• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

24. ledna 2017 
@korchy to je pravda v těch uzeninách jsou hrozné věci. my to taky nekupujem od té doby co máme děti..jak to tu někdo už psal, ani bych se nedivila kdyby tam byly i ty myši pomleté...
myslíš klasické ovesné vločky? já když mám čas tak normálně ohřeju mlíko, nasypu si teda klasické vločky dám tam trochu medu skořice a pak tam nakrájím jabka a banán..nebo třeba jahody. ale protože ráno čas nemám tak to nedělám chvíli to trvá...ale třeba by to šlo si připravit předem, nasušit jablka smíchat to s vločkama a pak jen přidat do mlíka, do jogurtu...
3. kvě 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korchy ahojky, mě to taky motivovalo...jste to co jíte....poslední díl....začínám pravidelně tak 4-5x chodit do posilky...na běžíčím páse chodím 40 min...pak posilování - jeden den na nohy, pak další den ruce, záda...a někdy v den jen to kardio..se střídáním pásu, kola, atd...no snad za měsíc budou vidět nějaké výsledky...
3. kvě 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri já mám dojem, že Korchy dělá dělennou stravu, a tam normální mléko s vločkama nejde...proto to sojové..a ovoce tam taky nejde....
3. kvě 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeje tak já dělenou stravu moc neznám myslela sem že jde spíš o vynechání příloh třeba maso jen se zeleninou atd...tak to asi ne...
3. kvě 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meleri já doufám, že jí dělá .já už tu na stránkách dlouho nebyla, takže už moc přehled nemám ...dělená strava Lenky Kořínkové..to je, že se jí zvlášt maso - zvířátka, a přílohy - kytičky...prostě jeden den třeba kuře, šunku se zeleninou, a druhej den jen třeba brambory, rýže , bezvaječné těstoviny,
3. kvě 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 držím dělenku ale přesedlala jsem naten volnější graf,abych mohla jíst ovoce kdy mám chut.Protože bych ho jinak do sebe nedostala,ale jím jen jablíčka,pomeranče,grep a i pomelo.Tak to se v Penny podívám po te šunce.
3. kvě 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korchy no už jsem se lekla, že sem píšu blbosti, já už dělenu nedělám...tak nějak jím :slight_smile:
3. kvě 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 Tak já jí vždy jeden den v týdnu poruším,hlavně když jsme na návštěvě u babi nebu nečekaně grilujeme :slight_smile: Ale nepřežírám se :grinning:
3. kvě 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
měla jsem teď v kuse 3týdny nemocné děti, krásně si nemoci předávali, takže jsem neměla čas vůbec na nic, na jídlo, na cvičení. Jen jsem srážela horečky a dávala zábaly, uff, jsem ráda,ž e je to za námi. Na štěstí se mi podařilo udržet váhu i stejné míry, teď už to luuce psát nebudu. V neděli pošlu aktuální váhu
3. kvě 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak od čtvrtka zas zkusím tu mléčnou dietku na 13 dní..kamarádka jí bude taky zkoušet , tak se budem vzájemně podporovat....když jste jí tady drželi - jaký byl výsledek? myslím, že někdo tady takhle baštil...
4. kvě 2011 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kive76
@korchy
aha tak to je...já se snažím vynechat sladké ale je to hoodně těžké...tak ho nahrazuju aspon ovocem. no u té dělené stravy je to asi taky hodně o vůli....ach jojo já doufala že do léta zhubnu no ale nevím no...:slight_smile:
4. kvě 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem dnes v albertu koukala na etikety na uzeninách.No dětská šunka mela 80%masa tak hned jsem ji mela ve vozíku,ikdyž byla trošku drašší než normální a taky jsem koupila uzenou anglickou krkovici a měla 70%.....takže jsem spokojená.Hned jsem to ukazovala i přitelovi :grinning:
4. kvě 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korchy Jojo, dětská šunka dobrá. Ale ta uzená krkovice...no nevim. Uzený by se nemělo protože to obsahuje dost soli a nějakejch dalších škodlivejch látek. A krkovice taky nebude zrovna libovoučká :sweat_smile:
4. kvě 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já osobně vůbec uzeniny nekupuji cca rok, shodli jsme se na tom s manželem. U nás neprojde šunka ani salámy, prostě když máme chuť, tak koupím dobré maso a nějak vhodně ho upravím. Myslím si, že synovi uzeniny nechybí, stejně je tam nadbytek soli, Eček, apod.
4. kvě 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, všechny vás zdravím, zase sem tu dlouho nebyla a nějak vás flákám ...
nějak se nemůžu dokopat k nějaké větší aktivitě, jídlo si moc nehlídám, jen se nepřežírám, nejím večer, prostě mi ta váha zamrzla a nehne se dolů ani naštěstí nahorů ... jakoby mě opustila vůle :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra jdu na první návštěvu v poradně o výživě, tak si od toho dost slibuju a snad se mi to zase v té palici nějak sepne a začnu na sobě makat :slight_smile:
uzeniny u nás kupujeme, snažím se vybírat ty kvalitnější, i když etikety teda nesleduju, asi bych měla začít :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... špekáčky a jiné srágory se u nás kupují na opíkání a grilování, ale v poslední době je to jen vyjímečně, tohle nějak moc neřeším, ale svýmu dítěti bych je teda nedala :grinning:
4. kvě 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 tak držím pěsti, ať to vydržíš a má to efekt :wink:
@evena pak napiš první dojmy z poradny :slight_smile: a snad ti to pomůže se zase nakopnout

