• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Modeling pro dceru, víte o kvalitní agentuře?

26. března 2013 
Dobrý den všici..chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte o kvalitní modelingové agentůře?? Mám dceru, která se moc ráda předvádí a neustále mi leze do šatníku a zkouší si oblečení :angry: tak ji chci dát na modeling a třeba jí to chytne :slight_smile:
23. led 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
to teda nevím, můžu se zeptat kolik jí je let?
23. led 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tohle záleží na věku, ale obecně bych jí tímhle fakt dětství nekradla...
23. led 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba jí to chytne, radši bych jí dala ale na nějaký dramaťák a pak nechala na ní.. :wink:
23. led 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moravkaa Pokad s tím tvoje dcera souhlasí a je seznámena se vším co by to pro ní znamenalo tak si jí tam klidně dej ae opravdu se nejdřív zeptej ji samotné a řekni jí i všeci klady a zápory které by to obnášelo
24. led 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monad ani na ten dramaták bych ji nedala at si to dítě prostě vybere samo nevrhnout mu to to ano ale dítě by se o tom mělo samo rozhodnout kam chce či nechce jít já jsem si vždy o svých kroužcí ch sama rozhodovala
24. led 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapljhgf no myslim, že jsem to napsala stejně, sice jinak, ale pointa je stejná :wink:
24. led 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
však jasný...já bych jí do toho nenutila..ona už chodí tancovat...tam se předvádí až až...ale přišla s tím za mnou sama..znáte teď tu mladou generaci..která se furt fotí v těch zrcadlech a dává na ten facebook :confounded: když byla malá chodila i do baletu ale to jí přestalo bavit..
24. led 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus kouknout na bohemia model..slysela jsem ze je to kvalitni modelingova agentura..
25. led 2013 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
hned co jsme na to s dcerou koukli tak jsme tam poslali fotky a vyplnili dotazník :slight_smile: děkuji za typ teď jenom musíme počkat až se vyjádří :confounded:
25. bře 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to jsem rada ze jsem mohla pomoct :wink: tak at to dopadne dobre preji :slight_smile:
26. bře 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek