Mám věčně nafouklé břicho. Máte zkušenost?

lencacek
10. bře 2008

AHOJ VŠICHNI, TRÁPÍM SE TRÁPÍM SE SVÝM VĚČNĚ NAFOUKLÝM BŘICHEM! NEVÍM CO S TÍM, HLEDÁM RADY - BYLINKY, LÉKY, DÁT NA REKLAMY? rADŠI BYCH OSOBNĚJŠÍ ZKUŠENOSTI, TAK HLEDÁM A HLEDÁM.

petreva
11. bře 2008

Lencacek: zdravím tě, taky mám se zažíváním dost velké problémy...Na nafouklé břicho mi pomáhá čaj fenyklový nebo mátový. Fenykl piju hlavně po jídle a mátu kdykoli na ni mám chuť.
Holky taky uvítám zkušenosti a rady.Dík

many
12. bře 2008

ahoj holky,tak já začala taky pít fenyklový čaj,ten granulovaný pro dětičky a fakt super 😉 😉 😉 😉 piju ho už tak týden,každý den jeden a fakt to pomáhá a je výborný 😉 akorát teda nevím jestli se může pít,hledala jsem na netu a někde píšou že jo a někde zase že ne,tak si vyberte 😉 já ho piju jednou denně a myslím si,že uškodit nemůže,když ho pijou i miminka na prdíky a je to prý dobrý pít i v době kojení 😉 aby se miminko nenadýmalo,.....

aponchie
12. bře 2008

ja ten fenyklovy jednou omylem vypila a maras teda 😀 na zaludek mi pomaha mata hermanek

many
12. bře 2008

mně hrozně chutná,má to chuť jako pendrek 😉

aponchie
12. bře 2008

tak pendrek milujuuuuuu a uz jsem ho dlouho nikde nevidela v obchode

len
12. bře 2008

😝 Pendrek je snad jediná věc, kterou k jídlu nesnáším 😀 Ale je to tou lékořicí 😉
Jinak na zažívání je výborný mátový čaj a taky doporučuju koupit v lékárně vlákninu a užívat ji pravidelně s dostatkem tekutin, to zabírá a stojí to pár korun 🙂 Jogurty s živou kulturou taky nejsou od věci (a nemusí to být tolik propagovaná Activia), ale je fajn s nima zabydlet až vyčištěná střeva (třeba tou vlákninou) 🙂

markettka
12. bře 2008

Ahojky,
mátový čaj je úplně výborná věc. Moje sestra měla nafouklé břicho hrozně dlouho, pak pojala podezdření, že to může být po mléku a trochu se to zlepšilo, když ho vynechala.. Jinak pak brala nějaké trávící enzymy typu Pancreolan atd.. Nevím, jak se stravuješ, ale 1 zakysaný mléčný výrobek denně a nenadýmavá zelenina a ovoce nejsou rozhodně od věci.

lencacek
autor
13. bře 2008

Ahoj holky děkuju za rady.
Já vím, že fenykl by měl pomáhát ale u prvního mimi jsem se ho asi nějak přepila, stejně tak kojícího čaje a moc ho nemůžu a mám pocit že obě moje děti po něm kdykoliv jsem ho začala pít pravidleně prděly a kroutily se daleko víc.
Asi ale na ně zkusím zas najet. A to teď nejím moc nadýmavé věci.
Já vím, že je activia docela dost propagovaná, ale mě docela chutná, sem zjistila. Nikdy jsem jí nejedla víc dní po sobě, takže nevím jestli funguje nebo ne.
Teď to možná ale zkusím, jak jsem tak hledala různé info o tom mým problému tak jsem narazila i na odkaz na jejich stránky - www.activia.cz/zazijtelepsizazivani , maj tam, že když ti to nepomůže tak ti vrátěj prašule a jsou tam i nějaké soutěže o lednici nebo co? ale neměla jsem moc času to pročíst, moji draci mi nějak nedají chvilku

len
13. bře 2008

Lencacek, já určitě netvrdila, že Acitivia je špatná, jenom že jiný jogurt udělá třeba stejnou službu... Za menší peníz, ale pravda, peníze nevrátí a lednici taky nevyhraješ 😀 Zkus tu vlákninu, třeba psyllium 🙂

teja86
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
teja86
29. zář 2015
Uživatel teja86 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od teja86.

O fenyklovém i mátovém čaji jsem slyšela, ale sama s nimi zkušenosti nemám. Je pravda, že fenyklový čaj jsem kdysi dávno zkusila jen tak ze zvědavosti a jestli si to dobře pamatuju, tak chutnal jako pendrek, takže za mě nic moc. Mě začalo nafouklé břicho trápit až nedávno, dřív jsem s tím takové problémy neměla. Takže mátu jsem si koupila čerstvou a chci si z ní vařit čajíčky a asi zkusím i ten fenyklový, i když do toho se mi moc nechce. A taky jsem si koupila probiotika biopron - jogurty moc nemusím, tak raději tabletky 🙂 A nevíte holky, co to nafouklé břicho způsobuje? vyhýbám se potravinám, co nadýmají a nechápu, jak někdo může mít po jídle ploché břicho

locikk
31. kvě 2016

Holky a brali jste na to někdo něco? Třeba z lékárny nebo tak? Nějaký doplněk stravy?

alafib
25. čer 2016

Taky me trápí nafouklé břicho.....a dost si o tom všude ctu.....nejvíc me ale zarazí jak spoustu z nás jde na vyšetření a nic jim třeba nezjistí....tak si říkám sakra to přeci nemůže byt jen tak.....něco to způsobilo a musí se na to přijít.....myslim ze jsem našla příčinu .....a nejspíš i všech ostatních banálních i dost závažných nemocí.....článek nahoře.....opravdu doporučují si to přečíst,bohužel lide o tom nevědí a proto se v tom.placaji jsou už zoufalý....a žijí neplnohodnotny život,který je ničí.......po přečtení si udělejte názor sami....je to všude v kolem nás a je to jen otázka času kdy to zjistime