Jsem těhotná a opustil mě partner, ale nechci být negativní

verca_b
6. led 2018

Jsem ve třetím trimestru a opustil mě partner kvůli jiné, ale nechci být negativní. Chci si užívat miminko a myslet na hezký věci. Ale ta samota je občas těžká. Má nebo měl to nekdo podobné? Dokázaly jste se přes to přenést nebo se dokonce poučit a posunout dál?

svetlanalana
6. led 2018

Je mě moc líto, že tě potkala taková životní situace a v období, kdy potřebuješ nejvíc cítit podporu a klid, se občas cítíš opouštěná a je ti těžko. Já jsem podobnou situací nezažila, ale přeji ti, abys se cítila dobře a posílám hodně lásky. Máš v sobě velký dar a požehnání - miminko, které nosíš a za krátkou dobu už ho budeš mít v náručí, nejsi sama, máš dětatko. Ono to nikdy nevíš, co tě čeká v budoucnu, ale věřím, že je tam pro tebe připraven krásný dárek a potkáš člověka, který ti bude oporou. At se daří ❤

alkapinka
6. led 2018

Stalo se mi to.. tak jsem se bála že malýmu nějak ublizim (tou zoufalosti) ale neboj,teď je to těžký, ale až se ti narodí..zapomeneš že nějakej takovej cip existoval.. budete s mincemi jenom vy dva a to bohatě stačí 😉mě to Malej teda vynahrazuje ve velkým

kika266
6. led 2018

Je mi to lito, osobni zkusenost nemam, ale mam kamaradku co ma dve deti s chlapem ktery je opustil, aby si udelal nekde dalsi ☹, ale myslim ze kdyz to uz ted chces brat v pohode, tak si myslim ze to zvladnes a budete oba v pohode 🙂, pokud bylo dite chtene tak to fakt nechapu ☹.

kaculka2014
6. led 2018

Prozivala jsem s dcerou něco podobného. Akorad nás opustíl když ji ještě nebyly ani dva měsíce. Byla nedonosena plno zdrav.komplikací apod. Pak hned rozvod a naschvaly. Kaslala sem na to ze on někdy byl . Mala byla plánována chtena a pak tohle ? Tak ať tahne . Lepší sama s miminkem než s debi..m. Pak jsem si našla manžela a mame spolu syna. Je nejlepším tátou obou mych děti. Verim ze ty taky najdeš štěstí a neboj se jemu se to vrátí .

verca_b
autor
6. led 2018

Díky moc za podporu, na rozchod musí být dva a tak se snažím si to nějak přebrat, už se mi to vlastně stalo. Nechápu proč se to opakuje a snažím se přijít na to co dělám blbě. S otcem komunikujeme a nechci ho odstřihnout a nenávidět, i když mi ublížil. Nevím co by bylo lepší, kdyby se přetvařoval a lhal dál, anebo že to vybalil a chce to nějak řešit aspoň jako táta, když už ne jako partner.

mis_el
6. led 2018

Kamarádka to zažila. Chodili spolu několik let, láska až za hrob, pohádková svatba. Pak plánovaně otěhotněla, a on ji začal podvádět a byl rozvod ještě v těhotenství. Klukovi bude skoro rok, kamarádka je šťastná že ho má a na exmanžela kašle. Ono až se narodí, všechno hodíš za hlavu a zamiluješ se tak, jako nikdy v životě. Přeji hodně štěstí a pevné nervy. A hlavně, ať je to malé zdravé, protože to je stokrát důležitější než všichni chlapi dohromady. ❤

andrea_andrea
12. dub 2021

@verca_b Ahoj, jsem ted v podobné situaci. Jak jsi tehdy toto nepříjemné období překonala..? Já jsem chvílema na pokraji zoufalství.. :-/

verca_b
autor
13. dub 2021

@andrea_andrea ahoj, bylo to drsný. Soustředila jsem se hlavně na miminko, pořídila si notes, kde jsem si psala co cítím a jakých hodnot se chci držet...že nechci být ta zapšklá ženská, co nadává, že otec je debil a tak...a taky psychoterapeutka někde v tom období proběhla a pomohla. Každopádně je to klišé, ale chce to čas. Jsou to tři roky a já jsem teď šťastná se super partnerem a novorozenými dvojčaty 🤷🙈😁 a jsem nakonec ráda, že to tak tenkrát bylo. Všechno je tak, jak má být, ta negativní zkušenost mě hodně posunula dopředu a otevřela oči. Teď to ale zoufalý asi bude, ať děláš, co děláš. Zrada prostě bolí. Drž se.

andrea_andrea
13. dub 2021

@verca_b jsi evidentně silná osobnost 🙂 moc dekuju za ta povzbuzující slova, určitě mi to pomáhá pořad se nehroutit. Aspoň chvilema 🙂a k tvému happyendu noc gratuluju 🙂