Krokoměr. Počítá každý den zvlášť, nebo celkový počet kroků od vzniku?

keksik002
19. bře 2021

Stáhla jsem si do mobilu krokoměr, zajímá mě, jestli se počítá každý den zvlášť, nebo je to celkový počet kroků od vzniku .. A ještě, kolik by mohl být průměrný počet kroků za den, když jdeme dopo ven na procházku, odpo taky a doma mi mobil jen leží.. Děkuji

evika_1105
19. bře 2021

@keksik002 kazdy den zvlast a s kocarkem ujdu denne 7km coz je u me cca 13tis kroku. Jsme venku cca 2 hodiny a furt chodim

keksik002
autor
19. bře 2021

@evika_1105 děkuji 🍀

hezz17
19. bře 2021

@evika_1105 ty bys mela pul merrovy krok, aby ti to takhle sedelo 🤔

alpakovo
19. bře 2021

Mě počítá každý den zvlášť,ale můžu se k předchozím dnům vracet. Mám nastavený limit 10000kroku,většinou jsem přes a kolik to dělá na km fakt netuším 😁 o víkendu ale díky starším dětem není problém i přes 15000

amazonkajanik
19. bře 2021

@keksik002 mám také stažený,páč mě zajímalo,kolik toho nachodím. Dala jsem z počátku známou trasu a upravila délku kroku,aby to vycházelo na ty km. Dala si taky ty cíle a měla jsem do dne splněno 😂 nejvíce sama se psy bylo 16km a to jsem třeba capkala tam a zpět,aby malý spal (máme kolem samé polní cesty a bahno mě nepustilo víc jak 5km) až to bude zas k tomu,opět spustím, tentokrát abych věděla, kolik zvládne syn ujít po svých. Na první vycházce bez kočárku dal 2km 😁

yenefer1
19. bře 2021

Hlavně bacha, kde mobil při chůzi máš. Já si velice myslela, kolik toho s dcerou nenachodíme a když jsem si pořídila fitnes pásek, tak jsem zjistila, že podle mobilu ty kroky vůbec nesedí. Například na hodinkách mám 1500 kroků, ale mobil na stejné trase ukazuje kroků skoro 3000 a tím pádem i udávaná vzdálenost se liší. Nakonec jsem to zkoušela a zjistila jsem, že hodinky měří opravdu přesně a mobil chytá falešné kroky navíc třeba když je v kapse nebo tašce - přesně mi počítá jen, když ho mám v ruce.

evika_1105
20. bře 2021

@hezz17 vcera 7,3km a 13 500 kroku 🤷🏻‍♀️

evika_1105
20. bře 2021

@yenefer1 tak ty kroky jsou nejaky prumer na danou vahu a vysku, ne? Nemuze to byt treba tim, ze to mas jinak nastavene?

keksik002
autor
20. bře 2021

Všem děkuji, chci to asi jen orientačně, abych věděla kolik toho "nachodim" pribeznem dennim pohybu kdy jdem akorát nakoupit a kolik ve dnech vyletu.

yenefer1
20. bře 2021

@evika_1105 nemyslím si. Informace z telefonu i hodinek se mi zobrazuji v jedné aplikaci, kde mám všechno nastavené stejně a prostě se to liší. Telefony samy o sobě nemají krokoměr, ale ty aplikace to počítají podle otřesů. Když jdeme venku a na hodinkach si zapnu chůzi, tak tam mám i mapu, takže tu vzdálenost vidím a vím, že podle hodinek to sedí. Telefon ukáže, že jsme ušli skoro 2x tolik, jak na kroky tak na vzdálenost - prostě zaznamená víc otřesů. Když jdeme stejně, ale telefon mám v ruce, tak to ty kroky bere přesně a informace se neliší.

barmil
20. bře 2021

Mam hodinky od Garmin, dneska jsem usla 8km a mam přes 14000 kroku, z toho tak 4000 budou doma..
V den, kdy jsem běžela 7km,jsem mela přes 15000 kroků...