Mám manžela vojáka - nyní na misi

egrzuz
29. led 2009

Ahojky všem, chtěla bych si popovídat s jinýma opuštěnýma ženuškama.🙂 Sice už jedno takové téma existuje, ale tam jsou převážně pisatelky ze Slovenska a přeci jen je trošku rozdíl v jejich armádě a v naší. Přidá se některá? Já mám manžela v Afganistánu od začátku prosince a jinak slouží v Liberci

egrzuz
autor
10. únor 2009

Jéé holky já to o tom autíčku taky pochopila jinak, jen jsem ji říkala, kdy se Geminis seznamovala s našim Jarýskem 😀 😀 😀

Holky s tím cvičením jste mi teda daly 😒 To budu muset taky začít něco dělat

Ještě teď volal Jarda a, že chodí cvičit a maká na sobě a přijede úplně jiný člověk 😀 😀 😀
Tak jsem vytočená, já tady sama s dětma a on si tam cvičí a láme hlavu s tím, kdy mu narostou svaly 😒

egrzuz
autor
10. únor 2009

Geminis, je ti odpuštěno za to áčko o víkendu, napravila jsi si to dlouhým psaníčkem 😀 😀 😀 😀

modzo
10. únor 2009

Teda holky to mi nedělejte já snad budu muset taky začít cvičit,abych netrhala partu 😀 😀 😀

Ha ha ha 😅 😅 😅 tak s tím autem to bylo dobrý 😀 ,taky jsem pochopila,že se geminis baví o Jarýskovi 😀 😀 😀 😀 😀

egrzuz
autor
10. únor 2009

Modzo , neboj já taky necvičím nedokopu se 😀 😀 😀 😀 tak jsme dvě 😉 🙂

geminis
10. únor 2009

holky moje,

u nás má jméno kde co a auta rozhodně. tak se těším, až budeme dávat jména úplně všemu, kvůli holčičkám.
náš vozový park čítá puňťu (fiat punto), barunku (toyota Rav4) a teď jarýska, dnes i šampáněm pokřtěnýho.

zuzko, to je k vzteku, viď..manžel si tam pěstuje svalečky a ty se nervuješ s drobotinou. jo a díky za omluvenku...já nějak o víkendu nikdy nestíhám, ale zase jsem psavec....holt, nemoc z povolání (podkladové materiály pro ministra 😀 )

dobrou noc!

martinka79
11. únor 2009

krásné ráno všem, u nás nic moc počasí.

holky nebojte já doma zase tak aktivní nejsem,ale včera mi dcera slíbila, že budem spolu cvičit denně........... bléééééé připravila si na mě malou rocvičku, to abych začala chodit do baletu. 😀 😀

jména autíček to je dobré. Máme i jména pro hračky a vlastně pro obě děti. Míša je prdelín a Nikolka je u mě mili u táty pinďa.

Já na spisování moc nejsem, stačí mi školská administratita a posudky na děti. Vždy se zapotím když na blba mám napsat něco pozitivního 😀

tak jdem uklidit a hrát si hurá do akce.

modzo
11. únor 2009

Ahoj holky
Egrzuz to jsi mě uklidnila 😀 neříkám,že bych nepotřebovala ještě pár kil zhubnout,ale mě to tak nebaví 😝 😝 😝

U nás přes noc napadlo docela dost sněhu,ale fouká vítr tak nevím jesti půjdem na sánky 😒

My dáváme jména jenom našim domácím zvířátkům kočka je (Prdelka) a osmáci (Karel a Pepa) 😀

Přeju nám všem krásný den 🙂

martinka79
11. únor 2009

no u nás chumelí teď také,a le není to nic moc a vítr je silný od noci. 🙂

kolca
11. únor 2009

dobré ránko,
tak mi říkáme naší Felicii Ferda 😀

ivuska111
11. únor 2009

Ahojte!

u nás taky hodně napadlo přes noc a stále chumelí...
Holky zas v noci vyváděly,hlavně Natálka,ach jo ☹ budila se skorem co hodinu,jakmimino 😖 už jsem byla na ni nepříjemná ☹ to já po ránu jsem,kor nevyspalá 😀 manža to taky trochu odnesl 😀 Jenže mně to prostě štve,že furt k nim vstávám,vím,že přes týden se musí vyspat do práce (já nemusím),ale přes víkend by mohl,jenže to jsou zas jediný dny kdy může něco naspat,no nezabili byste ho?!? Ale občas vstane,zas abych mu nekřivdila...

Jo a včera jsme se domluvili,že pojedem lyžovat do Alp,od P.z práce jsou jednodenní zájezy do Pitztalu,platí se jen skipas-i tak je to přes 30EUR! Naši pohlídají,jede se večer, druhý den lyžuje a přijede někdy v noci. Spaní v buse nic moc,ale ještě nikdy jsem v Alpách nebyla. Prťata bez nás v noci taky ne,tak jsem zvědavá,určitě jako na potvoru budou hodný v noci 🙄 🙄 🙄

Zuzko, to naštve vid. Manža většinou dojel vyrýsovanej z misí přes léto,vím,že z Makedonie jsem ho skoro nepoznala... Ale v Afgoši taky cvičil,když se dalo. Manža tvůj je jen na základně,nebo i jezdí na patroly? P.říkal,že přes zimu se tam na patroly nejezdí. A minulý týden byl testovat nějaký spešl auta obrněný pro Afgoš, co tam povezou,ale do Logaru, tvůj manža je asi někde jinde viď? No já se v tom moc nevyznám. Ty auta jsou prej už hustý, střílí se přes joystick,jak u videohry,neprůstřelný skla, odolní proti těm nástraženejm výbušninám... no uvidíme. Loni jak tam umřel ten jeden voják-byl to Pavlův kamarád,bylo to smutný,byli i na pohřbu... Ježiš,co to sem píšu ☹((
Taky mi říkal,že má sehnat místo do mise pro kámoše,co ho tam nenapsali,že tam chce - a to má doma o 2 měsíce starší holčiku než jsou holky!!! Ty chlapi jsou blázniví,prý potřebuje prachy.

Ha holky se budí, mršky jedny,už se vychrapušili...jdu.

PS: u nás mají jména taky jen děti a zvířátka-želvy: Valentýn a Otýlie 😉 pa

egrzuz
autor
11. únor 2009

Ahoj holky,

no tak já měla seata cordobu -Berunku a ted ještě nemám jméno pro hondu city, máte nějaký návrh??? 😉 😀 😀 😀 (jo a je zlato-žlutá)

Marti, to si dovedu představit, jak cvičíte, ty děti jsou jako gumáci, to bych asi taky koukala 😀

Modzo, to je sněhu viď 😝? ach jo a já myslela, že bude jaro 😕
Já taky tak nerada hubnu 😒 taky to podle toho vypadá 😅 A tak ráda jím

Ivuš, manža je v Kabulu na letišti. Byl jednou na výjezdu a ted pojedou někam na tři dny nebo co to včera povídal. Byl včera večer trochu napitý, musel vypotřebovat poukázky na pivo, aby mu nepropadly 🙂 , to by vás holky mrsklo.

Já jsem taky na nerva, když je Jarda doma a nevstane o víkendu, když bych se mohla vyspat. To asi málokterý chlap. (no doufám, že se tady nesesypou odpovědi, jak u vás manželové vstávají k dětem 😀 😀 😀 😀 )

Alpy jsou na lyžování super, výjde to už na stejný peníze jako u nás, ale nedá se to porovnat. Ty upravený sjezdovky a halvně žádné fronty a výber sjezdovek.

Jo a já dneska holky chytala čůrání od Kristýnky, od 5 od rána jsem číhala se zkumavkou a podařilo se až v 7h. Já myslela, že se zblázním. A to už máme za sebou tři marné pokusy z minulého týdne 😀 😀 😀 😀 takže jsem dneska byla odhodlaná to chytit. Vždycky nám to šlo hned do 10min bylo hotovo, ale ted to nějak nejde. Na nočníku jí neudržím ani 2min☹ tak nevím, jak jí budu učit

Gemi, jaké podklady pro ministra??? 😲

martinka79
11. únor 2009

Egrzuz tak u nás se vstáváním stejné chlapy spáči pohodáři.

