• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

13. srpna 2016 
Ahoj holky.... :slight_smile: gratulka k ubývajícím kilům...

@cervik1111 to teda pěkný fakt nebylo, já jsem taky nervák a hned bych si našla něco, co bych mu vyčetla... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já se budu vážit s dovolením až zítra ráno.... jdu k doktorce.... :sweat_smile:
7. lis 2010 v 09:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak já hlásím, že už se cítím fit po porodu a konečně začnu naplno s cvičením...tak snad budou kilečka ubývat, tělo se zpevňovat a ja se vlezu do kalhot :slight_smile: už aby to bylo...
7. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentovasasa určo si tě zapíšu a prosím ještě jednou mohla bys mi to vše psát do IP?prosím já nemám totiž tolik času vše číst(ted teda čtu poněvač maly usnul) děkuji:slight_smile: napiš i míry ty píšu taky a

a chcěte zveřejnit do albíčka i tu tabulku???
7. lis 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervik1111
@valentovasasa jinak s tim chlapem souhlasim se sasou ženská neni jen okrasa chlapa...chlap má nít rád takovou jaká ženská je i kldyž s 50 kilama navíc či toták vychrtlinu...nezaleží na vzhledu ale co má ženská uvnitř a hlavně na mozku:slight_smile:
7. lis 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b tak jo... písnu Ti míry do IP.... i váhu.... páč jsem se teda zvážila, ať je to z jedné váhy, u doktorky může vážit jinak... :slight_smile:
7. lis 2010 v 16:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky si myslím,že by chlap neměl takové věci vyslovit.Já jsem teda asi nervák a hned bych na něj vylítla.Ono dost na tom,že se sama ženské necítí dobře a slyšet takové narážky a jěště od toho kdo by tě měl držet... :frowning2: A jak píše luuca,záleží hlavně na tom jaký máte vztah a co máš v hlavě. :wink: Ale oni chlapi jsou opravdu asi jiní,moc se totiž nezaobírají tím co plácnou,a že druhýmu to může ublížit...
8. lis 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak poslední dobou to tu docela vázne to určitě všichni cvičíte co ? :grinning:
8. lis 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 ahojky jj taky koukám že to tu opadlo a plno holek sem nechodí a ani neposílá vysledky:frowning2:

jinak mám novinku v prosinci si dělám ten kurz lektorství a pak se uvidi:slight_smile:
8. lis 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mil7 mě taky vytočil,ani nevíš jak.Já sice chápu,že nechce mít doma hrocha ve 25ti letech,ale já to vím sama,že jsem fakt teď bečka-85kg-to je dost :unamused: :unamused: :unamused: ,a vůbec mi není v těch kolech dobře,ale určitě mi to musíme pořad tak říkát :rolling_eyes: :rolling_eyes: .Lucca,jak dopadla tabulka?
8. lis 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se tak divám,myslím na blbosti a píší úplné nesmysly-oprava: vůbec mi není v těch kilech dobře,ale určitě mi to nemusí pořad říkat
8. lis 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
cervik1111 - buď v klidu,oni jsou prostě jiní.Hele máš krásné a zdravé dětičky a to je nejdůležitější.A ty kilča taky půjdou dolů,jen jim musíme trochu pomoct :wink: .
luuca.b - jsi šikula jak nám tu tabulku krásně vedeš.Jsem ti nakoukla na fotečky a Matýsek je krásnej :wink:
8. lis 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky,některé super úbytky.Gratulují :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky včera mě při cvičení nějak ruplo v koleni takže dneska necvičím jsme na sebe tak naštvaná :unamused: Zítra jdu zase na ten vacuschap tak snad koleno bude už v lepším stavu.
8. lis 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervik1111 už jsem jí ttam dala tak mrkni:slight_smile:
@mil7 děkuji moc...i ta Máťu:slight_smile:
@misicka455 co jsi dělala?ten vacu mě nebaví:frowning2:
8. lis 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mil7 taky jsme koukla na fotečkyx juuu ty máš dvojčátka:slight_smile: máš překrááásné dětičky:slight_smile:
8. lis 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šlapala jsme na stepru :unamused:
8. lis 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to baví jako celek mám to i s lymfodrenaží , skořicovím zábalem :slight_smile:
8. lis 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@luuca.b díky za tabulku, seš šikula :slight_smile: Že tě to prosímtě baví :grinning: Ty budeš lektorka zumby? To je super :slight_smile:

