Mladé snažilky a maminky

kristy007
7. zář 2016

Ahoj holky, někdo si myslí že jsem na dítě moc mladá, je mi 21. Žádné miminko zatím nemám ale moc bych si ho přála. Jsou tu nějaké mladé maminky nebo snažilky se kterými si budeme navzájem kratit čas čekáním na to vytoužené mimi?

kristy007
autor
24. zář 2016

@dyslovka
Já taky prave ne proto jsem myslela na ten skupinový chat 🙂 😃

tynice
24. zář 2016

@kristy007 Jasně :D Taky mi to moc nevyhovuje, protože mi tady naskakuje miliarda upozornění, kde jsem co okomentovala a mezi tím někdy přehlídnu i ty, které nechci! 😠

tynice
24. zář 2016

@kristy007 Nejsem si teda jistá, jestli jsi to ty. :D Bydliště Frýdlant? Píšeš totiž Liberec :D Tak si mě přidej raději ty - Kiki Janečková. 😀

dyslovka
24. zář 2016

@kristy007 : tak ja si vas pak pridam 🙂 a jak to tedy mas na tom fb? Ja totiz taky nasla ten frydlant 🙂

bbubble
24. zář 2016

@magde ja prave taky v lete, v cervnu.. ehm noo vzhladom k tomu ze 1.6. mi momentalne vychadza termin, tak asi skor az v srpnu. :D

a k chatu sa kludne pripojim, aj ked neviem jak moc to tam bude fungovat, ale mozme skusit :D posielam ti ziadost, P.K. @kristy007

bbubble
24. zář 2016

aha tak ja som tiez nasla len ten frydlant, tak asi pockam kym sa to tu vyjasni :D

kristy007
autor
24. zář 2016

Holky ano ten frydlant jsem já 😃

kristy007
autor
24. zář 2016

Kdyztak pridavejte, nebo mozna stačí i jména a já vas pridam do té konverzace aniž by jsme museli být přátelé🙂

bbubble
25. zář 2016

@kristy007 uz som si ta pridala teraz, nechcem tu pisat meno verejne tak takto 🙂

12misulkq
26. zář 2016

@kristy tK to asi nebude pro mě ja jaksi Fb před skoro dvěma lety zrušila