Lilian nebo Liliana, co se vám zdá lepší?

lucmora
13. zář 2014
Ahoj holky, prosím o radu. Jsem krátce před porodem a rozhodujeme se o tomto jménu. Liliana se nám zdá moc tvrdé, Lilian o něco měkčí a hezčí. Příjmení je Vaňková. Lilian Vaňková nebo Liliana Vaňková? Co se vám zdá lepší. Nám rozhodně Lilian, ale trochu se obáváme reakcí ostatních, že dáváme cizí jméno. Přeci jenom v čr kalendáře je Liliana. Děkuji za názory...
anushka111
13. zář 2014
taky jsem pro Lilian. jinak dneska se dávají i tak netypická jména, že bych se reakcí ostatních na vámi vybrané jméno nebála 😉
pisjutynka
13. zář 2014
Moje kamarádka má zrovna holčičku Lilian a je to určitě hezčí, jak Liliana a pokud se vám to líbí, tak se můžete vykašlat na reakce okolí. My máme taky Nellu, která není v kalendáři a vůbec jsem to neřešila 🙂 důlažitější je, že se to líbí vám.
radushka1
13. zář 2014
za mě Liliana, ta se mi líbí víc 🙂 (ať to nemáš tak jednobarevné 🙂 )
jasekd
13. zář 2014
@lucmora Mne se moc nelibi ani jedno, ale to je jedno 😃 Mezi temi dvema variantami nevidim velky rozdil, komu bude pripadat moc exoticka Lilian, patrne bude mit podobny nazor i na Lilianu, takze dejte to, co se libi vam 🙂
berenika39
13. zář 2014
Kamarádka má holčičku jménem Lia. Nic víc, nic méně. Prostě Lia. A je to moc hezké🙂 Žijí střídavě v Anglii a tady.
sarad
13. zář 2014
Lia je moc hezké jméno! My máme Jacka a žijeme v ČR. Okolí se diví, ale mám dojem, že to každý bere sice s údivem, ale v pohodě.
lucmora
autor
13. zář 2014
nevím proč spousta lidem leží v žaludku netradiční jména. Mě se původně líbila Ema, jenže když slyším kolik Emiček je okolo, tak jsem ihned přehodnotila. Lilian mi přijde ještě únosné a hlavně Liliana je v kalendáři, na kterou může slavit svátek. Lilian je ještě takový kompromis, Lia je pro manžu už moc netradiční 😉
duvera
13. zář 2014
Hlasuji pro Lilian. Lepe mi to z i s prijmenim. Hodne stesti!
apacheee
14. zář 2014
Jméno Lilian zní s vaším příjmením daleko lépe🙂 Navíc s druhou variantou by se jméno prodloužilo o další slabiku...
stavba
14. zář 2014
Lilian je určitě lepší, ale upřímně, myslím si, že ji nakonec stejně všichni budou říkat Lili, takže je to vlastně jedno. 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli