Miminko budoucnosti - technické vychytávky. Co by se Vám hodilo?

daasqua
10. únor 2020

Ahojte, napadla mě další diskuze pro odreagování a pobavení 🙂 Jaké "vynálezy" z budoucnosti by se vám hodily při starání se o miminka a děti? Třeba něco jako "elektronické" plínky, které by detekovaly míru zašpinění a samy se vyměnily, robot houpající kolébku, holografické 3D obrázky v knížkách, brýle pro virtuální realitu, dokonalý odstraňovač skvrn... Berte to s nadhledem spíš jako pobavení, co všechno "geniálního" může lidstvo vymyslet, sama se někdy té chytré technice směji a jsem ráda za jednoduché a nedigitálně věci (které většinou nezlobí :- )).

kajalka
10. únor 2020

Stroj, do kterého hodím ráno suroviny a v poledne mi vyplivne hotový oběd 😀

ireniq
10. únor 2020

Stroj, do kterého hodím složený Lego výrobek a vypadne rozložený 🙂 malej miluje skládání složitých strojů podle návodu a jde mu to rycheji než mně rozkládání...

lida9
10. únor 2020

ja bych brala, abychom se ze savcu vyvinuli v ptaky... zadne rodeni a 9mesicu tloustnuti, proste bychom na zacatku vyprdli vejce a na 9 mesicu zalezli do postele i s vajickem a pak zazrak po 9mesicich by se vyklubal😀

jaja01k
10. únor 2020

@lida9 Ale to je nádherná představa 😀

codal
10. únor 2020

Ja bych brala nějaké neškodlivé drogy pro mimimko, které by způsobily, že by spalo celou noc 🌃😂..

legelata
10. únor 2020

@kajalka To uz je pomaly hrnec ne 😁

martulka6188
10. únor 2020

Aby se misto placenty porodil navod na to konkretni dite 😁

legelata
10. únor 2020

@daasqua Tak to uz mam vymyslene davno... Nejake komurky, kde by se dalo rychle lehnout a spat nebo odpocivat kdyz dite pres den nekde usne treba v aute ci v kocaru ci ho na chvili nekdo hlida 😁

kajalka
10. únor 2020

@legelata Nebo komůrky, kam by se šouplo dítě a spalo by! 😀 Moje by se vzbudily asi až v 18 letech 😀

widowblack
10. únor 2020

Mě osobně teď by se nejvíc hodil detektor na to co by mi doma řekl - ano toto je porod , můžeš jet ! 🤣🤣🤣🤣
Ale co se týká mimouše tak již zmíněná droga na spánek a to s tím vejcem je taky super !!!! ale co vymyslet nějaký box že když by dítko bylo uplakané protivné s jakýmkoli trápením tak ho tam vložit a po 5 minutách vytáhnout hodné miminko 🥰

amazonkajanik
10. únor 2020

Mě by se líbil ten ozdravujici sarkofág,jako je v Hvězdné bráně. Ale jen uzdravit,ne dělat nesmrtelné,to by nás tu bylo moc 😁 nebo Startrek technologii - řekněte jídlo,nebo pití a počítač ho udělá. A možnost jejich přesunů pomocí teleportace a simulátor by taky nebyl marnej 😂

daasqua
autor
10. únor 2020

@kajalka @amazonkajanik To by se mi taky hodilo, nebaví mě 2x denně vařit 😀 Plus by se mi líbilo zkoumat cizokrajná jídla. A teleportaci a simulátor bych taky chtěla, chtěla bych si odskočit někam po světě na výlet či se dlouho nikam netrmácet po městě.
@codal @kajalka Jo, to by se líbilo určitě každému 🙂 Dcera je naštěstí spáč, třeba jsem něco zázračného měla v mlíku (snad jí to vydrží :-O).

mourovatakocka
10. únor 2020

Návod k použití, čtečka myšlenek a univerzální překladač. Občas na Máju tak kouknu a říkám si, co po mně sakra to batole chce 🤔

leniczka23
10. únor 2020

Aby mely deti tlacitka ON/OFF
Klidne at mi daj omezenej cas kterej v rezimu OFF muzou zustat, ale min jak hodinu at ani nezkousej🤣🤣🤣

cilkat
10. únor 2020

@amazonkajanik teleport na hřiště beru!

opicka123
10. únor 2020

Robotická hospodyně, která uvaří, uklidí a já se můžu věnovat pouze a jenom dětem 😉

gracinka7
10. únor 2020

Mě by se líbila umělá děloha. Přijdeš, odevzdáš vajíčko, chlap sperma a za 9 měsíců si vyzvedneš dítě. 😀

cuuza
10. únor 2020

Čidlo, které pět minut před řevem ( z hladu, plné pliny nebo jen touze po mamince)pípne. Abych věděla, že nemá smysl už se do ničeho pouštět 😂

lessika
11. únor 2020

@kajalka tomu se rika pomaly hrnec :D

piskoteka
11. únor 2020

@daasqua Jednoznačně automatický oblékač dětí. Podle venkovního čidla by zjistil teplotu, vybral vhodné oblečení a potom dítě oblékl. Maminka by zatím v klidu nachystala sebe. Navíc by se mu snad neroztavily obvody, kdyby po zdlouhavém oblékání dítko zahlásilo "etě cůlat" 😂

bamak
11. únor 2020

@daasqua já bych se chtěla naklonovat. Aby aspoň pár hodin denně na "mamiiiiiiiii" reagoval někdo jiný.

sways
11. únor 2020

@martulka6188 jeee, to je dobry!!! :D

daasqua
autor
11. únor 2020

@piskoteka Jo, to bych chtěla taky na toho našeho svíjejícího řvoucího hada 😀 Oblečení si sice hezky přinese, ale když ji začnu oblíkat, tak hysterák. Už aby bylo léto.

zelenaesmolda
19. dub 2020

@daasqua dopprucuju film na youtube imum

zelenaesmolda
19. dub 2020

@kajalka tak to uz existuje-pomaly hrnec

zelenaesmolda
19. dub 2020

@daasqua me by se hodil letajici kocar,ktery se dokaze vznest a vyletet do schodu.Nemusel by ani litat ale proste ty schody nejak prekonat.

daasqua
autor
20. dub 2020

@zelenaesmolda Díky, mrknu na něj, i když to vypadá jako horor 😀

zelenaesmolda
20. dub 2020

@daasqua je to zajimavy film,k zamysleni