Já vás teď nějak nestíhám dočítat, jedno dítě se mi vyléčilo a druhý onemocnělo, takže mám co dělat. Ale myslím na vás, ráno jsem viděla jakousi reklamu na hubnutí a holčiny tam měly deprese, že nosí velikost M :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jsem měla naposled někdy na prvním stupni :grinning:
8. lis 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@giselka oo děkuji ..jj budu:slight_smile: M to jsme měla před těhu
8. lis 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 tak na to já chodila na vacupress. ve vacushapu by mi vadilo že jdu v ty folii
8. lis 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim kocky, tak dnes som bola na stepaerobicu s tymi zavaziami. No poviem vam, dobry brutal. Skoro som umrela. Aj Sasa(instruktorka) nam dala riadne zabrat, extra kvoli tym zavaziam, tak dam vediet, ci sa rano vobec postavim :sweat_smile:
8. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska027 no super jsi šikulka:slight_smile:.ty závaží jsou síla :sweat_smile:
8. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nezlobte se ze vam sem lezu jen pokud by mel nekdo zajem vim o diete tak pokud chcete pistedo IP zhubla jsem za dva mesice 13 kilo
8. lis 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky... jenom nakukuju, nedělní váha nahlášena

U mě nic moc, od soboty mám asi chřipku či co, dneska už to bylo lepší, celý víkend jsem ale ležela jako lazar s horečkou, bolelo mě celé tělo, v krku.. no mazec... No a pozitivum.. nějak se vytratila chuť k jídlu :grinning:

@cervik1111 Vyprdni se na manžu, i ten můj je takový "taktní" v téhle věci... zabolí to, jak by ne, když to člověk slyší od milovaného člověka, ale co můžu dělat? Nechat to být, přejít to, zapomenout, případně se s ním pohádat nebo zhubnout!!! A ukázat, že my na to máme, být zase kočky!!! Takhle jim sklapne čelist..... :wink:

Ale taky si myslím, že by si neměly páry vzájemně ubližovat poukazováním na slabiny druhého, zvlášť, když ví, že ho to taky trápí.... pokud tak schválně dělá, je v tom vztahu něco v nepořádku..... :unamused: Ale co si budeme povídat, jsou to přece jenom chlapi....... :sweat_smile:
8. lis 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... ani nevíte jak Vám to skupinové cvičení závidím... já valím 6x týdně na rotopedu + břicho a docela mě to začíná nudit.... :frowning2: kdybych mohla aspoň jednou dvakrát týdně na tu zumbuuu.... :frowning2: chjo... nechce se mi dojíždět.... :zipper_mouth:
9. lis 2010 v 11:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka ahojky, ty jseš dobrá 6x týdně..to by mě asi zabilo..hi,hi...no já se pořád chystám chodit do posilky :frowning2:
9. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bocinka - tý bláho to smekám,sama a šestkrát týdně já bych se nedokopala ani jednou :wink: To máš pevnou vůli.
luuca.b - no jó mám dvojky,je to mazec,ale na druhou stranu si říkám,že lepší než je mít třeba rok a půl po sobě.
Takhle mají všechno stejně.Jídlo,spánek atd...
ivuska027 - s tím závažím to musí být mazec.Seš dobrá :wink:
9. lis 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak 6 x za týden bych se taky asi nedokopala cvičit . Ono po chvilce by se to cvičení mělo změnit aby si na to to tělo nezvyklo co třeba cvičit podle nějakého dvd nebo tak ?
9. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 nezabilo... neubíjím se nijak moc... tak 20 km rotoped a tři sérky těch břucháčků.... :grinning: :grinning: to je tak hoďka....

@mil7 sama nevím, kde se to ve mě vzalo...

@misicka455 to mě taky napadlo... budu muset dělat ještě něco jinýho....
9. lis 2010 ve 13:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek