Maminky z Ostravy a manželé platící za sex

evamitrova
3. dub 2018

Ahojky , narazila jsem na inzeráty přes Avizo , holky divily by jste se , kolik ženatych panu hledá milenky za 1500-2000 za jeden sex ! Co když jsou to zrovna ti naši ?

jitka0a
3. dub 2018

No teda, tak to by byla rána pro mě teda, kdyby to byl můj chlap, ale myslím že můj by do toho nešel. Tedy doufám v to. Ale můj má kamaráda co toto praktikoval docela často a možná i praktikuje.

caverina
4. dub 2018

A víte kolik je na seznamkách ženatých chlapů různých věkových kategorií,kteří hledají tzv."bez narušení soukromí"?mraky...vždy když slyším nebo čtu."nám to doma klape,my jsme štástní" tak si pomyslím....tím bych si tak jistá nebyla...

majovasnazilka
4. dub 2018

tak nějak odpověď mimo soutěž, ale napadlo mi, co jste tam hledala vy 😉😅

leniczka23
4. dub 2018

Ja sem v klidu..muj by to urcite neudelal..a to jako myslim vazne a dam za nej krk..ale.to je na delsi povidani..
Tak ale me staci kdyz nekde jdu..jde chlap se zenskou za ruku a on na me cumi div mu slinta neukapne..tak to je heges vzdycky..jako tak 50% chlapu jsou naprosty hovada..25% nahodny hovada a 25% normalnich..😂

leniczka23
4. dub 2018

Navic 2000? Jenom? Kdyby 20..za dvojku snad ani šlápota nepujde😂

raduushka
4. dub 2018

Můj tam určitě není :D když by chtěl najde si ženskou co mu dá i bez placení, není to totiž žádný obtloustlý podnikatel, ale docela slušně vypadající chlap :D

haniplanetka
12. dub 2018

Odpusťte, ale co je to za pofidérní dotaz? Co když jsou to zrovna to naši? To zní jako co když zdraží mlíko? Co čekáte za reakci, rozhořčené manželky nebo ty plácající se po rameni, že ten jejich by nikdy...? Kdo chce, bude za sex platit, ať už je zadaný či nikoliv, je to volba svědomí každého člověka a netýká se to jen mužů. BTW, ta cena mě rozesmála.

haniplanetka
12. dub 2018

@raduushka 👍