Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacnov
19. črc 2011

@mijadave ok já tam stejně musím jít na vyvolání ms až v srpnu ale to bylo šílený slzičky na krajíčku ☹ ted sem hledala co to muže být po ovu a že uhnizdování- moc tomu nedávám a nepřipouštím si to 🙂 nechci být zklamaná zase ☹

terioza1
20. črc 2011

zastavil se cas nebo co??? Kde vsicni jste? Nerikejte mi, ze tak intenzivne snazite, ze se ani neprijdete podivat....

aduskatt
20. črc 2011

@terioza1 ja som tu🙂ako sa mas?🙂

terioza1
20. črc 2011

@aduskatt nazdar kocko, no cekam, jak se zadarilo... o vikendu jsem bolesti nemohla ani spat, nevim, jestli to byla ovulka, (to by sedelo na dny) nebo zahnizdovani, pac v patek jsem mela krvavy hlen.. jsem zmatena, co ty?

aduskatt
20. črc 2011

@terioza1 ja snazim🙂)) posledny cyklus clostilu prave zajtra douzivam, uvidime, ci to niekam povedie......

nathali
20. črc 2011

ahojky kocky prisla som vas pozret 🙂
@terioza1 ak si mala mat ovu tak tie bolesti aj troska krvicky je uplne ok to sa niekedy stava ale moze to byt aj pri uhniezdovani 🙂

terioza1
20. črc 2011

@aduskatt tak uvidis, ze se zadari.... 🙂 Dlouho jsem te tu nevidela moja...
@nathali prave, ale to by musela bejt ovulka uz nekdy 7-8DC, aby to vychazelo... Ne teda, ze by me to bricho neobolivalo uz 8DC... Ale ted 16DC byl des a hruza... ani spat jsem nemohla... co ty Nathali? Neco noveho?

aduskatt
20. črc 2011

@terioza1 chodim, citam🙂))a cez vik som nebola doma, takze som sa nehlasila🙂..inak, poctivo sa snazime, aj ked je este skoro, xixi.ale sak treba vyuzit, ze sme doma bez dietata🙂))popravde, nedavam tomu vobec sancu, som nachystana ist koncom mesiaca do CARu
@nathali sevas moja

aduskatt
20. črc 2011

krasavice, ja sa lucim🙂)) manzelikovi idem urobit ranajky do prace a seba svacnut do postele🙂

terioza1
20. črc 2011

@aduskatt tak treba prave proto, ze jsi odhodlana do CARu, povede se to, ne?

aduskatt
20. črc 2011

@terioza1 no, doteraz som rok chodila do ISCARU a nic z toho🙂) tak neviem, neviem

terioza1
20. črc 2011

@aduskatt ISCARU???? co to je?

aduskatt
20. črc 2011

@terioza1 CAR na Slovensku🙂.....a teraz menim za ine CAR

terioza1
20. črc 2011

@aduskatt ahaaa... povede se, ne ze ne... ja jdu, prisel mi muz z prace.. pa a doboru noc

aduskatt
20. črc 2011

@terioza1 aj ja idem, papa🙂

markyzza
21. črc 2011

Ahoj holky. Omlouvám se, že vám sem vpadám, ale taky mi dr. nasadil Clostilbegyt, tak zjišťuji vše okolo. 😉 Beru ho 5.-9.DC. Tak by mě zajímalo, kdy potom míváte ovulaci. Já začala už minulý měsíc a to jsem měla předtím cykly ukázkové 28 dní a OVU 14.DC, podle OVU testů. No a minulý měsíc mě připadalo, že jsem ji měla dýl až kolem 17.-18.DC. Tak vás chci poprosit o Vaše zkušenosti. A jestli jste ovu poznaly podle bolesti hlenu a tak při těch prášcích. 😉 Něco jsem pročetla, ale vše se nedá. 😀 😀 Díky moc za rady předem. A jinak všem, které na to čekajípřeji brzké // na těhu testu. 😵 😵

kacnov
21. črc 2011

@markyzza ahojky po dobrání clostilu je ovu tak za týden od dobrání 🙂)

riami78
21. črc 2011

@aduskatt Ahoj,
chodila si ISCAR-u v BA? A nie si spokojná??? Zvažujeme ISCAR BA, či MT??? Ja som za MT a manžel za BA. Meníš centrum a kam pôjdete?

aduskatt
21. črc 2011

@riami78 ano, do Blavy............teraz sa chystam do GYnfivu, tiez v Bratislave

aduskatt
21. črc 2011

@markyzza ja som dobrala 7my den a ovu bola 17ty....to je individualne

nathali
21. črc 2011

@terioza1 prave ze teraz to vypada na ovu ked si 16dc tak by to tak aj mohlo byt
ja sa mam celkom dobre aj s priatelom to vyzera byt lepsie a lepsie tak uvidime a po dlhej dobe som si dala gelove nechty jak mi to chybalo 😀

riami78
21. črc 2011

@aduskatt A máš pocit, že je to lepšie?

aduskatt
21. črc 2011

@riami78 neviem, este som tam nebola.ale do ISCARU uz nie.ale to je moj osobny nazor.........myslim, ze sa stretnes aj s inymi a dokonca monhymi, ktori ISCARE vrelo odporucia

riami78
21. črc 2011

@aduskatt A ku komu si chodila? Neviem, čo všetko už máte za sebou. My sme iba na začiatku.

aduskatt
21. črc 2011

@riami78 k Valkymu

riami78
21. črc 2011

@aduskatt A s čím si nebola spokojná? S ním? Ako to tam vlastne chodí?

aduskatt
21. črc 2011

@riami78 dal mi kombinaciu liekov, uzivala som pol roka.lenze davkovanie mi zvolil tak, ze nemohlo dojst k ovulacii.....na to som vsak prisla az po vyse polroku.............tak ma napadlo, ci to nesuvisi s tym, aby nakoniec povedal, ze takto to nejde( lebo to skoro nic nestoji) a skusime IVF, co by ma uz stalo pekne prachy..................tak som sa rozlucila a idem inde.ale inak prostredie a celkovo pristup je fajn, ak ti nevadi, ze obcas cakas aj hodinu navyse, aj ked si objednana na presne stanoveny termin, lebo oni robia aj operacie a ked sa nieco zvrtne, tak mesakju

riami78
21. črc 2011

@aduskatt Stále sa utvrdzujem v tom, že MT bude asi lepšie. Aj moja doky hovorila, že z MT má lepšie skúsenosti aj výsledky. A aký máš vlastne problém? Aj niečo našli, či iba hádajú?

aduskatt
21. črc 2011

@riami78 vyzera to na PCO a straaasne vysoku hladinu AMH

aduskatt
21. črc 2011

@riami78 hlavne ty sa musis rozhodnut🙂