• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

13. srpna 2016 
@luuca.b suprosoooo:slight_smile:)
21. lis 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luti jo joo taky mě tam hodně vadí tá zelenina a ovoce tak týden bych to vydržela , ake pak asi už ne .
21. lis 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem mrkla na krabičky v Ostravě, je to 270,-na den. Zatím do toho nejdu, zkusím sama počítat kj a uvidím, jak to půjde.
21. lis 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 ... jo jo za týden,,, jsem vděčná a nechci to zekřiknout.... ale na druhou starnu, když jsem stejně dietkovala mezi těhotenstvíma... letělo mi to samo o 2,5kg týdně... no... ale i tak je to krásný... Bála jsem se, že kvůli té štítné žláze to nepůjde vůbec.... teď jen vydržet!!!! dobrou...
@evcaaaaaa jsem moc :slight_smile:
21. lis 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bylo by to hezké takhle bez práce hubnout, ale kde na to vzít a nekrást, že :sweat_smile: .
21. lis 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neblázněte.... jezte všechno krom sladkostí, jen v malých dávkách.... Zhubnete stějně a za ty kačky si radši kupte něco moc hezkého na sebe :slight_smile: .... a že toho bude!!!!!!
Jinak co jste na předchozích stránkách řešily váhy - přístroje...... já si právě kvůli hubnutí kdysi koupila digitální, abych viděla každých 0,1kg - a ač se to nemá... lezu tam každý den :slight_smile: ... mamce jsem pak kupovala lepší, co ukazuje i množství tuku a vody v těle a BMI a má paměti.... zdála se super... Ale množství tuku a vody neukazuje v žádných normálních hodnotách...(litry, kila..) ... ale nějakých debilních koeficientech - co se musí načítat v tabulkách v návodu... No, nikdo to nedělá, protože to je na prd... Tak jen kdyby jste některá vybírala, tak se píďte i po tomhle... mě to v tý době ani nenapadlo řešit, když jsem jí kupovala... Dobrou...
21. lis 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidáno a klidně přidám další (ale zítra jdu hají koťátko konečně spí tlačí se nám 4 špičáky je to hukot teprv jeden má špičku venku.-)..brou všem:slight_smile:
21. lis 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b ahoj,tak já se vážila ,až ráno,ale polepším se a bude se vážit v neděli-172cm,78kg.Hezký den. :slight_smile:
22. lis 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 ahoj,mě taky vadí ta zelenina,ale chci to zkusit do vánoc vydržet,pak budu asi trochu hřešit,ale péct se moc nechystám,zaprvé nestíhám,taky to nechhci tolik jíst,cvičit s těma rarachama nestíhám,tak musím omezit jídlo.
Nějlepe se mi dělenka držela na misi,kdy jsem 4měsícejidržela,protože jsem nikomu nemusela vařit,nic nakupovat,oni vařili tolik jídel,že si člověk vždycky maso a zeleninu vybral a jiné...Ovšem u amer.na základně bych nechtěla být ti měli tolik zmzlin ,dortů a ořechů,že když jsem tam byli,tak jsem si dopřála.Zase před 10lety jsme na celej den dostali 3konzervy,tak to by se asi taky těžko dělilo.Toť mé vzpomínky.Tak jdem bojovat s kily.
Docela jsem byla překvapená,že jsem se hla pod 80kg.Mě by stačilo 70kg,trochu odsát ještě stehna(ty zbytky,které tam zůstaly).Měj se hezky.
22. lis 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b kdyby mi to ukazoval min, tak by to byla fajn :grinning:

22. lis 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry rano.
koukam,ze tu resite ty krabicky. To je desne draha zalezistost. Me nabidli rodice,ze pokud chci, prispeji mi nejakou korunku. jenze ja si cetla jejich jidelnicek a vim, ze bych nevydrzela udobavat nebo varit rodine nejakou dobrotu a sama si dat vecu z krabice.
pokud na to mate vuli ste dobry :grinning:
ja abych to vydrzela byt strikne o krabicich bych musela byt zavrena pod zamkem :grinning: :sweat_smile:
22. lis 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leopolda lahoj ty jsi vojanda?:slight_smile:
22. lis 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petka28 ano,jsem.
22. lis 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacab kaci presne jak pises mam vahu co meri tuk atd a je to na prd vubec to nepouzivam jinak ja se vazim taky kazdy den vecer a pak rano ja uz dokonce vim podle vecerni vahy kolik budu vazit rano jem pako co???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@luuca.b nam ted vylezly stolicky a jedem ve spicacich je to mazec musi je to hromsky bolet bobanky male :frowning2: :frowning2:

jinak za to jidlo v krabickach je to mazec :confused: :confused:

@leopolda teeda tak s vojandou jsem jeste tu cest nemela a kde si vsude byla tedy pokut to neni tajne :wink: :wink: :slight_smile:
22. lis 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava :
pokud :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
22. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leopolda Můj manžel taky a momentálně je v afg tak jsme sami:(
22. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já když vleze přes týden na váhu ak je tam stejně pokaždé jiná hodnota , takže se řidím jen tou váhou jednou týdně.
22. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petka28 a na jak dlouho je tam ?
22. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 na pů roku:( už máme 4 měsíce za sebou....
22. lis 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcaaaaaa já jsem zdrav.sestra,takže jezdime jako polní nemocnice,nebo chirurgický tým.
Byla jsem v Albánii,Turecku,Makedonii,Afganistánu a 2x v iráku.
no jsem zvědavá jak to půjde s dětma.
22. lis 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petka28 kde tam působí
22. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leopolda logar on je řidič
22. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petka28 teda máš toho pěkně za sebou a o jezdíš taky na tak dlouho?
22. lis 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petka28 -jak kdy,bylo to různé.Max bylo 7měsíců,ale to jsem byla svobodná a bavilo mě to.
22. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leopolda ted když máš děti tak jsi nebyla nikde jo?
22. lis 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petka28 tak to přijede domů a nepozná tě jaká z tebe bude kočka :slight_smile:
22. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 chichi no doufám že trochu to vidět půjde:slight_smile:
22. lis 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petka28 za dva měsíce no to tedy musí být vidět :wink:
22. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petka28 máš super motivaci takže ti to dobře půjde :wink:
22. lis 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petka28 ne,naposledy jsem se vrálila v září 2005,hned jsem otěhotněla a jsem na rodičovské.
22. lis 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek