Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

luuca.b
10. říj 2010

@coko.joko ak to mě ty špeky právě zustaly ale koukám že ty jsi teprve 4m od porodu to je parada

bocinka
10. říj 2010

@luuca.b no to bych taky potřebovala a ještě mít za sebou někoho, kdo mě vždycky píchne do zadku, abych to fakt dodržovala....

luuca.b
10. říj 2010

@cabalkova to budu držet palce .to je možná lepší než hubnutí🙂

coko.joko
10. říj 2010

@bocinka ,ja mam v obyvaku taky masinu,ale dnes teda nejdu jsem hotova........ale zitra zacnu...tak ti preju at si maknes
@luuca.b ja bych taky potrebovala,aby me nekdo psal vzdy na ten den co uvarit a co jist,protoze jak rikam ja to proste nechapu.....

luuca.b
10. říj 2010

@bocinka to já taky 😀 zítra máme den zvířátkovy nebo kytičkovy?

luuca.b
10. říj 2010

@coko.joko to jsme 2

coko.joko
10. říj 2010

@luuca.b ,no ja nevim co je zviratkovy a kytickovy den,takze ja mam asi den slunickovy 😎

coko.joko
10. říj 2010

@luuca.b ,jo 4.mesice a pekne me to serinkuje ten spicek...uz jsem byla tak zoufala,ze jsem sla a chtela si koupit ty stahovacky na sebe,aby me to ten spek stahl 😵

luuca.b
10. říj 2010

@coko.joko 😀 koukni na začátek myslím že to tam psaly🙂,to vyrábí?a ty jsi ale po normál porodu že?já jsme po císaři a špek se mi zadrhl na jizvě a jde mi přes:-'(

dandelion
10. říj 2010

Ahojte defčata 🙂 můžu se přidati? 🙂

luuca.b
10. říj 2010

@dandelion no jasně písni kolik máš cm a kg a pojd s námi do hubnutí🙂

coko.joko
10. říj 2010

@luuca.b ...jo mrkam do predu a nic nevidim....jo,jo mela jsem normos porod....vyvolany a docela i narocny,ale je to uz za mnou 😵

bocinka
10. říj 2010

@luuca.b já mám zítra čistící, budu pít jen vodu, to mi řekla ta imunoložka, tím se vyčistíš a hubnutí by mělo jít snáz, do vody si mám kápnout citrén kvůli vitamínům a dát lžíci toho prášku z lékárny, však víš čeho... si nemůžu vzpomenout sakra.... a na úterý si domluvíme den.... 😀

luuca.b
10. říj 2010

@bocinka kam pa jsi zase zmizele !NECH TOHO MÍRU CHVILI DEJCHAT😀

coko.joko
10. říj 2010

@dandelion,jo pojd k nam at nas je tu hodne 😀

luuca.b
10. říj 2010

@bocinka aha tak že zítra umřu 😀

dandelion
10. říj 2010

@luuca.b 165 cm a 122kg... hubnoucí historie je dlouhá ale potřebuju podporu ;) teorie mi jde, jen to všechno uvést do praxe ;)

bocinka
10. říj 2010

@coko.joko ty mám taky a používám je při menzes, mín mě bolí břicho, když je stažené....

@dandelion jasné....

coko.joko
10. říj 2010

@bocinka ,nemela si jit cvicit 😀 jo takze se zitra neji.......to nepreziju....

bocinka
10. říj 2010

@dandelion kolííík???? to nemáš, máš super fotku v albu....

@coko.joko ještě jsem nešla, zjistila jsem, že nemám v mp3 písničky....

luuca.b
10. říj 2010

@dandelion a od toho jsme tu..a klidně se vypovídej🙂

luuca.b
10. říj 2010

@dandelion taky jsem koukala a na to teda nevypadaž užasná fotečka🙂

bocinka
10. říj 2010

@dandelion teorii asi známe všechny.... ta praxe je složitá... až moc složitá... jinak by byli všichni hubený.... 😔

coko.joko
10. říj 2010

@bocinka ...no vidis a ja jsem tam stala jak jojo a premyslela jsem jestli je vzit a nebo ne,je fakt,ze kdyz jsem je zkusila a vzala si dziny,tak to ten spek schovalo trochu a hlavne to tak nevyselo 😀
@dandelion ,kecat umim taky,ale zatim jsem jeste nic nepredvedla a to jsem si udelala doma i tabulku jak budu hubnout a prdlacky

luuca.b
10. říj 2010

@dandelion přřesně jak řiká Boci ....

dandelion
10. říj 2010

@bocinka
@luuca.b
@coko.joko
díky moc za uvítání ;)

fotečka je z roku 2008, ten rok jsem se vdávala s 93 kily 🙂 nejdříve jsem přibrala po operaci z krásných 75kg na těch 93kg během 2 let a po 2 letech manželství mám nahoře dalších 30kg... Toužíme po miminku, rok se už nechráníme a necháváme všemu volný průběh.. Když jsem mluvila s mudr, tak my poradila a utvrdila mě že jsem plodná, jen mi brání obezita. Trápí mě to, protože už z téhle váhy není jednoduchý zhubnout... chce to hodně rozumu a rozvahy.. 🙂

dandelion
10. říj 2010

@bocinka
@luuca.b
@coko.joko
díky moc za uvítání ;)

fotečka je z roku 2008, ten rok jsem se vdávala s 93 kily 🙂 nejdříve jsem přibrala po operaci z krásných 75kg na těch 93kg během 2 let a po 2 letech manželství mám nahoře dalších 30kg... Toužíme po miminku, rok se už nechráníme a necháváme všemu volný průběh.. Když jsem mluvila s mudr, tak my poradila a utvrdila mě že jsem plodná, jen mi brání obezita. Trápí mě to, protože už z téhle váhy není jednoduchý zhubnout... chce to hodně rozumu a rozvahy.. 🙂

cervik1111
10. říj 2010

ahoj holky,můžu se přidat?? 😲 Já mám po porodu 9měsícu,a kil mám víc než v těhotenství 😠 😠 😠 Děs,potřebují dolů aspoň 20kg.....

coko.joko
10. říj 2010

kde je ta tabulka 😵

coko.joko
10. říj 2010

koukam tady vsechny chteji davat minimalne 20 a vice kil to bude jeste zajimave kdo da a kdo neda......

luuca.b
10. říj 2010

@cervik1111 taky vítej juuu taky 9 měsícu🙂 a kolik máš ty cma kg zapíšu si tě taky do tabulka a jdeme na to🙂