Mám milence. Je také někdo, kdo ho má?

20. črc 2020

Ahoj ženy, rovnou hlásím aby sem morálky nechodíli. Už pár měsíců mám milence, a sex sním je prostě uuuuužasný. Je úplně jiní než můj muž, prostě sex sním mi i zvedá náladu a cítím se hrozně dobře. Ale poslední dobou mám tak trochu výčitky, je to hlavně kvůli tomu že manžel se ke mně teď začal chovát moc hezký. Navíc nechci dětem rozbit rodinu, ale vždycky když plánují že s milencem skončím tak mi v sexu návrhne něco nového. Tak to potom zkusíme, je to jako vždy úžasný, a já si pak říkám že o tak skvělý sex nechci přijít. Nemáte s tim někdo zkušenosti? Je tady někdo kdo má milence doteď? Jak zvládá výčitky?

konidana
20. črc 2020

musíš si to sama srovnat ve své hlavě 😉 (plusy, mínusy, hlavně zapojit zdravý rozum)

autor
20. črc 2020

Ono je to ho víc, s milencem to jednou stejně asi skončím. Ale nevím jestli teď, manžel je na mně teď moc hodný, a mrzí mě že ho podvadím. Na druhou stranu se ke mně taky nechoval moc dobře, a já jsem teď i trochu ráda že mu to takhle vracím.

konidana
20. črc 2020

tak máš nejlepší šanci🙂 na mstu bych se už vyprdla, nestojí to za to...

goovana
20. črc 2020

@konidana souhlasím 👍

amazonkajanik
20. črc 2020

Je to opravdu milenec,s kterým je nutné to skončit,nebo by to mohl být nový partner? Pokud se manžel celou dobu choval špatně a teď najednou(ale taky na jak dlouho)se chová dobře,má cenu s ním setrvávat? Řekl ti milenec,že by si tě vzal i s dětmi?

autor
20. črc 2020

Tohle je jen milenec, žádné city tam nejsou, má manželku a dvě děti. Co vím, tak ani nejsem jeho jediná milenka. Chová se hezky měsíc, nevím jestli se tak bude chovát pořád. Ale pokud ano, tak sním zůstanu.

amazonkajanik
20. črc 2020

A sakra! Ty máš možná důvod, ale co vede jeho k nevěře ...několikáté?!

lv
20. črc 2020

Ten se má.. No, až vyzkoušíte všechny možné výstřelky, půjde zabořit jinam.. Což tedy nevím, to mi lákavý nepřijde. Nemoralizuju, milenců si měj po libosti, radši svobodného, než kurevnika

autor
20. črc 2020

Říká že je jeho žena odmítá nové věci

mmhanka
20. črc 2020

Ahoj já měla milence a pak si našla přítele a s milencem ještě pokračovala....později jsem to s.milencem ukončila a řekla to příteli....chvíli to trvalo ale ustaly jsme to. Já myslím že by bylo fajn to manželovi přiznat...zapírat nemá smysl

konidana
20. črc 2020

@mmhanka a jaký smysl má říkat mu to?

tinaprofi
20. črc 2020

no znám dost ženských co ma prostě paralelní život s milencem spoustu let... nechtěj rozbíjet rodinu, ale jejich starej stojí prostě v posteli za hovno, tak to vyřeší po svém. To říkám pořád, že hodný srdce nestačí 🙂))

autor
20. črc 2020

No já nevím, manžel je dosť výbušni, kdybych mu to řekla tak mě možná i zmláti

akila999
20. črc 2020

@mmhanka vůbec bych nic neříkala.. podle mě je lepší, že má milenec rodinu, az to s ním autorka bude chtít skončit, tak je menší riziko, že se ji bude zhrzeny milenec mstít a bude ji chtít zničit rodinu. Dokud se do něj nezamiluje a bude si dávat pozor,aby se to neprovalilo, tak proč nepokračovat. Já osobně neumím oddělit sex od citu, ja bych milence mít nemohla 😀

tinaprofi
20. črc 2020

no tak mu to neříkej a užívejte si vesele dál 🙂 myslíš, že budeš morálně lepší, když se přiznáš k něčemu co se ti líbí a bude se ti po tom stejskat? Už je pozdě, sis měla rozmyslet, dřív, než...🙂 kdo se bejt nevěrnej, měl by bejt i dost statečnej dívat se na sebe do zrcadla

klokanka31
20. črc 2020

Moje kamarádka měla taky milence (její dávná dětská láska) ☺ On ženatý, kamarádka vdaná, ale prostě nikdy na sebe nezapomněli a jednou se setkali, a už to jelo. Každý večer smsky... Její manžel pak asi něco začal tušit, protože se k ní taky začal chovat mnohem líp. Možná by to táhli dodnes, ale ten její milenec se do ní znova zbláznil až po uši,a kamarádka se bála, přece jen s manželem měla větší jistotu. A tak to ukončili. Ale prý si dodnes občas píšou ☺

klokanka31
20. črc 2020

@tinaprofi No buď jsou manželé v posteli na 💩 a nebo odmítají sex úplně. A nebo celkově nejsou hodní manželé, a tak mají ženy milence. Znám jich hodně, co mají milence kvůli "pomstě", třeba jí chlap naštve tak mu to pak odvede s milencem 😆 A nebo znám jednu co má milence preventivně-to kdyby jí manžel taky zahnul😊

konidana
20. črc 2020

@klokanka31 preventivně 🤣

shaun40
20. črc 2020

Všechny začátky jsou krásne testosteron líta i přes uši po dvou letech býva studená sprcha.Vše zevšedni nemá cenu v tom pokračovat.Múj názor.Milence bych neskousla nemela bych na to nervy je to takový adrenalin.Určite bych se nepřiznala.Je to jenom sex nic víc.Jaky by byl partner?umel by se postarat o deti i cizí?mel by ich rád?řešila bych prakticku stránku všedního života.Kousek masa má mezi nohama každý chlap.Tím by me neohromil.Je zvláštni že mu nevadì zadaná žena.

mmhanka
20. črc 2020

@akila999 já to taky neumím proto sem to ukončovala hned jak jsem viděla že to s přítelem vypadá na vztah...původně měl být taky milenec 😂😂😂

amazonkajanik
20. črc 2020

Že žena odmítá nové věci je důvod k nevěře?! Jak by se mu líbila násada od lopaty v análu? To je taky novinka! Vám to třeba,možná,fakt doma neklapalo,ale on je sobec na entou ...!

ariadna12
20. črc 2020

Myslim, ze si s vycitkama poradis (bez urazky, nemyslim to spatne) pri kazde nove poloze, prece jen proto s dotycnym asi dovadite.
Problem nastane, az polohy dojdou, nastane nuda, milenec Te posle k sipku, manzel se o Vas treba dozvi a Ty pak nebudes mit ani jednoho. Pak by byly teprve vycitky. Asi bych si srovnala priority, aby to jednou nebylo jako v te pisnicce od Nedveda - pro par noci touhy rozbil jsem vsechno co mel........

ariadna12
20. črc 2020

Docela by mne zajimalo, co by na to rikala jeho manzelka. Ono to muze byt uplne jinak.

autor
20. črc 2020

Jeho manželka o tom prý ví a údajně mu to toreluje

martiina_k
20. črc 2020

@shaun40 proč by mu měla vadit zadaná žena, když on sám je ženatej?

rezusesmichy
20. črc 2020

@amazonkajanik tak budeš se divit, ale tohle je dost častý důvod k hledání si milenky, ale je fakt že málokdo se přizná k tomu, že se rozvádět nechce, že je to doma s ženou vlastně v pohodě az na tu nudu a stereotyp v posteli. Většinou si hrají na ublizeneho, že je manželka semetrika a že s ní jsou jen kvuli dětem.

amazonkajanik
20. črc 2020

@rezusesmichy na tyhle typky jsem alergická. Prej v posteli nuda a stará mu ženský toleruje. Velký prd,prostě se doma nudil,žena skákala kolem miminka,tak šel smocit jinam...

rezusesmichy
20. črc 2020

@amazonkajanik tak ono jde kolikrát i o starší chlapy, kteří mají už děti velké tak že tam nějaké "zanedbavani" manžela kvůli tomu nehrozilo. Mám takového kamaráda, s ženou na první pohled fungují jako dokonalý pár, hodně cestují, mají stejné koníčky. Jenže... Jednou se mi ve slabé chvilce svěřil, že má taky milenku, ani ne tak proto že by chtěl v posteli zkoušet nové věci, ale proto že jeho manželka začala brát sex stylem "tak pojď ať to mám za sebou". A sama uznej že to by se nelíbilo ani tobě. Tímhle to samozřejmě neomlouvám, ale když se nad tím hodně zamyslis tak v podstatě ta ženská svým způsobem toho chlapa k tomu "donutila"

amazonkajanik
20. črc 2020

@rezusesmichy jako nejsem puritánka,ale mám vůči tomuhle jisté výhrady. Ano,pokud se manželé domluví a mají otevřené manželství,budiž. Tím pádem se nejedná o milence a milenky,ale o partnery,byť na dobu určitou 😁
Já jsem totiž jednou takovému vykutalenemu frajerovi skočila na lep a pak jsem se mohla hanbou propadnout,když jsem ho potkala na festaku se ženou v laskyplnem objetí (měli se totiž rozvádět a ona někoho měla mít 🙄)pak jsem se od jeho kamarádů dozvěděla,že nejsem jediná a že dá i 10holek za měsíc 😣 mě bylo tehdy 19let,prostě naivní blbka

rezusesmichy
20. črc 2020

@amazonkajanik já si myslím, že ve většině takových případů to manželky ví nebo alespoň tuší. A je celkem pochopitelne že se ani ony rozvádět nechtějí, protože zůstat před padesátkou sama není zrovna po čem by toužily, zvlášť když ví že by se svým vztahem k sexu jen těžko někoho našly. A samozřejmě že často v tom hrají roli peníze. Já určitě nevěru neomlouvám a neschvaluji, ale často a je jedno jestli jsi žena nebo muž, můžeme za to sami.