JInak když Mm jezdil na cvičení nebo povinné rehabky tak taky psal a volal jak cvičí hraje tenis jezdní na ochutnávky vína atd. nakonec to vyřešilo nikolka jezdí s ním na rehábky. on je rád jezdí smkolegou a jeho žena po dvou zjištění, že tam mají naši dceru posíla syna také. 😀
zeptej se dětí na jméno autíčka.

modzo
11. únor 2009

U nás je to úplně stejný,manža než aby v noci vstal k malímu tak si hodí polštář přes hlavu a dělá,že spí 😠 😠 😠 O víkendu ani nemluvim ,to se potřebuje vyspat 😝 .

musim ho taky pochválit,když jsem měla chřipku tak se o Tomíka postaral a vzal si i dovolenou-já byla K.O.

ze bych taky pojmenovala naše auta 😀 😀 😀 navrhnu to dneska tatkovi 😅

sněží do toho fouká to je super počasíčko
😝 😝 😝
Egrzuz u nás bude jaro až v květnu 😀 taky mě to štve 😀

odpoledne jdeme cvičit,doufám,že se Tomík vyřádí,doma to je nezmar ach jo 😅

martinka79
11. únor 2009

my máme odpoedne návštqvu kamarádku s malou slečnou.
Mišák spí už dvě hodiny já mám vařeno umyté okno v obýváku za sněhu se to prima mylo 😀 a upečenou buchtičku. to je prima relax. dopoledne. 🙂

martinka79
11. únor 2009

modzo ajsně jméno auta bude fajn. užijte si cvičení. 🙂

geminis
11. únor 2009

ahoj holky,

tak slečny jsou po obídku a já si právě debužíruju. Daly jsme i hovězí polívečku, jahodové knedlíky z odpalovaného těsta a kompotek.

Svítí nám zde sluníčko, ať vás trochu nadzvednu 🙂 a je příjemně, takže pokud holky nepadnou, vyrazíme do šumu velkoměsta. Jdu obhlídnout nějaké hadříky pro holky, co bych případně objednala. Tady mají totiž v obchodě od každé věci jen po jedné velikosti!!!

zuzko,
co se jména pro Tvé autí týče, dávám jako návrh Dášenku, Sluníčko nebo Goldie. Snad se Ti sejde více návrhů.
A ty podkladové materiály byly moje práce, pro ministra do vlády, na jednání...i operace mimo jiné. A to bývalo stran, proto jsem psala, že jsem psavec.
Zkoušela jsi sbírat moč do těch pytlíků?? Není to žádná sláva, ale někdy se zadaří. Možná by to byla stejná/podobná úspěšnost 🙂

ivi,
ještě se vrátím k našemu IKEA "vybavení". Manžel je IKEA přímo posedlý a už tu vášeň pomalu ale jistě přenesl i na mě!! Taky máme bryndáčky korýtka, ale na ty ještě nedošlo, i když už nám ty s rukávkama jsou dost na fest.
Docela Ti závidím ty Alpy a lyže. Já se bohužel nikdy lyžovat ani bruslit nenaučila. :(

marti,
užij si návštěvu, určitě to bude prima relax a i prcci se vyblbnou.
A jakou buchtičku jsi pekla? Já předevčírem pekla džáldí jablíčkový...je moc dobrý, vlastně jen drobenka a jablíčka, takže i dietní.
No a Tvá dcera, to je něco jako ten bič, o kterém jsem psala.

Ještě se tu řešili chlapi a jejich vstávání. Tak v tomhle já nemůžu říci křivého slova proti manželovi. Vstává bez keců, o víkendu jako první, udělá holkám mlíko a mě kafínko. Když jsme mívali noční děsy u Zuzanky, tak byl u ní hned. Bere tu odpovědnost za správný konec, uznává rovná práva, ale i rovné povinnosti. Takže si stěžovat vlastně nemůžu.

Mějte se moc hezky, zítra jdeme na dvouročku a meningokoka, už jsem jak na trní.

modzo
11. únor 2009

Ahojky
Dneska se cvíčo povedlo 🙂 malej byl tak utahanej a vylítanej,že odpadl už v 19.hod 😀
Mě čeká ještě hromada žehlení a pak odpadnu já 😀 😀 😀

zatim jména na autíka ještě nemáme-ford fiesta,volkswagen passat
Tomík by nám asi jména nevybral 😀 😀 😀

Geminis bud ráda za tatku,že vzal odpovědnost za spávný konec 😀 ,náš tatka na to možná taky jednou přijde 😀 😀 😀

Marti jsi šikula-hlavně mytí okna za sněhu 😀

Holčiny mám ještě kupu práce tak se s váma loučím a přeju krásný večer a klidnou noc pa pa

geminis
11. únor 2009

Taky valím na žehlení, i když manžel už začal...a uvidíme, možná zůstanu jen v roli pzorovatele!

ivuska111
11. únor 2009

Hani, začínám podléhat dojmu, že máš ideálního manžela... Neznám moc chlapů,co žehlí,a vojáka jen jednoho,ale svobodnýho. JInak my máme z Ikea skorem celý byt, cenově dostupné i designově povedené většinou ... A ty rukávkové bryndáky už nám dávno nejsou,holky jsou trochu buclatější 😀 Korýtka se mi zdají i šikovnější,že nepromoknou,když se třebas učí pít... Holky teď pro změnu nejí skoro vůbec,jak jsou nemocný ☹
Jo a když jsi mluvila o těch hadříkách - závidím bydliště (byť přechodné) v D. Poslední dobou celkem ulítávám na nákupech ve slevách přes net HaM, Next, CaA (s mírou nebojte), a štve mě,že třebas u HaM si to nemůžu jako Čech objednat,ale musím mít trvalé bydliště v D ☹ Objednávám tak přes maminky z MMB, kt. mají v D nějaký kontakt asi,nevím,jak to dělají,každopádně kurz eura je pak o těch 5Kč cca výše ☹ A většinou objednávají v době,kdy tam ve slevách už nic moc není (nejvíce tam toho je ráno,jak tak sleduju 😉) No nic,takže to bych brala jako pozitivum vaší 3leté mise a udělala bych si dostatečné zásoby nejen pro holčičky 😀

Koukám dnes žehlicí program všude,já měla asi 5 praček ... Anetka se zhoršila, vypadá to,že se jí to zase usadí na průduškách a atb se nevyhnem ☹ je na to náchylná,byli jsme s tím i v nem.,když měla 4,5měsíce... To zas bude noc... Jo a zapomněla jsem,že našemu autu říkáme Píťa (Chrysler PT Cruiser), manža má ještě svýho mazla Hondu CRX, ale tý nevím jak říká 😀

Zuzi, mně se líbí Goldie ... Taky navrhnu jako odměnu za misi autí,ale asi to neprojde. Navíc mám k didpozici Píťu, když s ním P.nejede do práce,což většinou ne,jezdí s klukama,jezdí jich víc. Prý si můžu vybrat jakou chci dovolenou ... kam byste s prckama jeli? Chci moře,ale ne dlouhý let, jen Evropu ... Láká mě Madeira ... a teď nevím,kde vlastně to je,jestli to už nepatří k Africe...jsem teda zeměpisec.
A s nočníkama taky válčíme, Anetka naněm nechce být a Natálka tam občas kadí,ale ostrý trénink jsem přesunula na jaro/léto,tak uvidíme,jak jim to půjde.

Modzo, závidím cvíčo, my o něj včera přišli skrz nemoc,snad příští týden.

Jdu do hajan,očka se mi klíží ☹ papa

martinka79
12. únor 2009

zdravím maminy,
tak u nás se večra také konalo žehlení. Prdelínek usnul už v 18.40hod., spal totiž pouze jednou za den. Já si odskočila k sousedům na kávu a potom hrá na práci. Nikolka šupala do hajan asi kolem 20hod. řešila něco důležitého s tatínkem. 😀

Tak já za misi nic nedostanu, jelikož MM nikam nepojede. 😀 no,a le to nevadí. odměěnou my je te´d skoro hotový dům. už se do něj moc těšíme.

Na dovolenou tento rok ani nevím kam vyrazíme. letecky ne rídi cestujeme takže jezdíme autem. nejraději jezdím na ostrov Hvar v Chorvatku. málo čechů a super krajina hory, otevřené živé moře. A vždy tam těch 20dnů pobydeme. Loni MM s Nikol letěli do Řecka, byli spokojeni, ale Nikolka neměla možnost moc ponoru objevování ryb. Moře tam bylo chudé. 🙂

No já bych letos jela stanovat a pěkně bych putovala po republice a potom hurá domů do domečku a na zahradu. 🙂

Nočním tak to zkoušíme jen tak cvičně. ráno a někdy dopoledne se zadaří, ale nějak němám sílu to hlídat a nutit ho.

