně do nich. :wink:
22. únor 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 a koukala si na ten stob? jinak taky vůbec nemám chuť na jídlo :confused: asi ta dieta s náma udělala divy co :slight_smile: sem si myslela že mě zase chytne nějaký přežírání po takovým hladovění a ono nic :sunglasses:

@zuzi82 mě právě chybí v tabulce dost bílkovin (sacharidy sem jedla ráno a dopoledne) a neměla sem v plánu dělat si maso a ani na něj nemám chuť, jen sem nevěděla v čem ty bílkoviny mám hledat :grinning: mě děsně baví tu tabulku vyplňovat :grinning: dobrý je že si tam můžeš přidávat svoje jídlo :slight_smile:
22. únor 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evena Ještě třeba tofu a šmakoun, jeslti jsi na tyhle potraviny. :wink: Tam je taky hodně bílkovin.
Holky jak vám to hubnutí závidím. To jsem zvědavá, jak se pak budu přesvědčovat
22. únor 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 ahojky já se ted nějak nechytám s dietkama..jsem pořád nachcípaná, mám zas 2 kg nahoře...no děs běs..včera jsem si koupila černý společenský šaty a jsou mi akorát, takže stejně do pondělka nemůžu zhubnout, protože jinak by mě byly velký :slight_smile:
23. únor 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 ahojky take budeš hubnout mezi těma 7 statečnýma..nebo jen doma...já jen doma :slight_smile:
23. únor 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka moc pěkný šatičky , sluší ti to v nich :slight_smile:
23. únor 2011 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evena V téhle dietě, tak jak ti to rozpočítá ten Stob, více méně neexistuje dát si bezmasý oběd. :unamused: Takže já dávám maso každý den a těším se až zhubnu a budu si moct dát občas třeba jen špagety se salámem. Já jsem teda hodně masová, ale tady je toho masa fakt hodně i na mě. :grinning:
23. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:

tofu sem si koupila jednou a fůůůůůj :grinning: šmakouna neznám, ale našla sem si to ve vyhledávači co že to vůbec je, tak se po něm podívám v obchodě ... prodávají to i v klasických supermarketech nebo je to nějaká zdravá výživa? :confused:
zuzi včera sem to dohnala těma sýrama a vajíčkem, ale zase sem mírně překročila sacharidy, takže to maso raději taky budu dělat každý den :slight_smile: je to věda tahle dieta, za čas si asi zvyknu, ale teďka musím přemýšlet co a kdy si vezmu na jídlo :slight_smile:
23. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak se tu tak poflakuju a najednou jsem našla pro mě aktuálně zajímavé téma...
Pokusim se něco zpětně dočíst.
Já jsem začala s hubnutím v půlce ledna a mám dole 8kg.
@terrs Já mám taky plán do léta zhubnout 20kg a nemyslim si, že by to bylo nějak extra nereálný.
23. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap vítej v klubu :wink: 8 kg za měsíc a něco? :astonished: :astonished: :astonished: kolik vážíš že ti to tak jde? :confused: :confused: držíš dietu, cvičíš, co pro to děláš? :slight_smile:
23. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 jen doma, poslala jsem pozdě fotku na sedm statečných
23. únor 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evena Díky. Původní váhu jsem měla 110. Takže taď to jde rychle ze začátku. Dietu bych řekla, že ne, spíš jsem upravila jídelníček - začala pravidelně, zdravějc a míň jíst. A běhám doma na orbitreku.
Byla jsem u dietoložky, ale asi se na ní už vyprdnu, protože mi celkem nic zajímavýho neřekla, jen zvážila, změřila takový ty hodnoty, dala jídelníček a během pěti minut se mnou byla vyřízená. Zvládnu to i bez ní :slight_smile:
23. únor 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme s ena tom stobu zaregistrovala, ale zatím tápu. Když jsme jedla něco co nemohu najít jak si to tam mám přidat a jak vůbec poznám kolik to mělo čeho?
23. únor 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 Pokud to má hodnoty na obale, tak si to přidáš jako vlastní potravinu a dopíšeš hodnoty z obalu. Jestli ty hodnoty na obalu nejsou, tak to zkus s něčím srovnat a zadej si něco jiného. S čím máš třeba problém? Co nemůžeš najít?
Jinak doporučuju si to sestavit vždycky na den dopředu, jako si naplánovat, co budu další den jíst a pak se podle toho řídit. Pokud se něco lehce změní, tak přepsat. Jinak hodnoty nevyjdou tak jak mají. :wink:
23. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se na to počítání a psaní zatím nějak necítím.
tak jsem se vrhla na Atkinsona,aspon chvíli.Jsem zvědavá ,jak mi to půjde.
Tak se držte a hubněte. :wink:
23. únor 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooojky devcice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , a hubnicky :slight_smile: :slight_smile:
@kacab ahooojky, doufam, ze zotavujes po operaci a rodinka to prezila:slight_smile:), bobci, ti museli byt smutni, ale ted uz maji maminku u sebe. :slight_smile:
@wjerushka ty jedna mamino, jak nam muzes zavidet, ty my bychom mely zavidet, ze jsi tehotna... treba nebudes mit ani co zhazovat, ted uz jsi zkusenejsi a nebudes tak moc mlsat:slight_smile:)), hlavne hoodne zdravi a relaxuj:slight_smile:
@evena presne tak, jak holky pisi, hubene maso je nejlepsi anebo vajecne bilky, omeleta, nebo michana vajicka z nich, sice to nechutna jako se zloutky, ale mne to mooooc zachutnalo :wink: jeste take lusteniny, ale ty maji zase na drohou stranu hodne sacharidu - i kdyz slozitych-komplexnich. Asi prevlada v tomto jidelnicku hodne bilkovin-netucnych, neb po nich nemas tak hodne hlad a jak pise @zuzi82 tak jsou dobre na svalovou hmotu....neboj svaly neporostou, to by jsi musela byt v posilovne nekolik hodin denne a hlavne jist jeste proteinove doplnky ke strave. Jinak super,ze jsi se take priklonila k tomuto jidelnicku, drzim palce i na noze:slight_smile:)) a jeste me napada cottage syr, jestli to nekdo nepsal, hooodne bilkovin, malo tuku, musi byt nizkotucny, olomoucke syrecky atd., nizkotucne bile jogurty, ale pozor i ty jsou doslazovany :frowning2: :frowning2:
@marcelkap vitam nove prichozi a hubnuti zdar - nazdar :wink: :wink:
@hannah23 take vitam a hodne stesti, hubnuti s rozumem, tak to ma byt:slight_smile:))
@kive76 vydrzat vydrzat :wink: :wink:,vysledky se brzy dostavi
@bocinka, nadherne saty, budes nevesta jako ze zurnalu :wink: :wink:
@misicka455 taaak tobe holka nejvice stesti, vidis i hrdost a odvaha zvitezila nad lenosti:slight_smile:)) a ty si budes chystat jislo na den dopredu, uvidis, bude to za tu namahu stat, kilca pujdou dolu jedna radost... i kdyz u tebe uz davno jdou:slight_smile:)
@zuzi82 mas pravdu na mnoha ceskych vyrobcich vubec nejsou kaloricke hodnoty a hlavne slozeni a pomer tuku, cukru a bilkovin chybi. Holky a @misicka455, tabulky s kalorickymi hodnoty najdes na inetu se vsim vsudy, pomer tuku, cukru a bilkovin. :slight_smile: Kazdy zacatek je tezky, je to opruz a trva to silene dlouho pripravit jidlo, ale uvidis, za chvili se do toho dostanes jedna dve a budes mit prehled :wink: Myslim, ze nase hubnuti neni kratkodoba fixace nebo hubnuti, ale zmena zivotniho stylu :slight_smile: :slight_smile:
@luca, ty jsi nas zumbovy blazinek, hodne stesti a hlavne more sil do dalsich hodin:slight_smile:)))
23. únor 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem se krapitko rozepsala co? prominte :pensive: :grinning: :pensive:
23. únor 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap to už máš fakt moc, ale 8 kilo musí mooooc potěšit a namotivuje tě to ... mě pomáhá hodně tahle diskuse, že kdybych přibrala tak bych se cítila v tabulce trapně :sweat_smile: tabulku má luca v albu, ale musíš jí požádat o přátelství, jinak se tam nedostaneš, pošly jí svojí váhu :wink: já držím "dietu" na http://stobklub.cz/ ... zkráceně ... nežeru a cvičím :sunglasses:

@misicka455 taky se mi stalo že nevím, kolik co má kJ tak to k něčemu přirovnám, tak sem třeba naposledy nemohla najít jeden typ mražené zeleniny a na obalu taky nebylo napsané kolik čeho tam je ... sem myslela že to snad musí být na všem :confused: když to má uvedený hodnoty na obale, tak si to přidám jak píše zuzi :slight_smile:

@leopolda ať se ti v nové dietce daří :wink: :wink:
23. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena27 prominte kocky zapomnela jsem vas take pridat, takze hooodne stesti s hubnutim:slight_smile:)
@leopolda drzim palce, at najdes nejakou spravnou dietku, pevnou vuli :wink: :wink:
23. únor 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luti ty jedna spisovatelko !! :sweat_smile: díky že si mě uklidnila s tou svalovou hmotou, já už se bála abych nevypadala jak Rambo, protože k tomu ještě denně min. půlhodinku posiluju :grinning: uffff :grinning: ten cottage sýr je taky dobrý nápad, toho mám ráda, ale brzo se mi teda přejí, takže tak jedou do týdne si ho dopřeji :slight_smile:
23. únor 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek