Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
23. říj 2009

Jj, gynex je fajn, stejně jako ostatní jejich produkty 🙂

tiburcia
23. říj 2009

No u nás je počasí taky nic moc 😉 dneska mám volno tak jsem se dala do úklidu bytu a beru to fakt poctivě místo po místu...teď třídím věci ve skříních a nekompromisně co nepoužíváme vyhazuju 😀 zase bude víc místa 😉

lucitee
23. říj 2009

eli: diky

doporucuje mi to znama, ze to vykuryrovalo spoustu holek a vsechny do trech mesicu otehotnely, i takovy co mely treba nepruchodnej vajecnik...rada bych se obesla bez umelych hormonu, tohle jsou bylinky. Asi to koupim

tiburcia
23. říj 2009

tak gynex jsem nezkoušela...ale věci z energy mám moc ráda 😉 😵

elitera
autor
23. říj 2009

Luci, jako je to dobrý, to jo, ale nepočítej s tím, že si dáš 5 kapek a jako mávnutím kouzelný hůlky najednou otěhotníš 😉 (předpokládám, že jsi rozumná ženská a tohle ani nečekáš, ale občas jsem se s podobným názorem setkala...)

Jo, holky, byla jsem včera u novýho psychologa. A bylo to super 😵 On je teda vzhledu lehce pro mě odpudivého - má strašlivej culík na temeni hlavy z šedivých vlasů. No já a dlouhý vlasy na chlapech, fakt bleeeeee 😀 Ale zná místo, odkud pocházím, byl tam, takže jsme pokecali i na tohle téma. Sídlí nad čajovou (pro Brňandy: Dobrá čajovna na Františkánským náměstí), čaj odtud, i s nádobím samozřejmě, je možný vzít si s sebou do "ordinace" 🙂 Obecně jsme si pěkně pokecali, ukázal mi chyby, který při ataku dělám, dal tipy a domácí úkoly. Jinak sympaťák pro mě taky proto, že prodává právě produkty Energy, co na nich jedu tu svou očistu, a měl tam schovanej ten jejich měřící přístroj. A uznává alternativní postupy typu kineziologie a tak. No prostě z toho mam radost 🙂

andelka
23. říj 2009

Hermi: No, tak kdyby ses rozhodla do toho vrhnout, tak výtvory beru 😉 U nás nikdo tak alternativně založený není a mně se fakt nechce vysvětlovat, k čemu že to má sloužit. Stačí, že sem tam doma naťuknu, že chci látkovat. 😅

eirin: Gratuluju k výborným zprávám, dětičky jsou moc šikovné a vůbec nevadí, že je jedno jakoby "pozadu". Naše holky byly vždycky jedna větší a jedna menší, už od prenatálního období, "srovnaly se" až kolem 3 let. Tak ať jste v pořádku i nadále 🙂

Elit: to je super, že se ti nový psycholog zamlouvá 🙂

des
23. říj 2009

eli: to je fajn, že první sezení dopadlo tak dobře...snad to bude pokračovat!! Držím palce, ať ti jdou domácí úkoly pěkně od ruky 😉

des
23. říj 2009

Ještě vám musím říct, jak tu čas od času debatujeme nad titulama...už jsem psala, že mě dostává, jak mi to doktor píše na všechny žádanky a zjevně ho to baví vypisovat 4 písmena navíc, ale teď už jsem málem padla do mdlob. Byla jsem ve čtvrtek na glukózovym testu a koukam na tu pidi zkumavku, kterou měla sestra připravenou na krev a tam natištěný štítek: titul, jméno, příjmení!!! Všude možně, snad i na svatebním oznámení a náhrobku to pochopim, ale k čemu je to na zkumavčičce s krví?? 😀 😀

Jinak test byl docela v pohodě, řekla bych, že v té glukoze byla nějaká příchuť, takže to nebylo nic hrozného. Skoro bych řekla, že už jsem se napila v životě dost horších věcí😀

herminka
23. říj 2009

Andělko, tak jo! Dnes jsem to do galanterky nestihla, ale v pondělí se zkusím poptat, zda tu vlnu mají, a budu mít asi cestu do jiného města, tak bych ji kdyžtak koupila tam. Jakou by sis představovala barvu?

Des, že by tam ten titul byl proto, aby v laborce se zkumavkou líp zacházeli? 😀 Brr, glukózový test si vůbec nedokážu představit, jsem sice zvyklá pít taky všelicos, ale sladké nápoje mi dost vadí.

deenakee
23. říj 2009

Ahojky. Tak jsem zpět od doktora a v 31+4 máme 2111 g. To mi přijde celkem dost Ale paní doktorka že je to tak akorát.... Prý bude mít při porodu (asi) 3700g (ale je to jen hrubý odhad)

Doktorka mi vypsala mateřskou, ale je mi to naprd, když musím studovat (ani penízky nedostanu, až po porodu). Teraz pracujícím závidím, že už mají pohov... já budu chodit do školy ještě měsíc... Ale všechno má své pro a proti 🙂

andelka
23. říj 2009

Hermi, mně je to úplně jedno, vždyť nevím, co to bude 😉 Na barvě mi nezáleží, nejsem rasista 🙂

Deny: jé, miminko krásně roste, podle tabulek 😵
No, já budu taky chodit do školy až do konce, jak to tak vypadá. Ale ještě se musím domluvit na studijním. ale máš pravdu, všechno má svoje pro a proti. Určitě si ale udělej volnější režim a nepřepínej se.

jo, Hermi, ty ses ptala na ten ÚP - takže další schůzku mám až 18. ledna, to mám nahlásit datum porodu. a pak stačí napsat po porodu žádost o vyřazení z evidence.

estrellita
23. říj 2009

teda jeden den sem nekouknu a malem mi unikla tak krasna informace 🙂 eirin: gratuluju k oboum srdickum 😵 tak at pekne obe rostou!!!

elit: skvely, ze jste si sedli, to je moc dulezity. a ty jsi pred tim u nekoho byla?

dee: hezke miry 🙂

tiburcia
23. říj 2009

deen tak mimi krásně rostě 😵

Eli je dobře že jste si sedli...ale je fakt, že já taky nemám ráda chlapy s culíkama 😀 😀 😀

andelko, tak tys ten pracák vyřešila nejlíp 😀 😀 😀 bez starostí a v pohodě...

aerin
23. říj 2009

tak to mne culiky nevadi 😀 😀 😀

estrellita
23. říj 2009

tibi: ja culiky taky nemusim, ale je fakt, ze nekdy to k nekomu sedi. ja jsem videla jednoho s culikama abyl to teda elegan, mel charisma. stejne tak jsem potkala plesateho chlapa, ktery byl taky moc pekny 🙂

aer: V. ma culik, vid? 😉

aerin
23. říj 2009

estrel, jo😀

tiburcia
23. říj 2009

aer tak ty si ovlivněná 😀 😀 😀 😀

tiburcia
23. říj 2009

jako není culík jako culík 😀 😀 😀

andelka
23. říj 2009

tibu: No nevím nevím, za 3 roky tam budu zas 😅 Ale to už snad bude krize trochu za náma. Já jsem dala miminku i práci stejnou šanci - holt mimčo bylo rychlejší, asi k nám moc chtělo. 😀

Mně se culíky líbí jak na kom. a jak na kterých vlasech, třeba na Knížákovi, jak má ten mrcásek jenom, vůbec 😝

aerin
23. říj 2009

no tot otazka, kdo je ovlivneny😉 stejne tak muzu rict ja, ze jsi ovlivnena, protoze tvuj muz ma kratky vlasy, ze jo😉

madlisek
23. říj 2009

Dobre ranko 🙂

Me culiky taky nevadi, kdyz ma kluk dost vlasu 🙂 Ale proplesately chlap, co si tech par chlupu da do culiku, to uz se mi moc nelibi 😀

Holky, ja se chci taky naucit plest! Tady ukazujete same krasne veci 🙂 Luc, jsem jak ty, jednou za cas mam zachvat s vysivanim 🙂 A bavi me siti 🙂 Hermi, s retizkem jsem na tom byla podobne, ale dal jsem se nedostala, to ty s tema sloupkama jsi proti me pokrocila 😉

aerin
23. říj 2009

no tak na nejakych tech fantasy exotech co maji vlasy dlouhy za kazdou cenu a pri tom maji na hlave par chlupu pochybne barvy se mi taky nelibi...ale Vasek ma uzasny vlasy, taky bych takovy brala☹

aerin
23. říj 2009

pritom, samozrejme... 😝

madlisek
23. říj 2009

Ja mela prave na mysli takovy ty chlapy typu Knizak - e-e 😝

chaarleene
23. říj 2009

elit, taky to o paličkování říkám, ale nikdo mi to nevěří 😅

hermi, mimčo bych nosit chtěla, takže i na to by se mi ten svetr hodil 🙂

deenakee
23. říj 2009

Jo a gratuluju eirin ke dvěma srdíčkům. Dvojnásobná strarost, ale hlavně dvojnásobná radost. Držím palečky...

A elit k psychologovi smypaťákovi. Myslím si že doktor musí člověku fatk sednout, aby léčení mělo účinek 😉

chaarleene
23. říj 2009

jinak jsem si dneska udělala hezkou procházku, šla jsem podél řeky do Hypernovy 😀 jedna cesta mi trvá asi 25 minut, ale dneska bylo docela hezky, tak jsem se provětrala 😵 navíc podél řeky je to fakt příjemná procházka, nejezdí tam auta a takhle dopoledne tam skoro nejsou lidi 🙂

a jsem asi úplně ulítlá, ale měla jsem mp3 přehravač a když mi tam začala hrát jedna taková hezká písnička, tak jsem si jedno sluchátko strčila na břicho a pouštěla jsem ji miminku 😅 😔

andelka
23. říj 2009

char: to je pěkný 😵

deny: Kde je nějaká nová fotečka bříška? 😕

lucitee
23. říj 2009

eli: samo nepredpokladam ze to je nakej zazracnej lek. Pocitam s tim ze to ani pomoct nemusi, ale jsou to bylinky a neuskodi to. A bylinky jsou vzdycky na dyl.

andelka
23. říj 2009

luci: Však za zkoušku nic nedáš 😉