Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

vilca
9. kvě 2011

@marjama ty jdeš do té mléčné diety?

vilca
9. kvě 2011

@evena kolik jsi za těch 11 dní mléčné diety shodila?

marcelkap
9. kvě 2011

@vilca Určitě jsi to udělala dobře. Já jsem shodila za první měsíc 7kg, takže jsem měla motivaci, že to půjde. Někdy mám dni, kdy žeru jak prorvaná, ale pak se zase krotim a jde to zas dolu. Hlavní je dodržovat takový ty základní pravidla jako nejíst bílý pečivo, tučný věci atd., určitě víš co přesně myslim 😉
Tu mléčnou bych zvažovala až v krajním případě, že už ta váha dolu dlouho nepůjde nebo budu potřebovat rychle dát dolu např. 5kg. Zkus určitě tu zdravou stravu nejdřív.

evena
9. kvě 2011

@vilca nevím už přesně, ale myslím kolem 4 kg ... jestli to dobře chápu, ty si upravila jídelníček a přesto váha nejde dolů?
když už si tu zmiňovala jídelníček Havlíčka, tak jsem na to nedávno koukala a dost mě to zaujalo ... není to tak dávno co jsem ještě říkala, že bych do přesně tak nalajnovanýho rozpisu nešla, měla jsem obavy spíš z vlastního selhání, nejsem ten typ, co by striktně něco dodržoval, ale mě se líbí, jak ti lidi v Jste to co jíte hubnou správně tak jak se má (mě v té poradně zjistili málo svalové hmoty, takže já asi shazuju i svaly 😝 ) ... no zkrátka bych do toho šla ... tak jestli by se tu někdo do party nenašel aby mi to šlo lépe 🙂 🙂 🙂

gabrielaa
10. kvě 2011

@marjama vítej 😀 Pokud budeš dodržovat nějaký zásady, tak se ti určitě podaří zhubnout, zvlášť na začátku to jdecelkem samo 😉
@misicka455 taky stojím a jsem ráda, kvůli nemoci jsem se jen válela v posteli a jakmile nemám žádný pohyb, nezhubnu ani gram 🙄 😀
@unousek25 když bych plánovala mimčo, tak bych tu mléčnou asi nedržela 😉 je vážně celkem náročná..radši zapojit víc pohybu, je teď už lepší počasí a nějaká kondička se pak bude hodit i v těhu 😉

vilca
10. kvě 2011

@marcelkap ty jsi shodila za první měsíc 7 kg? A to jsi opravdu jen dodžovala zdravou životosprávu? Tak to klobouk dolů... Mohla bys mi prosím napsat, co přesně tak přes den jíš, že ti to jde tak krásně dolů? 😅

vilca
10. kvě 2011

@evena jídelníček jsem upravila teprve před pěti dny a mám kilo dole...tak snad se to trošku rozběhne...jinak já se toho jídelníčku Petra Havlíčka držím spíš rámcově - ony se tam ty pokrmy celkem opakují, takže už si prostě pamatuju, co tam většinou má na snídaně nebo na svačinky...poprvé si to odvážím, pak už to odhadnu...ale nedodržuju to přesně kvůli tomu, co už jsem tady psala...musela bych si častěji jezdit nakupovat do Brna, což momentálně není v mých silách...

korchy
10. kvě 2011

Holky už někdo vyzkoušel tento jídelníček podle Havlíčka????
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=6540

miranda77
10. kvě 2011

@korchy před dvěmi hoďkami jsem si ho vytiskla 😀 😀 😀

marcelkap
10. kvě 2011

@korchy Vypadá to zajímavě, v podstatě teď jim hodně podobně, ale míň. Např. místo jeho 60g, mám 40g, místo 4 plátků knekebrotu 2 plátky, i ty svačiny mám menší. Asi si ho taky vytisknu jako inspiraci, ale ty porce si asi nechám malý jako mám teď.

marcelkap
10. kvě 2011

@vilca Šlo to fakt rychle dolu, ale pak už se to ustálilo. Jestli chceš, mám všechny dokumenty jako jídelníčky, rady co jíst a nejíst v počítači, tak ti to můžu poslat třeba mejlem. Držim se zatim jenom podle toho a jde to parádně.