K uzeninám: salám jsem neměla ani nepamatuju, je to moc mastné, šunku mi kupuje přítel jedině dětskou, je sice dražší, to ano, ale je aspoň poznat, že je to z nějakýho masa..jinak on sám zdlábne cokoliv :grinning: :grinning: Stejně tak už nejím ani klasický paštiky. Radši si koupím v prodejně se zdravou výživou jiný druhy paštik: brkolicová, sojová, provensálská a uplně nejvíc mi chutná fazolová - a řeknu vám, pochutnám si na nich víc jak na těch klasických :sunglasses:
Jinak dnes jsem byla u dr a mám zánět nosohltanu, mandlí a průdušek v jednom, asi jsem se nakazila od malé..dostala jsem kupu prášků, z čehož nejsem moc nadšená (ledviny dostanou zabrat), ale v noci jsem myslela, že asi umřu a po zásahu dr je mi trochu líp..
4. kvě 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.... :wink: :wink:
koukám, že už nejsem ani v tabulce, ale máte recht, dost Vás flákám - ale to teď flákám i prosincovky a internet jako takovej :sweat_smile: :sweat_smile: , já to vůbec všechno teď dost flákám....jen Vám koukám do tabulky a závidím.... zanedbávám vše - teda až na tu svatbu za 5 týdnů a malou, která teď vyplňuje veškerý čas..... měla jsem vymknutý kotník, takže sporty nic moc, jídlo teda moc nehlídám, až na večerní "žraní" a váha stagnuje.... jsem střídavě na 92-94 kg.... takže se do toho od včera zase pouštím, že se do svatby dostanu pod tu devadesátku.... moc Vás obdivuju holky, že hubnete, já jsem zamrzla a nevím co s tím.... ani ten jednodenní zeleninový půst už nepomáhá... holt, je třeba se do toho obout řádně.... hubnutí zdar....
4. kvě 2011 ve 21:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
možná už jste to tady probírali, ale nemám čas celou diskuzi pročíst. A tak vám to pro jistotu napíšu. Já začla v pondělí 28. dení očistnou kůru podle knížky od Antonie Mačingové - Najezte se do štíhlosti. Už to v mém okolí několik lidí zkusilo a výsledky byly super. Já teprve začala a tak nevím jaký bude výsledek. Takvám dávám tip. držím palečky
Verča
4. kvě 2011 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda ... no taky flákám návštěvy tady ... ale jinak přináším další pozitivní ... už jsme na 64,6Kg :sweat_smile: (v pondělí ráno)... dietu už nedržím moc přísně, takže to jde dolů pomalu, ale hlavně že jde :wink:
takže pro motivaci ostatním ... ze 79kg po porodu jsem teď těsně před mým cílem 64kg - jen jsem si myslela, že to zvládnu dříve :fearful: než za 1rok 8měsíců, ale je pravda, že opravdovou dietu držím 3měsíce :sweat_smile:
5. kvě 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a pak přijde to horší :unamused: JAK VÁHU UDRŽET?????????
5. kvě 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
co se týče uzenin, tak dietoložka doporučila šunku pouze s 80% masa a více ... a vařenou (ještě do vody pustí nějaké ty sragory, co do toho přidávají) ostatní ne :angry:
5. kvě 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap no ta krkovice nebyla ani moc slana,to mě překvapilo,nemám ráda slaný uzený.A jinak byla právě uplně libovoučká,proto jsem jí vzala.

5. kvě 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 ahoj, můžu se zeptat, jakou dietu držíš? :slight_smile:
5. kvě 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s ehlasím taky do klubů flakač. Jsem druhej týden na antibiotikách taiže cvičit se nedá a žravá je velká, ale naštěstí váha nahoru nejde :wink:

V pondělí snad už budu Ok a konečně se začnu hejbat. Ve čtvrtek jedem do neděli pryč tak tam čekám, že se budu přežírat :slight_smile:))A pak bych chtěla jít zase do mlečné dietky.
5. kvě 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 já jsem zhubla za 13 dní mléčne zhruba 4 kila a doteď je nemám zpět :wink:
5. kvě 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky chci se zeptat,jestli nevíte pro Cajhamlová jste to co.....vyhazuje tavený sýry??Proč jsou nevhodné?
5. kvě 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korchy http://www.senorita.cz/pravda-o-tavenych-syrech.html , taky už je několik let nekupuji :grinning: miluji tvrdé sýry, mňam
5. kvě 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misicka455 jééé to by se mi taky líbilo...ty 4 kg dolů :slight_smile: to jsi šikulka ,že jsi jí zvládla celou..já tehdá vydržela asi 3 dni, a ted snad se mi zadaří....mléko mi chutná, takže dneska ten den první určitě zvládnu :slight_smile:
5. kvě 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korchy Já si myslim, že jsou v nich opět ty soli a zadržujou vodu v těle,
5. kvě 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek