Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

misicka455
23. čer 2011

Ahojky holky, tak týden konečně Havlíča nese první ovoce. Půl kila dole a celkově se citím lépe 😉 Trochu si ho upravuji na stobu aby se mi vešly hodnoty, ale jinak mě to začiná bavit ,ale stejěn se těším na 19 den kdy se hřeší možná to ,ale nevydržím a dám si ho dříve 😀

luuca.b
23. čer 2011

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/luuca.b/albu...

ahojky ženy🙂 já jsme od pondělí na spešl dietce tak jsme zvědavá🙂 zatim to jde..jídla mám moc hlad neni🙂

kive76
23. čer 2011

@luuca.b čemu říkáš spešl dietka?

luuca.b
23. čer 2011

@kive76 mám napsanou dietku přímo na míru na mě🙂jídelkníček🙂

korchy
23. čer 2011

@luuca.b A odkoho??

kive76
23. čer 2011

@luuca.b tak držím palečky...🙂

misicka455
23. čer 2011

@korchy lucka to má určitě od adajar tady s koníka 😉

korchy
23. čer 2011

@misicka455 Kdo to co to???

marcelkap
23. čer 2011

@luuca.b Tak přeju ať ti to jde s novým jídelníčkem, snad bude k něčemu.
Já jsem nějak polevila...no hlavně poslední tři žrací víkendy. Ale dobrý je, že to vždycky během dvou tří dní dám zase dolu a jsem v podstatě pořád na stejný váze.

misicka455
23. čer 2011

Tak jsem dneska našla toto video a jdu do toho , dnes první den a nemám žádnou kondičku jsme zjistila ☹

level 1 http://www.uloz.to/7815984/cviceni-jillian-mich...

nechce se někdo od zitřka přidat abychom porovnaly výsledky za měsíc? První levl se cvičí 10 pak je level dvě a tři a mezitím je vždy jednodení pauza po pěti dnech 😉

Tak co kdo jde do toho ?

leopolda
23. čer 2011

@misicka455 mě to nejde otevřít

misicka455
23. čer 2011

@leopolda to musíš stáhnout

misicka455
23. čer 2011

ten první odkaz je taková málá ochutnávka, ten druhej je zase na stažení

evena
23. čer 2011

ahoj

@zuzu_z teda, 5 kg za měsíc 😲 😉

@misicka455 já bych do toho s tebou šla, ale neslibuji na 100% že to dokončím, ale pokusím se ... já mám dost velký problém se vůbec k takovýmu pohybu doma dokopat, přes den mám buď práci, nebo se mi nechce a večer už sem utahaná ze zahrady, tak snad to pro mě bude motivace takto ve dvou, a možná se přidá ještě někdo 🙂 takovýto pohyb totiž potřebuji jako sůl ... 😝 zrovna stahuju 😀

@luuca.b a jak tvůj denní jídelníček vypadá? ráda bych to porovnala s tím Havlíčkem ... sem zvědavá 😀

misicka455
23. čer 2011

@evena super ani já nevím zda to dám tak dlouho , ale spoň s eo to pokusím 😉 Slibují dvě kila dole což není moc ,ale perfektní kondičku , a cm prej jdou pěkně dolů a taky se pěkně spevní tělo. ¨

No já to dneska ani nezvládla celé třeba kliky atd.. prostě nedám a tak jsme zvědavá jak tá kondička bude narůstat 😉

Tak zítra valíme od prvního dne. Pro jistotu se svažím a změřím 😉

copa
23. čer 2011

@misicka455 co je to za spešl cvičení? já bych do toho s váma taky šla, snad mi manžel půjčí notebook 😉
ale my vlastně jedeme na týden pryč, takže to bude s týdenní pauzou 😒

dneska jsem se dokopala ke cvičení doma, 1DVD se mi nelíbilo, tak jsem si dala Powerjogu a docela to na sobě cítím 😉

evena
23. čer 2011

@misicka455 takže staženo ... sem to proletěla a teda trochu mazec, jestli tady po tomto nebudeme mít kondičku tak se budu hodně divit 😀 ty kliky to je mazec no, dámských nevím kolik dokážu udělat, ale počítám že víc jak 10 to nebude 😀 normální udělám tři, to sem zkoušela zrovna včera, protože mě tak trochu navnadila kamarádka, která trénuje už asi 3 měsíce na zkoušky na policajta, začínala s třema, už udělá třicet, do toho teda cvičí i jinak plus dost běhá, takže kondičku má neuvěřitelnou, prostě to jde když člověku o něco jde 😉

misicka455
23. čer 2011

Holky jasan jdeme do toho já taky udělám tak tři kliky 😀 počkejte za týden 😉
@copa určitě do toho pojd týden pauza není tak moc 😉

misicka455
23. čer 2011

😉 Jo a cvičit 5 dní a jeden den pauza 😉

copa
23. čer 2011

tak už si to taky stahuju a zítra začnu 😉

korchy
24. čer 2011

@misicka455 Ahojky,tak já taky stahuji a jdu dotoho sváma🙂

evena
24. čer 2011

ahoj
tak cvičo mám za sebou, teda kromě těch závěrečných protahovacích ... prvních 5 min sem myslela že umřu, nebyla sem schopná vůbec tak vysoko zvedat třeba ruce, vykopávat nohy ... ale s přibívajícím časem mi to šlo líp a až byl konec tak sem si říkala že to bylo nějaký krátký 😀 moje malá taky cvičila, když byli kliky, tak si lehla na břicho a zvedala se ze země na rukách 😀 teď usla, tak to jdu prubnout znovu a uplně celé

evena
24. čer 2011

jo a uplně brutálně cítím hlavně lýtka, se mi chodí těžko ze schodů 😝 😀

misicka455
24. čer 2011

Ahojky, tak mě nejvíc dělaj problémy ty klika a udejchat se , ale fakt se těším až se bude tá kondička zlepšovat 😉

misicka455
25. čer 2011

Ahojky, tak jak se cejtíte po včerejším cviščení mě tedy toho dost bolí akorát se chytstám a jdu zase cvičit 😉

evena
25. čer 2011

ahoj

@misicka455 jak se cítím? 😀 šíleně, bolí mě celý člověk, nejvíc ty lýtka a ruce 😝 ráno sem vstala z postele a normálně se mi podlomili kolena, tak namožená už sem nebyla pěkně dlouho a dneska sem sem se proto ani nepokoušela o další cvičení, prostě bych to nedala 😝 😀 bydlíme v patře, takže chůze ze schodů příšerná, dnes se cítím fakt jak důchodce 😝

evena
25. čer 2011

přidám nějaké fotky, ikdyž ze současnosti nemám nikde celou postavu, myslím že malinko znát to jde 😀
první tři focené přesně před rokem v mých "nejlepších" kilech 82-83 kg 😝
další dvě z dneška, rozdíl mezi fotkama je asi 16 kg 😝 když tak na to koukám, tak sem byla pěkná mašina fuj 😝 😀

misicka455
26. čer 2011

Ahojky,
i já jsem pěkně namožená , aspoň jde poznat , že to asi funguje 😉

misicka455
26. čer 2011

Holky , ale jsem pěkně zdrclá s dnešní váhy včera ráno jsme s e vážila a jupí 69,9 a dneska po ránu vája o kilo větší 😒 Nemám před mrchou a sice jsem včera malinko hřešila, ale zase jsem cvičila a byla v bazéně a 20 min fakt jen plavala a další půl hodinu jsme blba s Veru . Tak netuším co se děje 😒