• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

18. listopadu 2015 
@jankaxxx ahoj,dik, ja som asi jedine indivindi tejto planety co FB nepouziva a ani nemusi, tak ak ma pripadne web mozes mi sem hodit alebo do IP. diky :slight_smile:
5. črc 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinna333 ahoj, ja absolvujem IVF tu v Anglicku, poznam aj zopar dalsich bab, a jedna z nas bola uz na 3 IVF doma, na Slovensku a teraz 4te ide robit tu.
ak by si nieco chcela vediet, kludne napis, dokonca je tu aj jedno forum na MK. najdem a poslem ti ho.
8. črc 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weru Ahoj Veri, promin, ze odpovidam az ted, uplne jsem zapomnela, ze jsem tady psala a az dnes, jak jsem prochazela stare mejly, tak me napadlo se znovu prihlasit :o) To je super, ze bydlite blizko Witney! Ja mam 21. mesicni holcicku a druhe cekame za 2 mesice :o) Urcite bych se rada sesla, ted jsme na tyden v CR, ale pak uz budu az do porodu doma, tak jak budes mit cestu, pisni mi na mejl lenka@prochazka.co.uk a domluvime se. Zatim papa a budu se tesit :o) L.
16. črc 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte je tu niektora z Vas v Polsku>>?
3. pro 2012 ve 22:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,hledam maminky z Cheltenham a okoli.
3. led 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli1104 Neviem ci je to este aktualne.. my sa chystame zaciatkom leta stahovat do Cambridge. Vy ste nakoniec tam alebo nie?
18. led 2013 ve 23:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, takova rychla otazka. Vy co se vam narodilo dite v uk a nechavaly jste si delat cesky rodny list... Vratila vam ceska matrika original UK birth certificate?
Dik za odpovedi
31. kvě 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu nekdo z Wartfordu? Budeme se tam pristi rok stehovat.
6. lis 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, našla by se tu nějaká ochotná maminka, přes kterou by se daly koupit knížky v UK a která občas jezdí zpět do ČR? Chtěla bych koupit nějaké knížky přes ebay.co.uk, ale zasílají jenom do UK.
21. lis 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den maminky, těhulky a snažily.. Diskuze je velice dlouhá, tak raději napíši, ať nehledám zbytečně. Chtěla bych názory a rady.
Máme v plánu emigrovat do Anglie. Máme tam kamarádku a nějaké známé, ale ti moc pomoci nemůžou. Máme 9 měsíců starou dcerku a hodně se teď rozhoduji co a jak udělat. prosím můžete poradit případně napsat svůj názor na Naše rozhodnutí? Děkuji Vám..
28. lis 2013 ve 12:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nekdo z East London/Essex?
17. led 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, je tu niekto z juhozapadu, sommerset?
3. únor 2014 v 16:43  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
4. čer 2014 v 09:20 • vorisekkam
takjsem konecne nasla stranku lidicek co ziji taky v UK to sem rada ze jsem k vam zavitala :slight_smile: :wink:
8. črc 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekdo z mesta Leeds :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: moc lidicek tu prave jeste neznam a nekdy bych zasla na kafe a tak holcici pokecani ten muj chlap me posloucha furt dokolecka :grinning:
8. črc 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus Zkus, jestli nenajdes nejakou skupinu na facebooku.
9. črc 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek bohuzel ja facebook nemusim takze to asi neklapne :grinning:
9. črc 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus ahoj.my jsme harrogate :slight_smile:
16. črc 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@niky10 jeeee to je za leedsem neeee jak ste tu dlouho????
16. črc 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jojo kolem 40 min busem :slight_smile: jsme tu uz pres 3 roky.v leedsu jsem pred tehu byla skoro kazdy tyden na nakupy :slight_smile:ted s prckem uz tam moc nejezdim,pac me nebavi kupovat obr cisla nez zhubnu ::open_mouth: :D jak dlouho vy?
16. črc 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niky10 tak to docela daleko ne:slight_smile: a to ke hodně malé město ?? Mi e tu teprve necelé rok
19. črc 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To je kousicek :slight_smile: nerekla bych ze je male...jen rada pendluju vsude :slight_smile:
19. črc 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@niky10 jo tak to to musim vygooglovat teda jak to tam vypada :grinning: a jinak libi se ti tady docela dusno je vedro a prsi celej den no skoro
19. črc 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky z uk mam dotaz prisel mi dopis na vysetreni cipku tady v anglii a slysela jsem ze pry to vysetreni je takovy ze vam za ziva odstipnou na hystologii kousek cipku je to pravda tady v Leeds byly dve zeny na tom a pry sileny strasna bolest tak mam ted strach tam vubec jit,v cechach me stale doktor hlidal zda na nem nejsou i nejake zmeny a byla sem i na vysetreni v nemocnici na odstipnuti ale vse bylo v narkoze. A tady jako za ziva?????!!!!! To snad ne!! Tak jak je to tady s tou prohlidkou v uk a jak to probiha
25. črc 2014 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obycejne posilaji i letacek s popisem.jestli ho nemas tak na netu stranek nhs.je i spousta diskuzi na netu ;)
26. črc 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus Ahoj asi uz píšu pozdě, ale já byla na vysetreni čípku cca před 4 měsíci a žádné odstipavani nebylo. jen mi vzala ster,tak jako v CR a bylo to. :wink: O týden později mi přišly vysledky. :slight_smile:
12. srp 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nekdo z Bristolu ??? Jinak k tomu čípku - tři měsíce zpět pouze ster normálně u mého obvodaka - pohoda :slight_smile:
12. srp 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terysek44 neni pozde nakonec jdu 20.8 takze v pohode,tak to sem rada ze je to tak diky moc za info :wink:
12. srp 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus nemáš zač :slight_smile: sestra byla hrozně příjemná a ohleduplná a byla to rychlovka,,,taky jsem se bála. Chodím pravidelně v Čr , ale musí se chodit i tady no..... mě přišli 3 upozornění , jinak by mě vyloučili z registru. Tady se chodí každé 3 roky :slight_smile:
12. srp 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek