Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

luti
22. dub 2011

@marcelkap panecku kocanda, holky to je super, nadhera🙂
@miranda77 take nadhera, na te posledni ti to moooooooc slusi, parada,vice fotek holky super,vyborna motivace, ja budu dodavat take nejake nove fotky do meho alba, smekam pred vami klobouk ja mam album viditelne jen pro pratele, ja bych se stydela🙂

luti
22. dub 2011

@gabrielaa co tve zapesti, je uz lepsi🙂

gabrielaa
22. dub 2011

@marcelkap ta poslední fotka oproti té druhé a třetí je vážně paráda, je to dost poznat 😉 😀
@miranda77 to s tím spánkem je zlatá pravda, já dokud malá nezačala spát a já spala denně max 3 hodiny, tak jsem nic nezhubla, až od té doby, co spává celou noc nebo se max jednou zbudí, tak to jde krásně dolů.
Jinak ta poslední fotka je aktuální? Pokud ano, tak seš taky dost dobrá a sluší ti to tam 😉
@luti ruka super, koupila jsem na to ještě mast a na 4 noci to dávala to zábalu a nebolí, tak to musím zaklepat, aby se to nevrátilo. Jsem ráda, že jsem se dokopala k tomu, abych zašla k doktorovi a nenechala to zajít dál 🙂

A teď něco ode mě, dnes jsem ráno vlezla na váhu a JE TO TADY - váha už nezačíná sedmičkou, ale šestkou 😀 Mám táááák velikou radost, že si dnes dám ještě víc do těla než normálně 😀 😀 Můj cíl byl 10kg dole, což je dostat se na 67kg, vypadá to, že to dám a snad budu pokračovat i dál 😎
Přikládám taky menší průřez..jen nemůžu pořád nahrát tu foto, kde mám 83kg (špatný formát), tak jste ochuzeny o moji nejhorší podobu :D

No a k včerejšímu Jste to, co jíte - moc mě potěšily ženy, bylo to na nich vidět, že jim to pomohlo a konečně zase někdo, kdo té šance využil 🙂

gabrielaa
22. dub 2011

A na té fotce z dneška jak stojím zboku můžete jasně vidět můj největší problém - pneumatika na břiše 😠 Nohy a zadek mám pryč a břicho zůstává ☹

evena
22. dub 2011

ahoj
@miranda77 ty joooo 😲 😵 já to pochopila tak, že ta první fotka vlevo je současná 😕 nebo né?
@gabrielaa už šetka na začátku 😕 😵 já chci takyyyyyy 😀 ale už jí šlapu na paty 😀 bych řekla že ty seš ten typ, které budou slušet i kila navíc 🙂 🙂
já teda nějakou starou fotku už vykramařila, sem tam děsná s mojí největší váhou 82 kg, i mě to dost překvapilo že sem byla tlustá až tak moc, v zrcadle se vidím trochu jinak, asi nám doma zeštíhluje zrcadlo nebo co 😀 o víkendu mě můj vyfotí, sama sem zvědavá na ten rozdíl na fotce 😝

miranda77
22. dub 2011

@luti 🙂 to ja se taky stydim ... ale kdyz jsem tak roky chodila, tam mi to neprislo 😀 ... a ted kdyz je to venku takhle prehledne to je mutlimotivacni 😎 😎 😎 ... asi si to vytisknu, zatavim a nelpin na lednici 😅
@gabrielaa "posledni" fotka, co se nahrála jako první 😖 je z vynášení morany ... tj. asi .8.4. 2011 ... Jinak na fotkach to moc neni videt, ale muj problem je take pneu ... tam je toho tuku proste nejvic a jakmile povolim ve cviceni, jeste se mi rozjedou svaly ... jsem porad, jak tehotna 🙄 .... ale je pravda, že ti na fotkách bříško pěkně mizí !!!! Tak se držme, ať to nám mizí stále lépe! 😀

miranda77
22. dub 2011

@evena jo, ta prvni fotka (béžové kalhoty) je soucasna a pak to jde chronologicky ... jen se proste z nejakeho mne neznameho duvodu nahrala posledni jako prvni ...

