• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy

13. listopadu 2013 
Ahoj maminky z Prahy,
tady se hlásí jedna z Vokovic (Praha6). Co vaši cvrčci? Kam s nimi chodíte v těhle vedrech? My máme naštěstí na zahradě bazén. Jinak v pondělí cvičení pro děti a rodiče na Zličíně a ve středu kurz plavání pro batolata. :slight_smile: A jak jsme veliký? Zanedlouho nám bude 10 měsíců, už bez problémů sedíme i stojíme. Pokoušíme se stát bez držení a první krůčky na sebe nenechají dlouho čekat! Toť o nás.
12. čer 2007 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat, za jak dlouho Vám přišlo porodné ?
Dík :slight_smile:
9. črc 2007 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky najde se tady nějaká mamina,která bydlí na Lukách (Praha 13).Mám ročního kluka Davida.Někdy nemáme ským jít ven. :slight_smile:
26. črc 2007 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy já jsem z Prahy 5-Smíchov-Anděl. Našemu prckovi je 6 týdnů a pěkně začal zlobit u kojení-odtahuje se hlavně od levýho prsu(co se mu na něm nelíbí nechápu:slight_smile:sem z toho docela unavená hlavně v noci s ním bojovat je na čočku:(Nejhorší je, že to je začarovanej kruh, protože se tam začíná dělat míň mlíčka a tak někdy dávám ještě z pravýho a to levý se tím pádem víc fláká:slight_smile: A taky začal zlobit s tím, že se po přisátí ,,odsosává,,:slight_smile:takže je to slyšet jak se uvolní podtlak a pak musí znovu nasosnout:slight_smile: ach jo no jinak přibíráme velmi dobře-kolem 400g/týden:slight_smile:

Jana.1-doktorka je dobrá v ženských domovech-Burešová, myslim, že je celkem ok já ji mám přes kamaráda mamky, takže to je trochu jiný, ale je to dobrá dr.a můžeš ji volat kdykoliv..
27. črc 2007 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ronie, já měla to samé, že se odtahoval a plakal, protože skoro nic neteklo :unamused: a do týdne jsem ztratila mlíko. Teda ne ještě úplně, ale stačí mi na nakojení jednou za den :confounded:
27. črc 2007 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
On teda nepláče-většinou tlačí(což dělá skoro pořád když nespí je to takovej citlivka na bolení bříška:slight_smile: a mlíko zatim teče hodně dokonce dost čast samo od sebe,ale přeci jen je ho v tom levym míň. No nehorší je, že sem u toho trochu vzteklá,taky protože málo otvírá pusinku a pak to bolí no prostě samý zlozvyky a odnaučit to jde těžko..
27. črc 2007 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha...mě holky radily rozkojit-kojit často a z obou :wink:

Já to nezkoušela, kojit sem chtěla přestat, ale vim, že to někou pomohlo.
27. črc 2007 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, nenašla by se tady nějaká maminka z malešic či případně strašnic s podobně starým mimčem jako ondra? zvládli bychom i vršovice, zahraďák, vinohrady (okolí flory) nebo žižkov. hledáme parťáky na procházku, na cvičení či jen tak na pokec :slight_smile:
21. zář 2007 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, já jsem z Prahy 6 (Střešovice), jsme tu teprve měsíc, tak hledám taky nové maminy, se kterýma bych mohla občas na společnou procházku. Budu ráda když se některá ozvete :wink:. Okolí Prahy 6 je taky v pohodě, s jedním mimčem cestování celkem zvládám :slight_smile:
21. lis 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
kde jste ? Hlásím se do klubu. Tady Praha 4. Taky bych potřebovala nějakou parťačku ke kočáru. Jinak jsme mobilní, takže přesuny jsou bez problémů. :sunglasses:
12. pro 2007 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mathi,

mrkni na srazy a akce, tam jsou prazske maminky s detma podobneho veku, jako je to tvoje a poradaji srazy...
15. pro 2007 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mathildo, jsem taky z Prahy 4, ze Spořilova, odkud Ty? Taky by se hodila partačka, ale jsme pro Tebe asi jeste mali vid :wink: ?
15. pro 2007 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
anatanka/ dík za tip, koukala jsem, ale zatím to trochu flákaj :rolling_eyes: , no jo vánoce :sunglasses:

berdicek / a dyk to máš jedno :grinning: , půl rok sem nebo tam, oni si pokecat nepotřebujou :wink:
15. pro 2007 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

mathildo, pojd korzovat. budeme tri, bude nas vic, nebudeme se bat vlka nic:wink:
15. pro 2007 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Kett: jasný, na srazek je mrtvo, tak se spojíme tady a vyrazíme s kočárama :wink:
Odkud vy ?
16. pro 2007 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bezva, beru. Ja jsem taky ze Sporilova
16. pro 2007 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super, samá 4. My jme mobilní :wink: . Jenom vymyslet kdy a kde. :sunglasses:
17. pro 2007 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mathilda, a odkud konkretne z Prahy 4 jsi?
17. pro 2007 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z Braniku, jinak přímo naproti Novodvorská Plaza . Že bychom si "zašopovali" ? :slight_smile:
17. pro 2007 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to bychom mohly jit nekdy do Krcskeho lesa, co ty na to? To by pro tebe nebylo zas tak daleko, ne? No a na kafe do Plazy klidne muzeme:slight_smile:
17. pro 2007 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano ano, Krčák je OK, to bych mohla vzít i čikla (jestli se ho nebudeš bát) :wink:
Omlouvám se za pozdní odpovědi, ale pořád mi padá net :angry: .
17. pro 2007 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pohode, ja sem taky nakouknu po nejake dobe.
Psi jsou vitani, my mame retrivra:slight_smile:
17. pro 2007 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nevím, toho raději nechám doma, my máme pitbulla (hodnýho), ale nevím jestli by se kamarádili :astonished: . ALe to neva, s nebo bez, hlavně že bude nějaká drbárna :wink:
17. pro 2007 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se budeme stridat, kdo ho vezme:wink:
17. pro 2007 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
stihas jeste tenhle tyden, nebo po Vanocich? Ja bych asi mohla v patek
17. pro 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, tenhle pátek je to v pohodě, čikly vystřídáme :wink:.
Čas je mi v podstatě jedno, ale po 14 ideální. Vy se dopravíte vozidlem ?
17. pro 2007 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak klidne ve dve, nebo pul treti, jak chces. my dojdeme peso.
a kde dame sraz? co takhle u benzinky shell, co tam kousek od nemocnice je? Tam bychom se mohly najit
17. pro 2007 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na proti Shellce je zastávka, není ? Myslím, že je tam i rybníček. Tak není ta strana pro vás lepší, že by jste nemuseli přecházet, já to zaparkuju stejně asi u Labutě. A druhá hod. je OK. Ty máš fenku?
17. pro 2007 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bezva, to je urcite lepsi. tak na te zastavce ve 2, at se nenahanime kolem rybniku:slight_smile: Ano, mam fenku. Je to dobrak.ale nemusim ji brat hned ted, klidne pozdeji.
17. pro 2007 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těšíme se. Měli bychom na sebe natrefit, tolik mamin tam zase nebude. Já tedy vezmu i toho černýho dobytka :wink:
17. pro 2007 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek