Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

luti
21. lis 2010

@luuca.b suprosoooo🙂)

misicka455
21. lis 2010

@luti jo joo taky mě tam hodně vadí tá zelenina a ovoce tak týden bych to vydržela , ake pak asi už ne .

mapurka
21. lis 2010

tak jsem mrkla na krabičky v Ostravě, je to 270,-na den. Zatím do toho nejdu, zkusím sama počítat kj a uvidím, jak to půjde.

kacab
21. lis 2010

@misicka455 ... jo jo za týden,,, jsem vděčná a nechci to zekřiknout.... ale na druhou starnu, když jsem stejně dietkovala mezi těhotenstvíma... letělo mi to samo o 2,5kg týdně... no... ale i tak je to krásný... Bála jsem se, že kvůli té štítné žláze to nepůjde vůbec.... teď jen vydržet!!!! dobrou...
@evcaaaaaa jsem moc 🙂

mapurka
21. lis 2010

bylo by to hezké takhle bez práce hubnout, ale kde na to vzít a nekrást, že 😅 .

kacab
21. lis 2010

Holky neblázněte.... jezte všechno krom sladkostí, jen v malých dávkách.... Zhubnete stějně a za ty kačky si radši kupte něco moc hezkého na sebe 🙂 .... a že toho bude!!!!!!
Jinak co jste na předchozích stránkách řešily váhy - přístroje...... já si právě kvůli hubnutí kdysi koupila digitální, abych viděla každých 0,1kg - a ač se to nemá... lezu tam každý den 🙂 ... mamce jsem pak kupovala lepší, co ukazuje i množství tuku a vody v těle a BMI a má paměti.... zdála se super... Ale množství tuku a vody neukazuje v žádných normálních hodnotách...(litry, kila..) ... ale nějakých debilních koeficientech - co se musí načítat v tabulkách v návodu... No, nikdo to nedělá, protože to je na prd... Tak jen kdyby jste některá vybírala, tak se píďte i po tomhle... mě to v tý době ani nenapadlo řešit, když jsem jí kupovala... Dobrou...

luuca.b
21. lis 2010

přidáno a klidně přidám další (ale zítra jdu hají koťátko konečně spí tlačí se nám 4 špičáky je to hukot teprv jeden má špičku venku.-)..brou všem🙂

leopolda
22. lis 2010

@luuca.b ahoj,tak já se vážila ,až ráno,ale polepším se a bude se vážit v neděli-172cm,78kg.Hezký den. 🙂

leopolda
22. lis 2010

@misicka455 ahoj,mě taky vadí ta zelenina,ale chci to zkusit do vánoc vydržet,pak budu asi trochu hřešit,ale péct se moc nechystám,zaprvé nestíhám,taky to nechhci tolik jíst,cvičit s těma rarachama nestíhám,tak musím omezit jídlo.
Nějlepe se mi dělenka držela na misi,kdy jsem 4měsícejidržela,protože jsem nikomu nemusela vařit,nic nakupovat,oni vařili tolik jídel,že si člověk vždycky maso a zeleninu vybral a jiné...Ovšem u amer.na základně bych nechtěla být ti měli tolik zmzlin ,dortů a ořechů,že když jsem tam byli,tak jsem si dopřála.Zase před 10lety jsme na celej den dostali 3konzervy,tak to by se asi taky těžko dělilo.Toť mé vzpomínky.Tak jdem bojovat s kily.
Docela jsem byla překvapená,že jsem se hla pod 80kg.Mě by stačilo 70kg,trochu odsát ještě stehna(ty zbytky,které tam zůstaly).Měj se hezky.

mamkamarketa
22. lis 2010

@luuca.b kdyby mi to ukazoval min, tak by to byla fajn 😀

mamkamarketa
22. lis 2010

dobry rano.
koukam,ze tu resite ty krabicky. To je desne draha zalezistost. Me nabidli rodice,ze pokud chci, prispeji mi nejakou korunku. jenze ja si cetla jejich jidelnicek a vim, ze bych nevydrzela udobavat nebo varit rodine nejakou dobrotu a sama si dat vecu z krabice.
pokud na to mate vuli ste dobry 😀
ja abych to vydrzela byt strikne o krabicich bych musela byt zavrena pod zamkem 😀 😅

petka28
22. lis 2010

@leopolda lahoj ty jsi vojanda?🙂

leopolda
22. lis 2010

@petka28 ano,jsem.

evcaaaaaa
22. lis 2010

@kacab kaci presne jak pises mam vahu co meri tuk atd a je to na prd vubec to nepouzivam jinak ja se vazim taky kazdy den vecer a pak rano ja uz dokonce vim podle vecerni vahy kolik budu vazit rano jem pako co???? 😀 😀 😀 😀 😀

@luuca.b nam ted vylezly stolicky a jedem ve spicacich je to mazec musi je to hromsky bolet bobanky male ☹ ☹

jinak za to jidlo v krabickach je to mazec 😕 😕

@leopolda teeda tak s vojandou jsem jeste tu cest nemela a kde si vsude byla tedy pokut to neni tajne 😉 😉 🙂

evcaaaaaa
22. lis 2010

oprava :
pokud 😀 😀 😀 😅

petka28
22. lis 2010

@leopolda Můj manžel taky a momentálně je v afg tak jsme sami:(

misicka455
22. lis 2010

Tak já když vleze přes týden na váhu ak je tam stejně pokaždé jiná hodnota , takže se řidím jen tou váhou jednou týdně.

misicka455
22. lis 2010

@petka28 a na jak dlouho je tam ?

petka28
22. lis 2010

@misicka455 na pů roku:( už máme 4 měsíce za sebou....

leopolda
22. lis 2010

@evcaaaaaa já jsem zdrav.sestra,takže jezdime jako polní nemocnice,nebo chirurgický tým.
Byla jsem v Albánii,Turecku,Makedonii,Afganistánu a 2x v iráku.
no jsem zvědavá jak to půjde s dětma.

leopolda
22. lis 2010

@petka28 kde tam působí

petka28
22. lis 2010

@leopolda logar on je řidič

petka28
22. lis 2010

@petka28 teda máš toho pěkně za sebou a o jezdíš taky na tak dlouho?

leopolda
22. lis 2010

@petka28 -jak kdy,bylo to různé.Max bylo 7měsíců,ale to jsem byla svobodná a bavilo mě to.

petka28
22. lis 2010

@leopolda ted když máš děti tak jsi nebyla nikde jo?

misicka455
22. lis 2010

@petka28 tak to přijede domů a nepozná tě jaká z tebe bude kočka 🙂

petka28
22. lis 2010

@misicka455 chichi no doufám že trochu to vidět půjde🙂

misicka455
22. lis 2010

@petka28 za dva měsíce no to tedy musí být vidět 😉

misicka455
22. lis 2010

@petka28 máš super motivaci takže ti to dobře půjde 😉

leopolda
22. lis 2010

@petka28 ne,naposledy jsem se vrálila v září 2005,hned jsem otěhotněla a jsem na rodičovské.