evena
22. dub 2011

@miranda77 tak to je mazec takový úbytek 😵 😵 potřebuješ ty ještě hubnout??? 😲 😲 😀

miranda77
22. dub 2011

@evena no, už jsem podle tabulek pod hranicí v oblasti normální hmotnosti ... 😉 ... takže se chci přiblížit ideální váze (60,5kg mi spočítla paní dietoložka ale měřím 164cm a chci vážit 64kg). to jsou ještě 3kg dolů ... a finiš bývá nejhorší 😝

evena
22. dub 2011

@miranda77 ty máš 67 kg 😕 bych tě typovala tak o 10 méně, určitě pod 60 že máš 😕 já mám 70 kg při výšce 163 cm a mezi našema postavama je teda sakra rozdíl 😲 😲

miranda77
22. dub 2011

@evena jo, jo na te fotce mam 67kg, hodne udela obleceni 😉 ...
jinak moje maserka rika, ze mam hodne svalove hmoty ... (babochlap 😅 )

marcelkap
22. dub 2011

@miranda77 Taky bych ti tipla mín než 67. Asi fakt hodně záleží jak má člověk poměr tuky svaly.

gabrielaa
22. dub 2011

@evena jj, 6 na začátku, ale co to dalo práce 😀 jako neříkám, že bych vypadala nějak děsně i teď, ale vím, že se budu cítit ještě líp, když dám další kilča dolů 😎
@miranda tak to ti musím smeknout ještě větší poklonu, páč na té první vypadáš ještě líp 😉 jinak já to měla docela "dobře" rozložený ten tuk na břiše, ale po tom císaři mi to všechno spadlo dolů a je to ještě horší 😠

miranda77
22. dub 2011

@gabrielaa jo, ja jsem taky cisarovna 😝
@marcelkap no jsem ráda, že vypadám na méně kg ... ale toho tuku mám na sobě opravdu ještě dost ... ☹

niki2
23. dub 2011

Ahoj holky,
tak mam pocit, jak se rika, ze na leto se hubne dobre, tak u mne to bude problem ☹ Na zahradce ledovou kavu a k tomu neco sladkeho, vecer grilovani... a to nemluvim o tom, ze kdyz je krasne a jsme doma, tak bych si dala na zahradce sangrii, ktera ma taky dost kalorii. Tak aspon, ze chodim cvicit, vcerejsi zumba byla naprosto uzasna.
V pondeli nevim, zda budu schopna, mam v praci dvanactku, budu brzo vstavat a pak cvicit, no uvidime...
Moc vam vsem gratuluji ke shozenym kilum a hlavne centimetrum 🙂

miranda77
23. dub 2011

@niki2 na zumbě jsem ještě nikdy nebyla ... to je taková hromadná disko show 😀 😀 😀

misicka455
24. dub 2011

Ahojky,

tak mě tento týden váha zase stojí, ale je to tím že žeru 😒

misicka455
25. dub 2011

Krasné velikonoce 🙂

evena
25. dub 2011

ahoj
přeji pěkné Velikonoce, snad vaše pozadí dnešek přežilo 😀
tak já to mám jak niki, jak je na zahradě krásně, samé kávičky, grilovaní, opíkání špekáčků 😝
z té mojí váhy sem nějak na větvi, nějak mi to lítá v rozmezí 70-71,5, tak jestli za to může ms? 😕 ještě nikdy mi to tak nelítalo 😕

marcelkap
25. dub 2011

Ahoj holky, doufám, že jste měli pěkný velikonoce. My moc ne, malá měla od pátku 39 horečky, dneska už jí to naštěstí přešlo, ale je nějaká opupínkovaná a má průjem, takže zítra mažem k doktorce.

No a co se týče hubnutí...tak jsem se celej víkend pěkně přežírala a taky ožírala 😀 No ale dneska jsem se měřila a nevěřila jsem vlastním očím. Vypadá to, že tabletky Bioaktivní CLA zabíraj. Má to pomáhat formovat postavu a zrychlovat metabolismus za předpokladu, že se dodržuje redukční dieta, pitnej a pohybovej režim. A pokud se berou cca 30 minut před sportem, tak se zvyšuje účinnost. No a jako 5cm přes břicho za měsíc, to je docela faaajn 😀
Ještě jsem začala chodit na Vibrostation, tak jsem zvědavá jakej bude mít efekt ještě tohle 🙂

misicka455
25. dub 2011

já jsem taky žrala a bohužel na mě to teda má ten účinek , že to valí nahoru takže od zítra zase se do toho musím obout 😀

miranda77
25. dub 2011

tak jsem se ráno zvážila ... 65,8kg a pak se to nějak rozjelo a teď večer mi zachutnala slaďoučká medovinka ... tak nevím, raději na váhu zase dlouuuuuho nepolezu :( ...