JInak novinka včera Michálek uděla dva kroky sám. ale hondě nejistý ovšem nebojí se.

Nakupování, jééééééé to já miluji většinou přes net a nebo jednou za čas jedu do Prahy a potom to sviští. 🙂 Na Michálka toho moc pěkného nenecházím, ale na Nikolku to je tedy síla. akorát se to trochu prodražuje je už slečna. nějak moc rychle roste. 😀

Mluvili jste tu o pozemních autech a tak co se týče mise. No můj Milovaný je i letectva. Když se létalo tak jako technik letadla a jinak spíš je na let. věži a pc. 🙂

tak jdu vykoupnout dceru do školy.uklidím, uvařím a budem si hrát. dnes jedu pracovat tak budu mít kolem poledne frmol. 🙂

martinka79
12. únor 2009

nenapsal jsme co jsem pekla za buchtičku tak včera to byl perník ze špaldové mouky politý citr. polevou a asypaný ozdobami na cukroví pro Nikolku a den předtím muffiny s vločkami. 🙂 domácí výmysly.

geminis
12. únor 2009

hezké odpoledne,

marti,
koukám, že jsi ranní ptáče, ale asi to jinak nejde, když malá chodí do školy, že.
teda a znovu koukám, že si sama vymýšlíš lahůdenky. nemáš náhodou food blog, že bych se poinspirovala?

to je totiž můj velký problém, kde furt vymýšlet, co vařit...a taky se mi zdá, že u nás mizí jedno balení masa za druhým :o to za svobodna ee.

tak kde berete inspiraci vy? zuzka a ivka možná tam kde já---na "našich" dvojčatech. pak mám ještě chytré knihy - Výživa dětí od A do Z a Vaříme dětem zdravěa chutně, ale tam mi to příjde až too zdravě! No a chodila jsem i na www.varime-detem.cz, kde vychází recepty i jídelníčky, ale holkám ta jídla moc nejdou.

ještě že pro manžela vařím jen o víkendu, na obědy chodí v práci a večer je to u nás, kdo si co urve, a on se nejvíc spokojí s jogurtem a sýrem, zlato moje. asi ví, že mé kuchařské umění je spíš neumění.

ale i proto jsem se dala na vojnu! 🙂 ta mě živí i šatí! 😀 teda až doposud to tak bylo...teď zodpovídám ještě za další dva malé hladové krčky.

a ivi,
ano, mám pocit, a vlastně nejenom pocit, že mám manžela, kterého si snad ani nezasloužím. je to má největší životní výhra!!! kromě vaření dělá vše a rád, včetně péče o holek.

nákupy zde v německu mě zase tak moc neberou--hned bys asi měnila, co. ráda chodím do místního Ernstings family, ale zde mají vždy vše jen po jedné velikosti, jako bychom tady neměli miminka a děti všech věkových kategorií. tak si to pak objednám online. Když jsme ve větším městě okolo, kde mají H+M, C+Akids, tak tam taky zajdu...ale to tam pak třeba necháme 300 i více EUR jen na hadříckáh pro holky! :o

co se MMB týče, taky jsem koukala jak puk na ten kurz EURa! nevěřila jsem svým očím.
pokud budeme bydlet v Praze, tak se doufám občas do východního Německa na nějaký nákup taky dostaneme.

ohledně dovolené, já moc na moře nejsem. Ale za to mám tři destinace, které mi přirostly k srdíčku.

první je jih Anglie, Torquay, kde jsem dost dlouho i žila, tam je taky moře, ale ne na koupání. krajina je přenádherná a já tam do svatby a těhu jezdila každý rok na dovolenou. už se moc těším, že letos popř. příští rok ukážu tenhle nádherný kout Angile i holčičkám.

druhou je USA, Kalifornie a konkrétně Monterey. tam jsem poznala svého muže a strávili jsme tam úžasné skoro dva roky! Clint Eastwood byl náš "soused" a do jeho restaurace jsme si občas zašli na oběd nebo večeři. tam to bude s cestou nás všech asi složitější, ale taky je to v plánu.

no a třetí je Aljaška! nikdy jsem tam nebyla, ale je to můj sen tam jet obrovskou záoceánskou lodí. málem jsem tam už jednou odjela, ale stále na mě Aljaška čeká.

BTW, ani Hawaii není bez kouzla! vždy jsem chtěla vidět havaj, protože jsem od mala znala to přísloví "to je havaj", tak jsem ji chtěla vidět na vlastní oči.

a taky bych se ještě někdy ráda podívala do seattlu. je tam taky hezky.

takže, pokud to má být special dovolená, a za odměnu, uměla bych si vybrat. záleží jen na tom, zda byste tam jeli sami dva nebo s dětma. Můj manžel vždycky tvrdí, že v mládí je potřeba procestovat daleké země, v důchodu bude čas na ty přilehlé 🙂
s Anglií udělal výjimku, protože jsem chtěla, aby poznal můj druhý domov a mou druhou rodinu. občas mám pocit, že jsem se v Anglii narodila a pak mě nějak propašovali k nám do čr.
sám má procestovanou celou kanadu a usa.

tak jo, jsem po obědě, anička vedle řádí, tak je jdu vylovit a připravit k doktorce. od rána bylo sluníčko a i teploučko...ale vařilo se! hráškový krém s opečenou houstičkou, krůtí s ananasem a rýží a jablíčkový kompot!

hezké odpoledne všem! a držte nám pěsti u dr--čeká nás dvojročka a meningokok!

martinka79
12. únor 2009

Tak vrátili jsme s kroužku, fujyk bylo počasí. dali jsme si svačinu a já dokonce i vínečko.

nemám food blog ani jiné webovky. Jsem na to moc lenivá. Já se inspiruji hodně na netu. potom od různých známých a jinak vaříme s MM podle inspirace. nemám moc ráda vážení a měření. takže hodně věcí je od oka. jinak občas použiji hrnek jako měrku a potom to píšu kámoškám. 🙂

Já si na MM nemohu stěžovat od výdělku, složenek a všeho placení a papírování až po nákupy je jeho práce. vlastně to dělá rád. já jedu nakouit když už musím a vážně to nesnáším. Kldiěns e nechám usadit do cefé baru a čekám na ně. Nikolka je po tatínkovi nákupčí. 🙂 teď dokonce sám s pomocí firem staví dům. je to chlap do nepohody. s dětmi je rád a klidně s nimi jede i na dov sám.
myslím si, že není vyjímečný máme doma skoro každá takového. JEN NEŽEHLÍ, co byl sám přes týden, prý se nažehlil dost. 😀

Já moře volím kvůli dceři má atopák. JInak mulujeme vše hory, moře.
Aljašku tak tu bych též brala. Nikolka chce Brazílii a Holandsko. MM tam byl na stáži. 🙂
Anglie dobrý typ až budem chtít někam, USA něšjak envím moc mě nebere, ale co není může být jednou třeba i tam zajedeme. Já sjela všechny pomalu evrospké státy krom severských tam jsme byly pouze v Finsku s hokejem asi 10dní. 🙂 🙂 a to jsem byla mladá a blbá.

atk jdu popíjet to vínečko a potom hurá na úkoly a ještě to cvičení. ježiš to mi nikolka dá do těla. 😝

modzo
12. únor 2009

Ahoj holky
Koukám,že tu probíráte dovolenky 🙂 ,taky bych jela k moři,u nás to letos nehrozí 😒
pojedem k mamce na chalupu,musíme si to tam pořádně užít dokud ji máme.Je tam krásně a malej se tam pořádně vyřádí 🙂

Geminis až pojedeš na havaj tak se hlásím jako příruční zavazadlo 😀 😀 😀
joooooooooooo havaj tak to bych brala 😎 😎 😎
jak dopadl doktor a co očkování?

Já kuchařky používám jako krajní řešení,vařim co dům dá,trochu fantazie,a nejíp se mi vaří když vařit nemusim vůbec😀
to byl vtip 😀 😀 😀
hodně inspirace beru na netu,nebo receptíky od kámošek-hlavně pro prcka 🙂

na manžu si taky stěžovat nemůžu-teda někdy bych ho přetrhla vejpůl 😠
holt je to chlap 😀 mě stačí,že se na něho můžu spolehnout a vím,že mě miluje a hlavně našeho synka 🙂

holky jdu koukat na telku
užijte si krásný věčer a přeju dobrou noc pa pa

egrzuz
autor
13. únor 2009

Ahoj holky,
Gemi, to máš teda pořádně vycvičenýho manžela 😉 😀

Jééé probírají se tady dovolené, my taky pofrčíme, až se nám tatínek vrátí, ale nevím vůbec kam. 😕 a hlavně , jestli s dětma nebo k moři spolu bez dětí a po Čechách s dětma. To fakt netuším 😝

Musím vám něco prásknout, viděla jsem se s Modzou a je to super baba 😀 😀 😀 pohodářka a Tomáše je šoumen 😀

Tak za chvilku jdu koupat a potom budu mít snad klídek 🙂

Jarda volala, že koupil Jarýnovi kombinézu-jasně , že mskáčovou, jen nevím, zda trefil velikost. No asi né, bude to nějaký ohromný 😅

modzo
13. únor 2009

Ahoj holky
Tý jo tak už to prasklo 😅
egrzuz nápodobně pohodářka i s dvojkama 😀 😅 😀 ,dětičky jsou super 🙂

To jsem ráda ,že nejsme jediný blázni,co dětičkám pořizují maskáče 😀 .Kámošky si ze mě dělají srandu,u nich vede krteček u nás maskáče 😀 😀 😀

Teda holky kde se flákáte 😀 😀 😀

geminis
13. únor 2009

a doufám, že maskáče do růžova, jako máme my!!!

ivuska111
13. únor 2009

Holky, teda vy si tady děláte tajné srazíky!!! To závidím.

My máme taky maskáčové gatě jedny-růžovošedivé teda,přeci jen pro holky...
http://img.mimibazar.cz/foto/6/080714/18/f11735... (to jim byl rok)

Hani, já taky hlasuju pro Havaj,ale v našem případě to určitě bude něco skromnějšího a asi s dětma, manža bez nich neudělá krok, což mi někdy trochu vadí, nikde jsme nebyli posedět sami prakticky od porodu...
A teda zcestováno máte pořádně, i Martinka!

U nás nic nového,bereme atb,odsáváme (obojí s bytostným odporem zúčastněného marůdka-Anetky). Ale dnes už jí bylo tak dobře,že po o neusla vůbec a lítala tady celej den jak s motůrkem, víte kde, no evidentně se jí ulevilo... Já už z nich byla hotovka dneska,tak jsem hned jak přišel manža vypadla do města,cournout,něco poshánět,to byla pohoda,bez kočáru,všude můžu,balada.

Ale teď už jdu chrnět, zas tu straším... papapa, pusenku miminkám!

martinka79
14. únor 2009

krásnou sobotu,
tak srazík, no to byla určo paráda.
jéééééééééééé já maskáče na prdelína nemám ☹ zatím. ale má super bundu tak na 2roky. 😀 😀 😀 Jinak dcera měla dvoje, ale pozor, vážně klučičí. ona nějak v růžové vypadal blbě. je to dívka s ďáblem v těle. 🙂

No, tak my dovolenou u moře sami co je Nikol na světě jen jednou a to na týden a pak v létě s ní moře a stejně nám říkala, že jako rodina jsme všichni 3 a né jen my dva. 😢 . takže to vidím na několik let cestování s dětmi. Ovšem já jsem moc ráda, bez dětí jsem nějak smutivá. ☹
já už mám uklizeno zbytek rodinky spí tak to vidím na malý výlet a nákup a potom příprava oběda a užívámí si pohody.

egrzuz
autor
14. únor 2009

Maskáče jsou super. Jen jsem říkala Jardovi, že musí ještě pro Kristýnku nějakou sukýnku 😀, ale tu tam nemají 😠
Holky, já jsem vůbec ujetá na zelenou , všichni si dělají legraci, že to musím doma nosit.🙂
Jo a koupil velikost 128 to je na 6let🙂)né? Ale, když to měřil, tak to tak veliký není. Nemáte něco dovezené od tatínků, jaký tam jsou míry?

Ivuš ty jsou opravdu úžasné a holkám moc sluší 😉 🙂

Martinko , já právě nevím,jak s tou dovčou, bez dětí by se mi taky strašně stýskalo, ale na druhou starnu si neodpočineš, no ještě uvidíme 😉 🙂

Modzo, doufám, že u vás noc v pohodě, u nás to docela šlo 😉