Používáme cookies. Více informací zde. OK

Kolik platíte za doporučený balíček, max. 3600 g?

bohuslava77
16. únor 2016
Dobrý den, kolik platíte za doporučený balíček, hmotnost max 3600g, je to malá krabička od bot. Na kalkulačce ČP mi vyšlo 64,-
leniczka23
16. únor 2016
@bohuslava77 jojo 64Kč .. Pokud bys chtěla dobírku nebo něco jiného už se připlácí..
bohuslava77
autor
20. únor 2016
@leniczka23 děkuji! chtěla jsem poslat na jedné poště a slečna mi napočítala 117Kč! Zůstala jsem na ni hledět a ona, že nižší cenu mi nemůže nabídnout! Už jsem posílala několikrát takovej balíček, takže vím cenu, proto jsem zajela do druhého města, kde jsem platila 64Kč. Paní na poště mi řekla, že asi slečna mi naúčtovala expres balíček.
malinkaelinka
21. únor 2016
Upřesním to, neb pracuji na poště. Tři a půl kila už jako doporučeny balíček nejde, ten jde jen do dvou kil a určitých rozměrů. Pak je možnost obyčejného balíku (cca 75 korun), ale ten nemá číslo, nelze sledovat a když se ztratí, nic nedostaneš, nebo cenný balík (cca 105 Korun) anebo balik Do ruky a Na poštu...těch 117 korun, co ti nauctovali, to by vycházelo za balík Do ruky...Kazda postacka je sledována, kolik balíků Do ruky denně má v poměru k tem cenným a doporucenym a proto se ho snaží cpát každému, neb je pak za to trestána....ale pokud měl balíček tři a pul kila, tak to opravdu už doporucene nelze, nepustí ji ani počítač...
bohuslava77
autor
21. únor 2016
měl 330g, upsala jsem se, ne 3600g
malinkaelinka
21. únor 2016
@bohuslava77 tak potom určitě jako doporučeny balíček, když bude placatý, tak i jako doporučeny dopis 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli