Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

luuca.b
21. lis 2010

@misicka455 jj vázne skoro nikdo sem už nechodí ..už mám luti a tebe..čekám další 😲

evena
21. lis 2010

ahoj

tak vzhůru do boje .. večer vám napíšu jak sem přežila první den na atkinsonovi, stále si to neumím představit a vůbec ještě nevím co dnes budu jíst 😅

@verusa22 já s tebou souhlasím, ale obezita je podle mě stejný, neli větší, roziko, tak jdu do toho a uvidím jestli to u mě půjde 😝 a musím se přiznat, uvažovala sem i o adipexu, takže atkinson je určitě lepší 😀

jo a jestli je pravda že umřel na následky diety se 130 kg tak to je mazec 😕 😅

misicka455
21. lis 2010

škoda jsme myselal, že se tu budeme více motivovat a zatím prd je tu pusto jak na poušti .

evena
21. lis 2010

@luuca.b u mě váha stejná jak min. týden 77,5 kg 😉

luuca.b
21. lis 2010

@evena adipex co to je???
@misicka455 vid taky jsem si řikala

evcaaaaaa
21. lis 2010

@evena jj leky nebrat a co jist no proste maso salamky parky klobasky tvrdy eidam hermelinek camember nivu vajicka pit kafe bez cukru a kofeinu (nekoho kofein vyhazuje z ketozy)a s trochou slehacky a hlavne jist kdyz mas hlad ne po trech a ni po vou hodinach proste kdyz mas hlad nebo na neco chut jez jez jez nesmis mit hlad prvni tri dny je to des budes mit chute jak hrom ale vydr to a vaha te odmeni ja to resila tak ze jsem treba rano a vecer ucucla coca colu zero ma jen umela sladidla ale nepij ji moc vseha oc skodi 😀 😀 😀 a taky si muzes davat polevkovou lzici tatarky ma jen 0,9 gramu sacharidu toz ja si vzdy uvarila vejce na tvrdo dala jsem ho na talir dala na nej tatarku okolo salamy syry a hura na to to samo k masu na obed troska tatarky a treba dalsi den jsem si udelala vajickovy salat vejce troska tatarky nebo hribovou smazenici a muzete zkusit pridat i treba jewden platek cibulky nakrajene na drobno nebo jsem taky jedla salat a po 14 dnech jsem si davala 10dkg denne salatove okurky a na obed kotletku osmahnout dat dva platky rajcatka na to hermelin a vijo to byla mnamka jo holky hermelinek muzete taky ve sto grameh je tusim jen 1gram sacharidu 😉

evcaaaaaa
21. lis 2010

@luuca.b jsou to tablety na hubnuti takzvane zlate vajicka

mamkamarketa
21. lis 2010

ahoj holky. zase se hlasim. myslim na vas 😉 zjistovala jsem si neco ohledne te atkinsonove diete (nebo jak se to pise 😅 ) a opet nemuzu kvuli dne... ☹ tenhle tyden jsem opet mela mensi zachvat, tak to opravdu nebudu pokouset... proste jim mensi porce a budu doufat, ze po nejake dobe se to projevi... 🙂
od ledna jdu do prace, tak musim shanet novou garderobu, pac se do niceho jeste nevejdu 😒 😠
odpo jsem se pozvala na navstevu, tak se tam i zvazim a dam vedet 😀

misicka455
21. lis 2010

Co je lék Adipex retard a k čemu se používá

Adipex retard je přípravek (anorektikum), který tlumí nadměrnou chuť k jídlu. Potlačuje pocit hladu, a tím usnadňuje udržování dietních omezení a pokles tělesné hmotnosti.

Léčivá látka fentermin je vázána ve formě polystyrolsulofnátu, ze kterého se postupně v těle uvolňuje. Pomalé uvolňování léčivé látky má za následek nepřerušovaný anorektický účinek trvající nejméně 8 hodin.

Adipex retard je určen k podpůrné léčbě při dietě u pacientů s obezitou a body mass indexem (BMI)* 30 a vyšším, u kterých samotná redukční dieta nestačí ke snížení tělesné hmotnosti.

Jo a je jen na lekařský předpis.

evcaaaaaa
21. lis 2010

a ja bych do toho nesla hoooodne lidi toho propadlo do depresi je to svinstvo onlivnuje to mozek a usudek a tak vubec 🙄

silvik
21. lis 2010

Ahojky... tak já hlásím, že jsem na stejném, jako posledně, takže 87,5 kg.... No jsem ráda, že aspoň tak.... Tento týden jsem brala ještě antibiotika, ještě to nebylo ono,ale teď už je jakžtakž dobře, tak už snad zapojím i to cvičeníčko.....No mám na to týden, pak jedu na 14 dní na školení, takže pokud tam nebude nějaká mini posilovnička, tak asi nic nebude 😕
Taky vás dočítám, řešíte Atkinsonovou dietku.. no já se v tom moc neorientuju, já na tyhlety diety nikdy nebyla, můj názor je takový, že tělo potřebuje všechno, ale v rozumném množství... takže já baštím vše, jen něco omezuju (sladkosti, sladké pečivo apod.), trošku pohybu a určitě to půjde dolů.... Ale na vás, které se na tu dietku dáte, jsem zvědavá, jaký bude mít úspěch 😉
Jo a těším se, že zase budu koukat na pořad Jste to, co jíte.... zase ho budou dávat.... takže bude ispirace 😅

misicka455
21. lis 2010

@evcaaaaaa jako ty léky jo?

evcaaaaaa
21. lis 2010

@misicka455 jj je to hrozne

misicka455
21. lis 2010

Taky jsme viděla ty ukázky , že budou zase dávat ten pořad Jste to co jíte hlatala jsem každej dl. Kdybych nebyla srab aji bych se tam přihlásila 🙂 Neuvažovaly jste nad tím někdo?

petka28
21. lis 2010

@misicka455 Já jsem ten adipex brala asi před 10 lety možná víc a je to něco hrozného....fuj už nikdy hlásím váhu 70,6 😀

evena
21. lis 2010

adipex je hrozný svinstvo a u nás je už zakázaný, dá se sehnat na netu, dokonce i tu na MK je téma jenom o tom .. při užívání má každá druhá bušení srdce, třes .. nůžou selhat i orgány .. o jeho užívání sem přemýšlela hlavně jakoby ze zoufalství, naštěstí mě to přešlo 😀 moje máma ho taky brala kdysi, shodila a nabrala kila zpět, takže taky cesta taky nevede 😝

tak Jste to co jíte sem taky koukala ráda, protože má člověk hned lepší pocit že je na tom někdo ještě hůř 😅 a pak sem neplenila večer lednici .. takže se na nové díly těším 🙂

evena
21. lis 2010

@misicka455 nikdy bych se do toho pořadu nepřihlásila 😝 jak to začíná a ta dotyčná osoba se tam předvádí se svýma špekama ve spodním prádle tak to je hnus 😀 já nesnesu aby na moje špeky koukal přítel natož tak ještě třeba sousedi v TV 😅

misicka455
21. lis 2010

@evena ak to je fakt na to natřejpaní na začátku jsme ůplně zapoměla to je tay asi důvod proč bych tam nešla. Jinak si mylsím, že je to super , že ti někdo napíše jídleníček a ještě tá motivace, že ffakt strašně moc lidí ví , že hubneš tak to prostě dokážeš 😉

evena
21. lis 2010

jo to je dobrý že ti někdo sestaví jídelníček a má nad tebou dohled, když to ví hodně lidí že bubneš tak se taky nechceš shodit že to nedokážeš ...

holky vy říkáte okolí že hubnete?? určitě by to nebylo špatný to oznámit, je to pak asi větší motivace, ale já osobně mám strach se selhání a pak bych vypadala jako slaboch 😝 vlastně vyjímečně sem musela teď s pravdou ven a říct to příteli (a musel mi slíbit že to nikomu neřekne), ale to proto že by si všiml že jím prostě jinak 😝
v minulosti když věděl o tom že se ve žrádle omezuju tak mi říkal naco, že sem hezká ať neblbnu atd.. ale teď ... řekla sem mu i o rizicích této diety (už taky sem čekala že mě od toho bude zrazovat) a ono prostě nic 😅 takže usuzuju že už se mu zdám prostě moc tlustá a mám s tím už něco dělat 😔 😔 jako jo, je to pravda, sem vyžraná a měla bych s tím něco dělat, ale zamrzí to 🙄 co už nadělám, te´d mu musím dokázat že to myslím fakt vážně a hlavně ZHUBNU !! 😉

mapurka
21. lis 2010

ahoj holky, mola bych se k vám prosím přidat? Já potřebuju nějakou motivaci, jinak nikdy nezhubnu!!!! Manžel tvrdí, že mu to nevadí, ale já se cítím hrozně. S každým těhotenstvím mi zůstalo pár kilo a děti mám 3. V řijnu jsem oslavila 30let a připadám si jako vykopávka. Sebevědomí na nule ☹ . Zkusím vás dočíst a pak se zapojím, pokud mohu... 😉 ,ahoj Markéta

misicka455
21. lis 2010

Tak u mě to ví manžel a moje mamina a kámoška jinak ne, ale je to blbí jelikož když někam jdu a prostě něco nechci jíst tak si vždy musím nějakou vymluvu připravit a nebo to sežeru a pak si nadavám.

misicka455
21. lis 2010

@evena Jak píšeš na jednu stranu je dobrý když to okolí ví, že tě motivuje ale když zklameš tak ti to dá vyžrat 😀 Já spíš chci aby si lidi všimly a zeptaly se jé ty jsi zhubla a já na to tedy odpovím jo já hubnu jde to vidět ? 🙂)))

misicka455
21. lis 2010

@mapurka hojky Markétko určitě se přidej máme takovou tabulku kde si píšeme své uspěchy v hubnutí tak napiš Luuce svoje kila a cm a hurá do toho a půl je hotovo 😉

misicka455
21. lis 2010

@mapurka Tohle je ten nick kam pošly svoje udaje akorát dneska se tabulka aktualizuje važíme se jednou za týden vždy v neděli 😉 luuca.b

kacab
21. lis 2010

.... jééé tady to ožilo 🙂 já mám dole 1,4... žádný zázrak, ale jsem za ně vděčná.... když to takhe vydržíme dál... Na jaře jsou z nás kočky 🙂 ... gratuluji všem k úbytkům na váze!!

@mapurka vítej!!!

misicka455
21. lis 2010

@kacab tak jestly je to za týden tak to je super ne ? 😉

mapurka
21. lis 2010

holky, tak pročítám jaké diety držíte a jak hubnete, ale zatím se moc neorientuju. Já si potřebuju hlavně sobě nejdřív dokázat, že na to mám a že se odhodlám hubnout a okolí až si všimne (snad to tak daleko dotáhnu), tak přiznám barvu jinak nééé 🤐 . U mě jsou problém sladkosti a chuť na ně. Mám vžito,že mě nabíjí energií, když zrovna není nejlepší období a taky je to nejsnažší zakousnout ráno třeba tatranku když v tom ranním kolotoči vypravování do školky nemám chvilku abych si k jídlu sedla ☹ , já vím že je to špatně 😖 .......

evcaaaaaa
21. lis 2010

@kacab paraada je to idealni ubytek a super ne jses rada vid??? 🙂

mapurka
21. lis 2010

holky, odvažujete si jídlo na kuchyňské váze? Nebo jíte přiměřeně něbo poradte mi kde a s čím mám vlastně začít... 😕

misicka455
21. lis 2010

@mapurka nejprve si musíš rozhodnout jestly chceš ze začátku držet dietu a nebo spíš změnit stravovací návyky. Holky tu hubnou třeba dělenou stravou můžeš skoro vše jen některé jídla nemůžeš kombinovat takže třeba můžeš chleba, ale už né ze salámem a zase naopak. Pak tu holky najiždí na tu atkinsonovu dietu kdy vynecháš sacharidy a cpeš se jen tučným masem, sýrama, vajíčkama. A nebo třeba vynecháš sladký budeš jíst víckrát denně aby tělo nehladovělo víc pít a začneš se hýbat a kila taky půjdou dolů.