• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy

13. listopadu 2013 
autor
Martam ty jsi ještě celá? Miminku se ven nechce? :slight_smile:
28. únor 2007 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem taky z Prahy - z Modřan. :slight_smile:

Kyri - a nechceš porodit až 28.3.? to jsem se totiž narodila já a je to skvělé datum :wink: hihi... :grinning:
1. bře 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
prcek mi zrovna usnul, tak mám chvilinku přidat se k "Maminkám Praha". :dizzy_face:

Já a Šimonek jsme z Vinohrad.
5. bře 2007 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte "už" maminy a nebo ty nastávající,
přidávám se k vám, ale nebaví mně číst celou diskuzi od začátku, nějak nemám moc času ..

veru2,
tady v regionech jsou založena dvě témata: "Maminky z Prahy" a "nastávající maminky z Prahy" - to druhé téma bylo založené mnou, ale pak jsem skončila mezi "listopadem 2006", kde jsme převážně holky z Prahy a už jsme měli dva srázky - můžeš se podívat do alba.
Jinak já jsem z Kobylis.
5. bře 2007 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru2,
snad jsem tady někoho neurazila ... To by mně mrzelo ..
7. bře 2007 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Mapris,

já tedy určitě uražená nejsem :slight_smile:

Pořád čekám, jestli se neobjeví někdo z našeho okolí a zatím jsou všechny maminky dost daleko...
7. bře 2007 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi sem nemají čas chodit všechny maminy . :wink:
7. bře 2007 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem tu nebyla dlouho :confused:

tak ani nevim, že masacek je taky z braníka :slight_smile: (odkud? já bydlim na kopci, pod zemankou)
9. bře 2007 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
stovinda: :grinning: vtipálku :grinning: se nemůžu dočkat ani toho 27. :dizzy_face:
9. bře 2007 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halo halo, aj ja sa hlásim k maminkám, teda budúcim maminkám z Prahy-bývam v Braníku...
Stovindu už poznám v červnovek :slight_smile:
13. bře 2007 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, to je nás z braníka už docela dost... :slight_smile:

se budem potkávat na dobešce nebo na hřištích (nahoře nebo dole, já určitě časem obejdu všechny... :wink:)

hezký bříškatění, holky červnovky, to máte hezký takhle na léto :slight_smile:
18. bře 2007 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejo mamicky z prahy ja som zo slovenska ale malicka sa nam narodi v prahe :slight_smile:
20. bře 2007 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kazu.Jsem Lenka a mám 5 měsíčního chlapečka Martínka taky bydlím v Dejvicích kousek pod kulaťákem směr Suchdol.A ty?
26. bře 2007 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem z jižňáku. Nemáte nějaké dobré tipy ohledně porodnice, cvičení nebo poradny?
26. bře 2007 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já chodim do podolí, chci tam i rodit, dobrý jsou taky bulovka a krč - na porod.

cvičit jsem nechodila, ale byla jsem párkrát na úžasným těhu-plavání koukni na
http://www.gympo.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=58&Itemid=34
26. bře 2007 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pořád nevím, blíž to mám do Krče, ale slyšela jsem nějaký špatný reference, ale Podolí nemám daleko autem, ale MHD, nevim...
26. bře 2007 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bramburka, super cvičení a kurzy zároveň je www.studioprozeny.cz. Chodila jsem tam od čtvrtého měsíce až do porodu a chválím je, kudy chodím, nemělo to chybu!!!
28. bře 2007 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. já jsem slyšela dobré reference jak na Krč tak na Podolí. a to tam obě "reference" rodily už 2x, naposledy na podzim. Je to opravdu o subjektivním pocitu, na koho narazíte. Já jsem se rozhodla pro Krč.
Jedna známá zas nebyla moc nadšená u Apolináře, ale ne kvůli doktorům, ale jak je to tam jak na běžícím páse atd. atd.
29. bře 2007 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Já jsem další mamina z Prahy.Jak se ženský máte?Já jsem akorád uspala toho našeho drobečka kterému bude 20.4. už 6 měsíců.V noci toho moc nenaspíme,protože se nám klubou 2 zoubky.A co vy jak jste na tom ze zoubkama? :wink: :grinning: :dizzy_face: :sweat_smile:
29. bře 2007 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak to našemu Šimonkovi vyrostl 1. zoubek až v 10 měsících, už jsme měli strach, jestli se mu vůbec nějaký zoubky vyklubou :slight_smile:. Za pár dní už mu bude 11 měsíců a vypadá to, že mu kažkou chvílí vyroste druhý. Pár dní nám v noci prokňoural, ale už je to dobrý a Šimi prospí v klidu celou noc. Jinak Bramburko, odkud jsi z Jižňáku? Já jsem tak částečně z Chodova a z Vinohrad. Ještě k tý porodnici. Já jsem rodila skoro před rokem v Krči a byla jsem tam moc spokojená.
12. dub 2007 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
stovinda: tak nakonec ani toho 28.3. jsme nerodili - ale až 10.4. :grinning:
28. dub 2007 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nebyli jste některá náhodou s rodinou na čáry na Hajdulafestu? :slight_smile:
2. kvě 2007 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hlasim se k nastavajicim maminkam z Prahy, bydlim na Sporilove a nas drobecek ma prijit na svet koncem cervence. Preji vam vsem hezky vikend!
4. kvě 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: ja a miminko jsme z Zizkova.hezky den :sweat_smile:
4. kvě 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zalozili jsem si s par maminkama diskuzi o detech ale nejen o nich..tak jestli se nekdo chcete seznamit, popovidat, pridejte se http://www.prosincovky2006.freeforums.org chodi tam maminky nejen prosincovych deti
28. kvě 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo holky neni tu nahodou maminka z Proseka nebo Letnan???
29. kvě 2007 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, v jaké budete rodit porodnici, já furt nevím a musím se rozhodnout, Krč máme blízko, ale ne všechny reference byli OK, Podolí je továrna naděti, dlouhé čekací doby, ne celou dobu může být s váma partner, jinak nevím. Bojím se, že tak hodinu pojdem přes všechny zácpy a bude průšvih.
29. kvě 2007 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem z prahy 5 z chuchle. Zrovna hledám dětského dr., nejlépe nějakého šikovného a hodného k dětem - ne žádnýho bručouna - odborníka. Na tom internetu se to těžko zjišťuje. Nevíte o někom nejlépe kolem Podolí, na Andělu, Barrandově, Zbraslavi, Radotíně, Zličíně, příp. Krči..? (snažím se udělat kružnici :grinning: ) Nebo prostě o někom, koho jste vyzkoušely.. Moc děkuju :slight_smile:
5. čer 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak jak se máte?Maminky z Prahy? Tady jedna píše a nikdo tady není.Rodila jsem v Krči v lednu kluka jako buka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak nám napište :wink: ahooooj
11. čer 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramburko, já bych doporučila Apolináře.
milisko, ahoj,jsme 5km od Prahy 6
12. čer 2007 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek