Maminky z Prahy

veru2
15. únor 2007

Tady ještě není založena pražská diskuze? To mě překvapuje. Copak tu žádné maminky z Prahy nejsou?

mamamik
29. pro 2007

Hrajeme si od rána. 😀 Mámo úsměv 😀

mathilda
29. pro 2007

Tohle už máme za sebou, v 5 ráno - smrt 😎 😎 .
My se zase budíme s řevem v noci a šaškujeme hodinu 🙄

mamamik
30. pro 2007

ahoj 😉 tak snadse taky dočkám jako mat 😉

mamamik
30. pro 2007

Myslela jsem ,že se vyspíme .To šaškování nééééé 😀

mathilda
30. pro 2007

Kde máš vůbec fotečku ???
Odsávačka to je věc, jenom jí Máťa zmerčí, dostává hysterický záchvat 😠

kett
2. led 2008

ahooooj holky.
tak jsme zpet z chalupy, byli jsme tam cele svatky. Byly tam i male netere, takze blazinec, Matej z toho byl trochu nesvuj, ale byl moc hodny. Uz si sam saha po hracce a otevira pro ni prstiky a zacina se hrozne snazit otocit se ze zad na bricho.
Jinak jsem uz zase rada doma a vitam nas pravidelny rezim🙂

Jak jste se mely?

mamamik
2. led 2008

Ahoj taky zdravím 😉 čauky kett tak na chalupě?Tam muselo být krásně pokud byl sníh 🙂 🙂 ,ale i v Praze bylo prima .Oslavy pěkný.jen malej se stále budil.Ty petardy a rambajs ,ale na půlnoc si s mámou ,tátou ťuknul a začlo se slavit nanovo 😵 😵 😵 narozeniny .Tak a co jinak?

kett
2. led 2008

Snih bohuzel nebyl, je to asi hodinku od Prahy, takze tam bylo jen o neco chladneji. Ale byla to zase zmena.
No jinak roste jak dabel, uz se pekne pronese🙂. a zrovna resim problemy s materskou, v praci blbe zjistili muj narok, takze se to ted vse zachranuje, np je to nejake komplikovane. Za prosinec asi nedostanu skoro nic.

mamamik
2. led 2008

Chodíte ven ? Já dneska byla skoro dvě hodiny 😉 pěkně vymrzláááá,ale po těch návštěvách to byl pro mě nesmírnej relax 😀 Kolik ti je kett?

mamamik
2. led 2008

před chvílí teprva malej divoch usnul a úplně mě odrovnal 🙂 dobrou ,pa 😉

mathilda
3. led 2008

Je tu někdo ?
Holky já mám tak vzteklý dítě, to je děs 😠 . Se musím pochválit včera jsem vyžehlila koš prádla VELKEJ !!!
😀

mamamik
3. led 2008

ahoooj mám taky plnej koš prádla a stále se zvětšuje ☹ ☹ ,tak proto si se včera neozvala 😀 právě jsme se vrátily od doktorky.Roční prohlídka.Chtěla jsem se optat mat jakou vakcínu-očkování dáš Mathildě? Mě nabídli buď očkování od nich a nebo vakcína jménem priorix.

mathilda
3. led 2008

No právě, žehlila jsem jako ďas 😠 , ale já to nechápu, už se mi to zase kupí, taky ořád perete ??? 😕
mamamik: My jsme od narození dávali Hexa, takže teď nám doktorka doporučila priorix (doplatek kolem 500 a ještě asi ten poplatek 30 za doktora, a taky lékárna dalších 30, to je v prrrrrrrrrrrrrrr......................) 😖

mamamik
3. led 2008

Tak asi dáme taky prorix je šetrnější.Mudr.říkala,že máme jít k zubaři malej už má osm zoubků 😉 a co vy? zrovna se toho obávám je to "mamánek" a nedovedu si předsavit prohlídku.Oni si vážně myslí,že jim otevře pusinku a bude hodnýýýýý? 😀 tak to asi ne 😉

kett
3. led 2008

ahoj holky🙂

no, mne je 26. Ven chodime a mrzneme stejne🙂 O vikendu jdu kupovat poradny kabat.
O pradle mi ani nemluvte, porad mi neco na susaku visi. zrovna vcera jsem prala 3 pracky

mathilda
3. led 2008

My jsme byli u zubaře někdy v 8.měsíci, zubařka nám sama poslala pozvánku. Bylo to v pohodě, měla jsem obavy, ale doktorka jí ukázala nástroje a Matylda učebnicově otevřela pusu 😉 .Taky máme 8 zoubků 😀 .

mamamik
3. led 2008

Tak to jste zubatý jako my 😀 budu nás tam muset objednat.Ahoj kett 😉 holky já taky porát vařím- no 😖 ,žehlím-no 😖 ,peru,že se na to................... 😀

mathilda
3. led 2008

Taky vám to nabíhá tak pomalu 😠 Ostatní stránky jsou v pohodě.
Mamamik - už máš konečně fotečku 😀 , to je před baráčkem ?

mamamik
3. led 2008

Nabíhá to šíleně 😠 mno fotečka,baráček......už ti malá chodí jak ji zvládáš?ok? 😀

mathilda
3. led 2008

My jsme začali stavět, už se nemůžu dočkat 😎
Matylda chodí s chodítkem, nechce moc být v kočáru, chce chodit, ale jenom za ruce. Stoupne si, kouká a rozmýšlí. Snažím se jí lákát třeba na dobroty, ale ona si sedne a doleze si pro to po čtyřech. Jinak šmejdí, kde může, všude hospodaří, je to děs 😠

mathilda
3. led 2008

to je tak POMALÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ, grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mamamik
3. led 2008

co s tim je???????????????????????????????????????????????????????????????, 😠 tak prcek už je vykoupanej 🙂 trošku napapkanej .Jo se musíme pochlubit vážíme 10kg. A měříme 81 cm 😉 a co vy ?Jak jste boubelatý 🙂



Kett už asi zase uklízí........ 😉


Měla bych jít taky 😅 ............

mathilda
3. led 2008

No my jsme hoooooooodně veliký. Mátě je 13 měsíců a je velká tak na dva roky, ale porodní váha byla normální, V roce jsme měli 12,5 kg a 84,5cm.
My jdem koupat teď, pak véča a honem do hajan, ať má máma klid 😀 .

Nikdo nikam nechoďte, chci si povídat 😎 😎 😎 😎 😎 .

mamamik
3. led 2008

Tak to jste kusani 😉 ,ale myto doženem 😉 Míša má bejt po kom .Jsi vysoká ? Tak právě se uhodil mobilem do zoubku 😢 jdu utěšovat 😵 zatííííííííííím

mathilda
3. led 2008

Já jsem 174 a manža 190, tak je to jasný 😀
vy už ťapete ?

mamamik
3. led 2008

Už ťapeme ,lezeme a to hlavně do šuplíků to jistě znáš 😠 dneska jsem nože stěhovala do prvního šuplíku a to se pak málem zase taťka říznul jak to nečekal 😅 tak a co teprv stromeček .Máme jedličku a né zrovna malou a Míšačka to šíííííííleně zajímá.Už má modřinku na bradě,vždyckysi stoupne,alenějak zapomene na ručičky a pááád je na světě,auau 😢 😢 jsem si umyla vlasy,depilace-obličej,rudá jak indián 😠 musím se objednat na kosmetiku,abych pro sebe něco udělala 😉

mamamik
3. led 2008

Jéééééé na nově hrajou Lucku jsem to přepnula až tejka. Co mi uteklo? Jinak Míša ťape,ale za ručičky ho musím držet.Sám se ještě bojinkuje 🙂

mamamik
3. led 2008

Dneska víno né.Dnes si dávám čokoládu 😵

Taky tě tak berou ty reklamy na hubnutí 😀

Tak paaaa 😉

mathilda
3. led 2008

Já jsem dlouho nikde nebyla, u holiče, když byly Matyldě 3 roky. Naposled mě stříhal manžel, a když mě po druhý stříhnul zad, tak jsem se ohradila, načež on, ať nehysterčím, že to stejně není vidět 😀 . Taky mi jednou stříhal ofinu, skončila jsem na délce jako má Digi z Ulice 😀 , takže asi tak. Chtěla bych na solárko, chybí mi teplo a sluníčko, manža je furt v práci, takže šance nulová 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .
Mi už stromek nemáme, neměla jsem na to nervy 😎 .

mathilda
3. led 2008

Já měla čokošku včéééééééééééééééééra, neska jsme si dala Becherovku (na zdraví 😀 😀 😀 😀 )-přinesl Jéžíšek 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 .