misicka455
10. kvě 2011

Já jdu od pondělka na tu mléčnou kdyby se chtěl někdo přidat. 😉

luuca.b
11. kvě 2011

ahojky holčiny hlásím pokořena hranice 60 kil...juchuuuu ráno 59,7 🙂 má takovou radost🙂 a to mám své dny a žeru jak prokoplá 😀

korchy
11. kvě 2011

@luuca.b Jééé tak to ti gratuluji a docela i závidím 😀

korchy
11. kvě 2011

@miranda77
marcelkap Holky a našla jsem i na zkoušku na 7dní.4tu si třeba ty snídaně a jsou namě dost velké 😀
Já dělám vpráci na směny,takže si budu muset asi přehodit snídaně za svačiny.Protože to svačíme v 9:30 a pak se domu dostanu na obed ve 14:30 a to bych asi nezvladla.Ale při odpolední bych to nechala jak má byt.....myslíte že by to mooc vadilo??Já vím,že tělo musí být po ránu nastartované,ale už tak ráno vstávám před 5hodinou do práce a vím,že kdybych měla jíst potom jen svačinu a čekat na oběd,asi umřu hlady.
Taky se docela bojím,jestli spíš nepřiberu,protože držím dělenku.

korchy
11. kvě 2011

@misicka455 Tak držím palce a nezapomen psát jaké máš výsledky🙂

miranda77
11. kvě 2011

@luuca.b také závsist ... jen ať to vydrží!!! 😀 Já mám teď strach vlézt na váhu ... trošku jsem všechno šidila - a už jsem zase jak těhulka 😲
@korchy no já jsem ji včera docela prostudovala ... a pro mne to asi nebude. Je to strašného odvažování - kdybych vařila jen pro sebe ... možná by se to dalo zvladnout nějak v pohodě, ale s dvěmi dětmi??? Já potřebuju něco jednoduchého - co uvařím všem a pro sebe případně odvážím porci ... ale na inspiraci určitě výborné ... přijde mi to hodně pestré!!! určitě při tom nebudou chutě na sladké!!! (což mne tedy hodně trápí 🙄)
jinak myslím, že v jídle je důležitá pravidelnost (zvlášť u hubnutí) - ... aby tělo nespustilo poplašnou!!!

evena
11. kvě 2011

ahoj holky
dnes sem na váhu raději nestoupala, včera sme byli na grilování a jedla sem jak prasátko 😝 😀
@korchy
ty bys do toho jídelníčku od Havlíčka šla se mnou? nebo jen zatím uvažuješ?
@luuca.b gratuluju 😵 😵

korchy
11. kvě 2011

@evena
Myslíš ten na 60dní??

luuca.b
11. kvě 2011

@miranda77 juuu to se máš mnohem líp🙂 že by náhodou????já musim ještě počkat a jestli se povede nornáml ví jen ten nahoře..a když ne tak prostě uměle se snad zadaří🙂 bud ráda že to jde krásně normál...a hubnout se bude pak dětma🙂
@korchy děkuji já tu dělenku držet neumim..neumi jíst jen jedno nebo druhé☹
@evena tak to je umě závist grilovačka hmm to bych dala🙂
já teda žádnou dietku nedržim jim nepravidelně 😀 a vše i sladké ...ale cvičim cvičim a cvičim ted mám už jen 7 h místo 8 za tyden🙂 PO a UT a ST mám po 2h a ČT jen 1h a pátek sjem si udělala volno🙂

gabrielaa
11. kvě 2011

ženy, dnes jsem byla v šoku 😀 kamoška mi posílala fotku ve svatebních šatech. Nikdy nebyla moc velká boubelka, měla tak okolo těch 80kg. No a na té fotce jsem ji nepoznala, uplně jiný člověk. A hádejte co ji nakoplo? JJ, mléčná dieta. Vsadila se s mamkou, ségrou a tetou, která z nich víc zhubne. Držely všechny tu mléčnou a váha šla dolů u všech, kromě té tety, ta to prý po 3. dnu vzdala.. Ta kamoška dala dolů 6kg a další 4kg za dalších 5týdnů, kdy už jedla normálně (stále 5krát denně, ale už normálka jídlo) plus teda obden cvičila. Měla motivaci zhubnout do šatů a vyšlo jí to. Uplně mě to nahlodává to zkusit taky, i když mi jde hubnutí i tak celkem dobře 🙂

miranda77
11. kvě 2011

@luuca.b 😀 něhulka nejsem ... bohužel ... jen tak vypadá moje břicho, jakmile polevím ve cvíču a dietě 😕

niki2
11. kvě 2011

Ahoj,
taky zdravim po delsi dobe, docilala jsem vas nekolik stranek 😎 Uz jsem chtela napsat odkaz na jidelnicek od Havlicka, ale Korchy me predbehla 😉 Mam to doma uz par mesicu vytistene, ale zatim jsem to nepouzila. I kdyz bych mela, hlavne i kvuli manzelovi, dnes jsme na nej schaneli tricko a byl dost problem, kdyz mu XXL bylo male 😝

@evena ja bych do toho docela sla, jen nevim, jak to skloubit s jidlem pro deti a taky ta pitoma grilovaci sezona 😀 A dalsi problem, delam na smeny, hodne nepravidelne a to jsem pak uplne zmatena jak jist.

Co se tyka te mlecne diety, asi bych to nezvladla, ale hlavne, myslite, ze je to dobre? Zda si pak telo nemysli, ze prichazi hladomor a neuklada si naopak tuky do zasoby?

evena
11. kvě 2011

ahoj
@korchy jo, myslím jídelníček jak si sem dávala i ten odkaz 🙂

@luuca.b tak to je mazec jak makáš, musí být i záhul pro tělo teda když flákáš jídlo a stejně hubneš 😀
jo, omlouvám se za váhu, sem zapomněla 😝 tak já to pošlu až s příští 😝

@niki2 to grilování mě někdy pěkně se*e 😀 sme měli pauzu a teď zase třikrát do týdne 😝 😝 a nedej si že jo 😝
s tou mléčnou nevím, určitě to není pro tělo dobrý, ale třeba u mě... mám jí za sebou, neco sem zhodila, nenabrala zpět ... pro je ale rozhodující že kila i cm šly dolů, nějak nehledím na to jestli je to zdravé hubnutí nebo ne ... já mám třeba vysoké riziko cukrovky, i díky obezitě 70% nebo tak nějak, tohle je pro mě velký strašák v poslední době (obézní kamarádce jí nedávno diagnostikovali 😒 ) takže já bych klidně do mléčné znovu šla (a to sem nedávno říkala že už nikdy se tak nebudu trápit 😝 )
holky potřebuju se nějak nakopnout, aspoň dva měsíce se mi váha pohybuje mezi 70-71,5 kg a ne a ne tu hranici 70tky pokořit, je fakt že to flákám, takže se nedivím, necvičím, mám jen pohyb na zahradě u práce ... stravování mám otřesný, buď téměř nejím, do jídla se musím nutit, zapomínám jíst (za to můžou ty vedra 😝 ) nebo se přežírám u grilování 😝 takže nějaká dietky by se šikla, potřebuji zase nějakou pravidelnost v jídle ... takže

jdete někdo se mnou buď do jídelníčku od Havlíčka nebo mléčné?? v neděli začínám ... jen si rozmyslet jakou, třeba dnes vede ta mléčná po tom co tu psala gabriela 😀
uff sem se nějak dnes rozepsala 😀

niki2
11. kvě 2011

@evena ja docela premyslim, ze bych sla od pondeli to toho Havlicka. Deti budou chodit jeste mesic a pul do skolky, kde maji teple obedy, tak bych se snad vyhla tomu, varit pro ne extra, maji rady mlecne vyrobky a to jidlo zase neni tak strasne a jim treba nevadi, kdyby mely jist samotnou ryzi nebo brambory. Ale potrebovala bych do toho zaexponovat asi ten jeden den v tydnu, kdy budu jist co mne napadne. A posledni problem je s tou praci, nejen, ze je to nepravidelne, navic se motam kolem jidla 😝

niki2
11. kvě 2011

Jo a na tom jidelnicku je datum, kdy jsem si ho vytiskla, tak 1. 3. 2010, jsem to ale ostuda 😔

korchy
12. kvě 2011

@evena
@niki2 Holky jdu do Havlíčka hned od pondělka.Opsala jsem si znetu jídenlíček jen na 7dní,abych se naučila jíst pravidelně při směnách v práci.Snad to zvládnu.A pak bych hned pokračovala tím 60denním jídelníčkem.
😀

korchy
12. kvě 2011

Holky co to je Pufovaný chléb?Havlíček ho uvadí v 5dnu při odpo.svačině....

korchy
12. kvě 2011

Co je to šmakoun??