Lidl. Co tam máte rádi?

ia.
5. únor 2012

ahoj holky,
otevřela jsem téma s názvem Lidl. Moc ráda tam nakupuju, jsou tam vysoce kvalitní potraviny a taky takové "vychytávky", na které občas přijdu, jako třeba vlhčené ubrousky, kterýma utírám kuchyňskou linku, záchod apod. Miluju jejich šunky s vysokým obsahem masa, sýry apod. Chtěla bych vědět, co ještě máte rády v lidlu, resp. s čím máte dobrou zkušenost co se týká kvality? já tam kupuju hodně lososové filety, jsou úžasné, těsto na pizzu, listové těsto, toal. papír, ubrousky, a tak. Nekupuju tam maso, pže jsem si na etiketě přečetla, že je z polska a to mi vadí.

maximka33
24. zář 2014

@sasanka033 fakt poznáš rozdíl v šamponu? je obyč nebo proti lupům? já to asi nepoznám...

sasanka033
25. zář 2014

@maximka33 ja jsem na sampony fakt priserna, mam pocit, ze mi jich 99% proste nevyhovuje. kdyz konecne najdu dobrej, tak ho pouzivam rok, dva, nez si ty vlasy tak zvyknou, ze uz stejne nefunguje. nemam rada, kdyz jsou po samponu vlasy jemny, splihly, mam rada objem a to moc samponu proste neudela. nehlede na ty vune - treba ovocny uplne nesnasim🙂 pak taky mam mastny vlasy, takze hledam sampon, po kterym mi vydrzej do druhyho dne neumasteny. a to je nadlidskej vykon🙂 zenska, no 😀

ferkoi
18. led 2015

Kupujem to čo je v akcií podľa Lidl letáku http://lidlletak.sk/ môžete kuknúť ake akcie máme na Slovensku a kto to ma blízko cez hranice tak môže skočiť na nákup 🙂

barborkos
16. čer 2015

@bachovyesence ahoj chcem sa ťa spýtať, ako si bola spokojná s laminovačkou, ktorú si kúpila v Lidli? Aká to bola značka a ako sa ti s ňou pracuje? Teraz majú znova laminovačky A3 Silver crest a zvažujem jej kúpu. Preto by mi veľmi pomohla tvoja skúsenosť. Ďakujem.

cherryann
18. čer 2015

Kečup, kosmetiku (skvělé krémy proti vráskám za pár kaček 🙂), tuňáka, těstoviny, šunku, gorgonzolu, balzamico, skvělou smetanovou zmrzku...🙂

cherryann
18. čer 2015

@punky teď mě právě potěšili, že už se u nich dá koupit i tofu a pomazánky z cizrny Alfabio 🙂