Menstruační kalhotky. Jakou značku doporučíte?

honatko092
1. únor 2022

Ahoj všem, doporučíte mi značku menstruačním kalhotek, se kterými jste spokojeny? Materiál, tvar (mám radši vyšší spodní prádlo), savost...děkuji 🙂

natnat94
2. únor 2022

Za mě určitě Snuggs. Jsou trošku vyšší jak píšete, že máte ráda a prostě materiál je nejpříjemnější a vždy udržely vše co měly 😂

kerca78
2. únor 2022

@honatko092 za me taky snuggs. Začala jsem používat loni a naprostá spokojenost🙂 nechápu, ze jsem je neobjevila dříve🙂

skororozvedena
3. únor 2022

Já vyzkoušela několik značek, např. Dorina, Love Luna, Pinkewelle, SaYu. Snuggs jsou asi nejpříjemnější, ale např. německá Dorina taky není špatná a stojí půlku. Koukni na maluna.cz, mají opravdu velký výběr! Štastnou ruku 🙂

alenka_8
9. únor 2022

Ahoj. Já jsem spokojená se značkou Dorina (prodávají je např. na Astratexu). Oproti Snuggs mají delší "vložku ", takže neprotékají předem. Denní jsou z příjemného lehkého materiálu, od normálních kalhotek k nerozeznání. Noční jsou jiný materiál, tužší, ale zase vzadu mají "vložku" až k pasu, což je super.

linda552
13. dub 2022

Ahoj holky, taky bych chtěla vyzkoušet menstruační kalhotky, jaké máte zkušenosti?

eeevee
13. dub 2022

@linda552 zkušenosti nemám, ale zrovna dnes jsem objednala Snuggs, je teď na ně 15% sleva s kódem LUCIEFERIKOVA15

inssomnia
13. dub 2022

@linda552 mam snuggs a jsem spokojená. Přežily se mnou i SP a hodně zvýšily komfort té situace. První dva dny MS je teda měním trochu častěji. Nechovám se k nim nijak krásně, ale dva roky už slouží a budou dál.

linda552
20. dub 2022

@inssomnia to je super, že vydrží tak dlouho, kamarádka mi ještě doporučovala perties.cz,jsou prý hodně absorpční a vydrží i silnou menstruaci, máte s nimi zkušenost?