Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

kacab
23. lis 2010

holky díky 🙂 já si s počítačem rozumím v celku hodně dobře... jen klávesové zkratky moc nepoužívám... Volala jsem muži a ten mi zese řekl "ALT GR" vedle mezerníku v pravo a k tomu rolon na myši 🙂 .... no hlavně, že si na Vás nemusím brát lupu 🙂 díky

misicka455
23. lis 2010

Ahojky, já už nějaký ten den marodím a jsem nasraná, že nemohu cvičit jsem ráda, že vůbec funguji..

Já když poprvé držela tu dělenou stravu tak naopak jsem měla hodně energie a cítila jsem se moc v pohodě¨.

Teď mi to nějak nejde 😒

leopolda
23. lis 2010

@evena já se teda naopak cítím plná energie,lepe než z přeplněným žaludkem,chutě nemám.

leopolda
23. lis 2010

@evcaaaaaa můžeš mi to vysvětlit s tou ketozou,jsem jak v jiříkově vidění.
Jaké proužky koupit,testovat ketony?Tím poznám,zda spaluji.Kdy se tělo dostane do ketozy?Díky.

mery.luu
23. lis 2010

@evena co se smí a nesmí, jsem si už na netu našla, ale mě by zajímaly osobní zkušenosti hlavně se se sestavením jídelníčku...jestli si to maso můžu dát třeba se salátem, dušenou zeleninou, se zelím...a pod....nebo jestli ho musím jíst samotné...

evena
23. lis 2010

@leopolda hmm .. no já byla taková vyčerpaná i před najetím na tuto dietu, takže je možné že to tou dietou není 😕 uvidím za pár dní jestli mi bude lépe, zatím nic moc teda, přitom nemocná nejsem že by to bylo spojené s tímto 😕
chutě taky nemám, a to z toho důvodu že z toho jídla fakt znechucená 😝 😀 tohle doufám že mi vydrží 🙂
akorát sem dnes (vážně omylem) zhřešila sušenkou co nedojedla dcera, automaticky sem si jí šoupla do pusy 😀 tak sem zvážila jinou a že má 4 g tak snad to není taková hrůza 😅

@mery.luu právě že se nesmí ani zelenina, to je na tom možná to nejhorší, že jíš hlavně vajíčka, sýry a maso 😝 😝 můžeš zakys. smetanu, šlehačku, víc mě nenapadá 😀 možná maličko si zobnout salátu, okurky .. ale takovu tu sladkou zel. jako mrkev to né .. holky co to drží déle ti určo poradí víc 🙂

evcaaaaaa
23. lis 2010

@leopolda ketoza je proces spalovani tuku telo dojde do ketozy cca za 48 hodin po snizeni prisunu cukru a zacina spalovat tuky ketoza se testuje rano na lacno a potom i v kteroukoliv denni dobu za ucelem zjisteni jestli te nejaka potravina nevyhazuje z ketozy (kofein slehacka atd) prouzky se kupuji v lekarne http://www.mte.cz/diagnosticke-prouzky.htm
ja osobne si je striham na poloviny tzn z jednoho mam dva 😀 😀

petka28
23. lis 2010

@evcaaaaaa dobrý nápad s tím stříháním 😉

evcaaaaaa
23. lis 2010

@petka28 akorat nerozumini tomu jak muzes byt v ketoze kdyz jis vsechno tudiz i sacharidy 😕 😕

petka28
23. lis 2010

co? já nejim všechno 😨

petka28
23. lis 2010

@evcaaaaaa já papám jen maso tvrdý sýr někdy salám a vejce🙂 a sacharidy počítám

evcaaaaaa
23. lis 2010

@petka28 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeziiiiiiiiiiiiiissssssssssssssiiiiiiiiiiiii sem blba to psala kacab pardon 😅 😅 😅

petka28
23. lis 2010

@evcaaaaaa v poho 😀 som bola volaka zmetená tedka:P

luti
24. lis 2010

Dobre ranko hubnouci zeny 😉 😉 , gratuluji vsem co opet zhubly a drzime palce tem, ktere malicko stagnuji 😉 😉 . Ja dnes jedu na kurz, tyden tady nebudu tak posilam mou vahu na IP uz ted. 😀 😀 Preji hodne stesti a pevnou vuli, hubnuti zdar 😉 😉

kacab
24. lis 2010

Dobré ráno 🙂 že by to tu dnes začalo ožívat?... tady je venku tak moc hnusně, že budu asi opět večer odkázaná na rotoped... Stačilo mě dovést dcerku do školky a honem domů... Fouká tu ze šikma vítr a padá něco mezi deštěm a sněhem... prostě hnus 🙂 A 14ti měsíční drak se mi tu prochází po malém stolku u sedačky - nový sport a já jen sundávám, sundávám a sundávám... 🙂

misicka455
24. lis 2010

Ahojky, tak já dneska cvičení ještě žádné pořád s ecitím nachipaná ach jo to bude v neděli váha 😒

kacab
24. lis 2010

@misicka455 nestresuj se ... stačí když jí jen udržíš.. i to je při nemoci úspěch... Já se teď vrátila z města a u nás je čím dál hůř.. hnus... malého jsem raději dala spát do postýlky než ho nechat v tomhle nečase v kočárku....

misicka455
24. lis 2010

MY už taky chrápem ven koukám jen za oknem a taky s emi to nelibí 😀

evcaaaaaa
24. lis 2010

Helou lejdýýýýýs tak my taky spime uff a co se tyce sportu chozeni po stolku tak to je opravdu super taky koukam ze tvuj drak je adrenalinove sporty nas byl taky dokud opravdu osklive nespadl byli jsme i v nemocnici 😒 😒 😒 ted je na sebe opartnej tuk tuk tuk

evcaaaaaa
24. lis 2010

a pocasi je proste picasiiii 😀 😀 😀 😀 😀

kacab
24. lis 2010

@evcaaaaaa já čekám, kdy ten pád dorazí.... Od 12ti měsíců lehce přeleze cestovní postýlku(co jsem měla v obýváku...) a od té doby je to na palici.... Než se otočím, je na gauči a přes něj stojí na parapetu u okna a nadšeně dělá pá pá kolabující sousedce 🙂 A dcerka v tom samým věku chytla záchvat vzteku, že už jí chci dát spinkat... Začala prostestovat, skákala po gauči a vzteky a záměrně to vzala hlavou - přímo nosem - kolmo do zdi... Řvala, že se ani nadechnout nemohla a po celým nose ji vyskákala krupička krve - jak jí krvácely jednotlivé póry kůže... jeli jsme na pohotovost, že má zlomený nos a neměla.... Já ale byla na mrtvici... A to mi letos vlétě malého nakrmila hortenzií... To jsou ale story na zložení vlákna 🙂

evcaaaaaa
24. lis 2010

@kacab 😀 😀 😀 😀 😀 😀

misicka455
24. lis 2010

Týjo koukám, že vašeděti jsou tedy akční docela se začinám bát 😲

evcaaaaaa
24. lis 2010

@misicka455 holcicky jsou vetsinou klidnejsi ale pro jistotu si trenuj nervy 😀 😀 😀 😀

evena
24. lis 2010

ahoj 😉

nestrašte mě, já mám hodný dítě, nenáročný, tak snad to tak zůstane 🙂

holky koukáte na Prostřeno? mě to děsně baví, ale vždycky mám u toho hlad 😝 😀

misicka455
24. lis 2010

No tak ta má malá holčička už teď nevypadá jako kliďas 😀

misicka455
24. lis 2010

Jo já na to koukám kolikrát mě dojimá co je tam vůbec za lidi 😀

evena
24. lis 2010

já teda koukám jen občas, pokud to jde, včera sem to viděla a sem se musela smát co tam je za lidi a s tou květákovou polívkou mě fakt dojala 😀 mě to baví hlavně když se tam ti lidi hodně zhaní to jídlo 😀 z ukázek vím že tam má dokonce vařit někdo polívku z pytlíku 😕 😅

misicka455
24. lis 2010

jo jo baba tam bude vařit s patlíku a dělat guláš s konzerv jen nevím kdy vaří.

wjerushka
24. lis 2010

Ahoj holky, jste už pěkně rozjeté, ale přesto, můžu k vám. Nasměrovala mě sem evena, s kterou jsme začínaly v červnu 🙂