gabrielaa
26. dub 2011

@niki mně se na jaře a létě hubne nejlíp, hlavně vždycky konečně dodržuji pitný režim, což se mi když je zima moc nedaří 😒 a taky nemám vůbec chuť na těžký jídla, takže jedu ve velkým saláty, těstovinky, rizota, ryby a podobně..no a zhřešení na nějaké té zahrádce potom podle mě už tolik nevadí, člověk si musí občas koupit zmrzku, dát pivečko nebo udělat občas tu grilovačku - tam pak stačí si dát libovej kousek masa, nezajídat to chlebem, ale udělat si zeleninovej salát nebo si tu zeleninku ogrilovat, k tomu nějaký drezing z jogurtu a je to celkem dietní 😀 😀 A ten Michal je dobrej blázen 😀
@marcelkap tak to je blbý, že malá byla chuděra nemocná, tak snad to dnes u dr dopadne dobře a nebude to nic velkýho 😉
@misicka455 tak ať se ode dneška zase daří držet chutě na uzdě 😉
@miranda77 jéjda, medovinku jsem neměla ani nepamatuji..já tak celkově teď nemusím alkohol, jsem se asi přeměnila na téměř uplného abstinenta během těhotenství 😅

Jinak já teda včera taky trošku polevila, ale nic závažnýho 🙂 Váha nahoru naštěstí nejede, což musím zaklepat 🙂 Jen teda dnes je takový ospalý den, tak to se mi nebude do cvičení vůůbec chtít, takže aspoň pořádně doma uklidím, abych měla nějaký pohyb, a pokud přestane pršet, tak půjdu i s malou ven.. 😎

misicka455
26. dub 2011

Tak já si dneska davám očistnej den takže jen voda voda a možná nějaké ovoce když to nevydržím a čajíky 😉

misicka455
26. dub 2011

Hledala jsme taky nějaké fotky, že bych se ukázala jak jsem byla a jsme tlustá,a le já se všude fotím jen v sedě nebo za nečím aby nebylo břicho vidět 😀 😀 😀 😀

dagina
26. dub 2011

Ahojky maminy,
mohla bych se k vám přidat? Sice už se tady asi všechny znáte, přesto bych byla moc ráda tady s vámi. I mě hrozně trápí váha. Mám dvě děti brzy za sebou, takže na tělo celková zátěž, vyčerpanost, jím kdeco a je mi celkem jedno co a jaké množství, hlavně že vůbec něco hodím do pusy...
Před první dcerou velikost XS-S, nyní mě je někdy i XL malé ☹ . Sice jsem relativně brzy po porodu, ale váha mě vlastně stojí co jsem z porodnice vyšla. Mám 70 kilo při výšce 166cm.
Asi nebudu mít moc času sem často chodit, ale jak budu moc určitě nahlédnu. Zajímalo by mě tedy, jaký máte zaručený recept na hubnutí a to hodně ryhchlý 😀 . Na hladovění a sportování nemám energii...jak tedy začít???
Zatím moc díky za přijetí a odezvu.

PS:zdravím @misicka455 😉

misicka455
26. dub 2011

@dagina Týjo no nazdárek a vítej mezi náma a dodatečně gratulace k Nelince.

dagina
26. dub 2011

@misicka455 děkuji 😵 . A jak ty to máš s hubnutím???? Už jsou nějaké úspěchy??? Já teda docela žeru jak kojím - no aspoň že to mám na co svést 😎 .

meleri
27. dub 2011

@dagina ahooj! 🙂 taky tady občas zabrousím....mám to jak ty, kojím a nehubnu....jím celkem normálně ale ta chut na sladké...:( měla jsi to tak i u prvního? já jo, ještě horší, ted se trochu ovládnu ale váha moc dolů nejde...
bohužel bez pohybu to fakt moc nejde dolů...chce to aspon procházky jenže ty jsou s dvěma dětma pasé...:( teda nějaké dlouhé...