Kde koupit nealkoholické víno?

danvitka
11. črc 2021

Nemáte tip kde koupit nealkoholické víno? Máme oslavu a já pro jistotu nepiji. Ne prosím eshopy, ráda si věci prohlídnu, osahám 😁 zkusila jsem zatím Albert, Penny, Lidl a nenašla. A ve vinárně u nás mi řekli, že vůbec toto neprodávají. Máte někdo nějaký tip? Třeba Tesco?

petulkadodo
11. črc 2021

@danvitka Znám jen nealko Bohemia sekt a ten se dá koupit v každém supermarketu a chuťově je docela dobrá

areh
11. črc 2021

@danvitka v Globusu jich mají hodně - vína,proseca i nealko šáňa 👍

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
danvitka
autor
11. črc 2021

@kelerub tak tam kouknu znovu, možná zrovna nebylo 👍

danvitka
autor
11. črc 2021

@areh super děkuji ☺️

zelenaesmolda
11. črc 2021

@danvitka v Albertu ho maji

jane46
11. črc 2021

Tesco urcite

jana_zofie
11. črc 2021

@danvitka zkusila jsem dve, znacku si nepamatuju, ale v porovnani s ostatnimi mely lepsi hodnoceni (a taky vyssi cenu). Hnusna byla obe. Kup si nejake dobre regulerni nealko, namichej dzus s perlivou vodou, udelej si paradni citronadu nebo zkus v Ikea meli 2 roky zpatky sumive nealko napoje- hruskovy a brusinkovy, hruskovy mi chutnal vic.
Fakt. Ujde jen nealko Bohemka.

kattyd
11. črc 2021

V tescu jsem vždy kupovala, bílé i růžové nealko víno a bylo celkem dobré. Nealko sampus mi nechutná. V ikea mívali nealko punc, ten byl taky moc dobrý

alpakovo
11. črc 2021

Já měla nealko šumivé nápoje z IKEY, je to sice jak ovocná šťáva a ne víno,ale chuťově to bylo fakt dobré

leilinka1234
11. črc 2021

Kaufland. A je dobré 🙂

leymea
11. črc 2021

Taky jsem kupovala v kauflandu 🙂

marti89
11. črc 2021

@danvitka Sice je to eshop, ale mají pitelná https://www.rybizak.cz/nealkoholicka-vina/
U nás to třeba vozí do obchodu s keramikou, ořechy a dárky, tak jestli máte v okolí podobný obchod, koukla bych tam.

monaluza
11. črc 2021

Vykaslete se na to, kupte si Vineu/Toptopic, vytrepejte z toho bublinky a vysledek bude stejny. 😉 Slozite jsem to shanela pred nekolika lety a pak jsem splakala nad vydelkem, preslazena zbrunda bez chuti...

danvitka
autor
14. črc 2021

Děkuji, nakonec jsem sehnala v Tescu nějakou značku Apallini. Bílé je trochu jako burčák a červené sušší. Ještě měli růžové, tak třeba příště. Já jsem spíš vinař tak mi šlo opravdu jen o vína.