Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

dreana
autor
12. říj 2010

@coko.joko lol to nepředpokládám :D ale sáčkové koření ano :D

kahinae
12. říj 2010

tak ženy.. už to máte v mém fotoalbu .) tak doufám že to bude srozumitelné 🙂

coko.joko
12. říj 2010

@dreana jasne sackove jo

coko.joko
12. říj 2010

@kahinae ,jdu na to mrkat 😵

kahinae
12. říj 2010

@coko.joko mrkej mrkej 🙂 lehčejí to snad už ani nejde 😀

coko.joko
12. říj 2010

@kahinae ,no jeto moc malicke,ale vezmu lupu 😀 a snad to prectu

kahinae
12. říj 2010

@coko.joko když to stáhneš do počítače tak se to dá zvětšit.. lépe to bohužel nešlo :(

kahinae
12. říj 2010

@coko.joko popř. kdybys chtěla tak ti to pošlu na mail v životní velikosti ve wordu 😀 to samo platí i pro ostatní 😀

petka28
12. říj 2010

Ahoj holky můžu se taky přidat? potřebovala bych do jara dát dolů 10 kg ty mám ještě z těhu navíc a až se nám tatínek za 4 měsíce vrátí chceme další mimi🙂

coko.joko
12. říj 2010

@kahinae ,nenene v poho ja mam bryle jde to krasne

kahinae
12. říj 2010

@coko.joko jsem ráda 🙂 jo jinak jsem tam zapomela dopsat, ze muzes vinny strik 🙂 se mi to tam nevlezlo 😀 😀 😀

coko.joko
12. říj 2010

@petka28 ,jojo pojd k nam.....a kde mate tatinka?

coko.joko
12. říj 2010

@kahinae ,tak to me nevadi to ja nepiju ja rada pivecko 😀

kahinae
12. říj 2010

@coko.joko tak to já pivko už nemusím.. já raději ten vinný střik 🙂 😀 😀

coko.joko
12. říj 2010

@kahinae ,me to vino nechutna ja si nemuzu pomoci,jedine sladky a to nemuzu ted,takze vlastne ani to pivo,tak mam smolika

petka28
12. říj 2010

Tatínka máme na půl roku v Afganistánu je voják taj jsme sami:( já ted zkouším tten jídelníček od Havlčka ale fůůj je tam strašně věcí které fakt nejím

kahinae
12. říj 2010

@coko.joko sladky jedine ve zdrave vyzive.. jako hrozinky v carobu. to miluju nebo kesu apod 🙂

coko.joko
12. říj 2010

@kahinae ,co to je proboha zase carobu 😅 to neznam......no zdrava vyziva to tady ani snad neni 😀
@petka28 ,tak to si moc tatky neuzijete?

kahinae
12. říj 2010

@coko.joko Carob - (karob) se získává ze stálezeleného středozemního keře. Vypadá a chutná podobně jako kakao, ale na rozdíl od něj neobsahuje kofein. Carob má vysoký obsah vápníku, železa a hořčíku. U nás se prodává ve formě prášku a drobných peciček. Prášek používáme stejně jako běžné kakao, do pečiva, pudinků, nápojů, a pecičky jsou nejchutnější po mírném rozpuštění na horkých obilných kaších.

coko.joko
12. říj 2010

@kahinae ,to cumim ty to mas teda nacviceny 😀 jako ve skole

petka28
12. říj 2010

@coko.joko nene neužijem uvidíme ho až v unoru chtěla bych ho překvapit a přivítat o 10 kg lehčí 😀

kahinae
12. říj 2010

@coko.joko nene to jsem našla rychle na netu 😀 😀 😀

kooblich
12. říj 2010

kdyby bylo pálivé dobrý na spalování tak už bych byla jak lunt páč já jím všechgno horký a ostrý. Někdy si přidu že mám plechovou hubu.No ale já mám ráda lupínky s mlikem a když rostliný s živočišným se nesmí.??????????????????????????

petka28
12. říj 2010

a to tady holky držíte všechny tu dělenou stravu?

kahinae
12. říj 2010

@kooblich jedině sojové mléko 🙂 pak můžeš 🙂

kahinae
12. říj 2010

@petka28 ne všechny ne.. ale tou to leze nejrychleji dolu ale pak u některých i rychle nahoru 🙂 ale to je spis o tom jaky mas metabolismus

kooblich
12. říj 2010

@kahinae fuuuuj to je ale hnusný už sem je zkoušela

kahinae
12. říj 2010

@kooblich me soja taky nejak nejede.. ale tak muzes si tam pridat hroznovy cukr je lepsi jak ten normalni :D

kooblich
12. říj 2010

hmmm, to se toho rači vzdám. Ale jinak vím že ta dělená strava je fakt ůčiná kamoška takhle zhubla devět kilo za poměrně krátkou dobu

kahinae
12. říj 2010

jo je 🙂 akorát je horší jak jí přestaneš držet to zase zpátky nepřibrat, ale tak to už ten žaludek zase reaguje jinak.. jsem zvědavá na ten svůj po 8měsících 😀 😀 😀