Menstruační kalíšek na noc?

27. únor 2022

Hezký den

Používáte menstruacní kalíšek i v noci nebo sazíte raději na klasiku?

Ja furt nevím zda si nedat v noci raději tampon ale už se stalo že mi protekl tak jestli kalíšek nebude lepší a jestli nemate problem ho pak vyndat

madbetka
27. únor 2022

Ano, používám i na noc a nemůžu si to vynachválit 🙂

ajka198
27. únor 2022

používám přes noc. Protekl, resp. vylil se mi jen jednou, protože jsem ho blbě zavedla. Ale to bylo až ráno, když jsem vstala. Ale musela jsem si pořídit větší, protože první 2 noci jsem průtokáč a ten můj původní to nepobírá. Ráno musím okamžitě do sprchy, protože je úplně plný.

korin
27. únor 2022

Používám, vždy s vložkou, protože nestíhá. Ale samotná vložka teprve ne. Tampony nepoužívám, kapacitně mi nestačí.

katule1990
27. únor 2022

Používám normálně i v noci a nikdy žádný problém. Za mě skvělý vynález, používám už roky.

andelka
27. únor 2022

Na noc je kalíšek taky super. Pobere rozhodně víc jak tampon. Občas k tomu dám vložku, protože asi 2x se mi stalo, že protekl, byl plný. Ale je to jen jedna noc během MS, další už v pohodě od večera do rána. A vyndávám ho normálně, v pohodě. Používám ho 8 let.

hasara33
27. únor 2022

Ano používám i na noc plus k tomu mám ještě menstruační kalhotky "kdyby náhodou" a naprosto v pohodě 🙂

zuzkasim
27. únor 2022

Zásadně na noc, protože mám trošku potíže se zavedením, přes noc se mi vždycky hezky usadí a vydrží mi i na část dopoledne. Ale já celkově v noci krvácím minimálně, protečení nehrozí.

alkena
27. únor 2022

Používám jen na noc, moc se nekamarádím se zaváděním, jde mi to jen ve vaně 😉
Jednu noc cyklu mi nestačí, jsem jak průtokáč, a to mám hodně velký. jistím vložkou a když se naplní, vzbudí mě to a mažu do vany.

zelenaesmolda
27. únor 2022

Pouzivam,je to skvely vynalez.

herminka
28. únor 2022

Používám kalíšek už skoro 15 let a vždy si ho nechávám i na noc.

zet83
28. únor 2022

Já také souhlasím. Používám 10 let. Nahradila jsem tím veškeré potřeby. A na noc, super.Teď tedy přes extrémně silnou MS jsem měla na cesty - jeli jsme na celý den pryč, pro jistotu intimku. Ale stejně nebylo potřeba.