Menstruační kalhotky. S kterými jste spokojené?

nikishkaaaa
29. zář 2023

Dámy, v pondělí jdu na zavedení tělíska a než si prý sedne, není vhodné používat tampony. Vložky nesnáším a tak jsem našla možnost menstruačních kalhotek. Nemám s nimi žádnou zkušenost. Používáte prosím některá? A se kterými jste spokojené + popř. Cena? Moc Vám děkuji za zkušenosti 🍀💜

lencaa11
29. zář 2023

@nikishkaaaa hodně si chválí z DM kalhotky a nebo v Tete drogerii mají též prý ok

letojenej
29. zář 2023

@nikishkaaaa nejlepší jsou buď Maluna nebo Snuggs. Cena se pohybuje okolo 600-800 za jedny. Výhodné je potom si koupit sadu která vás vyjde na 1 500. A jsou v tom troje kalhotky. Mohu tyto kalhotky je n doporučit nic lepšího není. Doporučuji si kupovat o velikost větší aby vás nemačkali.

mafulin
29. zář 2023

Mám nekolikatery z DM, jsou nejlevnejsi, ale tvarově nic moc a nejsou na úplně nejsilnější menstruaci. Ale cena X výkon, dobry.
Pak mám od Bellindy, dražší, tak 500 až 600kc. Ale s těmi jsem moc spokojená, pohodlné, bavlněné, nebojím se si je vzít i při silné menstruaci.
A ještě mám od Sayu, s těmi jsem taky spokojená. Ale asi díky té save vrstvě kterou mají ani jedny nedělají hezky zadek a třeba v leginach to nevypada dobře.
Ty snuggs jsou umělé, koukala jsem na ně v DM, tam doporučuji zajít, mají víc značek. Já mám ráda bavlnu, umělé materialy mi na spodním prádle vadí.

gbp
29. zář 2023

snugs jsou drahe, umele a jeste se vytahaly 🤦🏼‍♀️ me vyhovuji loveluna, bavlnene, podysne, jedny kolem 400 kc. ale je tu uz vice diskuzi na toto tema zkus procist 👍

alice180
29. zář 2023

Taky mám Loveluna. Jsem s nimi moc spokojená. Kupovala jsem v sadě po třech. Pak jsem dokupovala jednotlivě opět od Loveluna pro mírnější menstruaci. Cenu si nepamatuju, to si budeš muset najít.

nikishkaaaa
autor
29. zář 2023

@alice180 prosim kde ty Loveluna kupujete?

@gbp

letojenej
29. zář 2023

@nikishkaaaa https://thelunacare.com/cs/?gad=1&gclid=EAIaIQo...
tady je odkaz na jejich stránku, tak mrkněte mají ted i akci 2 za 490,-

letojenej
29. zář 2023

@letojenej ale spíše zkuste od značky Maluna, zde zasílám odkaz na jejich stránku:
https://www.maluna.cz/?gclid=EAIaIQobChMIjtLU4Y...
Za mě jsou tyto úplně nejlepší tak mrkněte.

gbp
29. zář 2023

@nikishkaaaa kupuju na maluna.cz

letojenej
29. zář 2023

@mafulin zkuste se mrknout na internetové stránky Maluna, tyto menstruační kalhotky mohu jen doporučit. Cenově jsou dostupné.

miryp
29. zář 2023

Mám snuggs a ecomodi a nejsem spokojená ani s jednou z těch značek. První mi protéká po dvou hodinách přes celou savou vrstvu, druhé v okolí gumiček. Další jsem prozatím nezkoušela...

letojenej
29. zář 2023

@miryp tak zkuste opravdu od značky Maluna mohu jedině doporučit. Savost mají skvělou a vydrží celou noc.

miryp
29. zář 2023

@letojenej a kterou z těch značek konkrétně? ;)

letojenej
29. zář 2023

mají tam menstruační kalhoty jedny za 389,- což je skvělá cena

miryp
29. zář 2023

@letojenej myslíš tedy značku Love Luna?

letojenej
29. zář 2023

@miryp ano myslim

miryp
29. zář 2023

@letojenej díky 🙂

letojenej
29. zář 2023

@miryp nemáte za co, doporučuji objednat potom set s kalhotkami, vyjde vás to tak levněji. a velikost doporučuji takovou jakou nosíte normálně.

nikishkaaaa
autor
29. zář 2023

@letojenej takže na maluna.cz a značku Love luna?

blackblue
29. zář 2023

Za me jsou super snuggs i loveluna

nikishkaaaa
autor
29. zář 2023

@letojenej chci se jeste poradit, jakou velikost byste vzala? Mam pas cca 70 cm ale boky jen 86-87 cm. Vzit velikost S/M nebo M? Děkuji!

letojenej
30. zář 2023

vemte si raději velikost M, je potom lepší když vás kalhotky nemačkají

wahu
18. kvě 2024

Mám aktuálně vyzkoušeno Love luna s vysokým pasem a jsou super, i pro silnější dny menstruace. S kalhotkami v podstatě od čtvrtého dne ani nevím, že menstruaci mám. Vyzkoušeny i plavky Love luna. Na úplný konec menstruace mám Belinda, také moc pohodlné.