My, holky z beremese červenec 2008

evulebobule
18. lis 2009

Tak se stěhujeme z beremese na koníka, všechny vás tu hezky vítám, ať se vám tu líbí. 😉

simicak
15. čer 2010

Ty jo ten je krasnyy a jak se dospele tvari!!!!!!!!!!! A rty jak Angelina Joli a i vlasatec 😵 😵 😵
Boze,jak to mohlo byt v brichu schovane,kde se tam ty deti vlezou??????????? Me prijde desne dlouhy na fotkach!!!

Evi,aha,tak ja mam jen od 3cm dobu a to u veru 7hod. a a uv iki asi 12hod.

Jak se Terka citi??

simicak
15. čer 2010

holky,ty miminka a deti s pindikama a koulema jsou tak srandovni,to je uplne neprirozene 😀 😀 😀 Ja jsem zvykla jen na ty kacky 😝 Je to jak by tam neco bylo na vic co tam nema byt 😀 😝

simicak
15. čer 2010

Tak uz vim,jsem se koukla zpetne,terka pocita ten porod od pul noci jak ji zacli nepravidelne kontrakce. Tak to nemela zase tak dlouhe. Ja od nepravidelnych mam u Veru 30 hod,porodu a u Viki 24hod.

Holky,ja ji tak zavidim,to cerstve miminko,jak ji ho budou vsichni obdivovat,jak to jen lezi a papa mlicko s prsicka 😵 😵
Zas budu cely den na meko z toho 😝

evulebobule
autor
15. čer 2010

simi tak já to právě taky počítám od první kontrakce což bylo v sobotu ve 4 ráno a rodila jsem v neděli v půl desátý dopolčo
tak nám zase přijde, že tam holčičkám něco schází 😀 😀
já jsem taky taková dojatá, chce se mi plakat, jak je to krásný a jak je to už dávno. Fotky mám od jejího manži, nevím, jak se cítí, kdyžtak se ho zeptám

simicak
15. čer 2010

Ahaaa,no tak to ja jsem teda pakt rodila pekne dlouho!!!!!! Ja prave cetla papiry svoje a tam to byl az od toho kdy uz jsi na 3cm nebo praskla plodovka,to jak uz mas ty kontrakce po 3min. a min. JInak fakt Veru 30hod. od prvni kontrakce,ty jsem mela po 10min. na zacatku. Zacli mi v sobotu 10 -11dopoledne a narodila se v nedeli v 4.30 rano - jeeee,tak kecam,ted pocitam tak 18hodin,ze jo???
Ale segre zacali kontrakce v patek v noci a mala se ji narodila v pondeli v 9 rano!!!! A cisarem,mela desne chuje doktory!!! nechalli ji bez plodovky skoro 24hod. a za ty skoro 3 dny se neotevrela ani na cm a stejne ji nikdo nedal na cisare,nechali ji tak trapit-hovada s prominutim

Ani mi nemluv,mi to vraci vzpominky na porod a fakt veru jsem uz malem zapomnela kdy to zaclo a takove ty podrobnosti. Je to krasne ty miminka,tehu a to vsechno kolem toho.

evulebobule
autor
15. čer 2010

simi: to sis tedy vytrpěla.
jj je to krásný mít miminko, na těhotenství strašně ráda vzpomínám. 😵

simicak
15. čer 2010

A znama tady,prvorodicka,te zacli kontrakce a do pul hodky byla mala na svete - v koupelne na predlozce 😀 Jak ji zacli kontrakce,volali nemocnici a tam ze ma jeste cas at jde do vany atd.,tak sla a jak tam vlezla,tak ze bude tlacit a jeji manzel ze ne a vytahl ji a zacal na ni oblikat kalhoty a ona ze tlaci a svlikala je,tak letel volat ambulanci a jak byl s nema na telefonu,tak uz na nej rvala,ze je mala na svete. Normalne si drepla 3x zatlacila a hotovo!!!!! Mazec,to fakt nechapu. A jeste mi rikala,ze v tu chvli jak si drepla ze jde tlacit dala podlozku stranou at si ji neumaze od krve 😀

simicak
15. čer 2010

Evi ani ne,ja tu bolest dobre zvladala az prave do toho aktivniho porodu,jinak to slo. U Viki jsem mela kontrakce po 3min. 11 hodin asi a u Veru kontrakce 5hod,kdy jsem se stihla mezi nima 5x nadechnout - proto ona byla takovy zahul,ja byla jedne dlouhe kontrakci a nemohla se ani hybat nic,musela to delat sestra s manzou a i me masirovala zada atd.-to bylo fakt silene,fuuuuj,nato nerada vzpominam.
Viki porod byla v pohode,sice dlouhy,ale po 3min. ty kontrakce sli a taky sla na 3 zatlaceni ven.

Ja miluji byt tehotna,jen teda u Viki jsem si to neuzila a ni ten porod a ani to potom..............ale zas byla pidi miinko dlouho 😵

evulebobule
autor
15. čer 2010

simi: to je mazec, ta podložka by mě asi nenapadla v ten moment, ale závidím rychlý porod 😀

a budete chtít ještě do třetice nebo už na to házíte bobek? 😀

simicak
15. čer 2010

manzel by chtel , nevzava to s klukem a ja uz dorodila. Po Viki mam paniku byt vubec tehu,jsem vdecna za to jak to vse dopadlo a neminim to znova pokouset a k tomu nejsou ani prachy. Takze ASI ne 😀
A vy zakoncite druhym nebo kdyz bude druhe kluk tak pokracovani?

evulebobule
autor
15. čer 2010

simi: my končíme druhým 😉

evulebobule
autor
15. čer 2010

já bych klidně druhé chtěla kluka, jako je mi to jedno, hlavně, ať je to zdravé, ale nevadil by mi tedy vůůůbec ba naopak

simicak
15. čer 2010

no me ted tak Terka rozpolozila porodem,ze bych se nechala klidne zase oplodnit 😀 Uplne zavidim 😵 😵
to tak asi je,ze kdo mam kluka,tak by nevadil druhy,ja totiz kdybych mela mit tr eti,tak jedina holku,kdybych si mohla vybrat. Samozrejme zdrave dite,brala bych i kluka,ale kdyby dali na a vyber,tak holku. A klidne i 4 holku. A treti by se jmenovala Violet a 4 Vanessa..............vubec nejsem pripravena 😀 😝

evulebobule
autor
15. čer 2010

simi: proč ne, tak jděte do toho ne? 😀 jména máš, tak co 😀

simicak
15. čer 2010

ze by? 😀 Docela je ale vtipne,ze my nikdy s m.nenasli jmeno pro kluka,takze an kluka nikdy mit nesmime 😀 Nam se oboum libi jen holcici jmena.

No ale ne,ja pockam na vas,vy zatim mate kazda po jednom,to bybylo nefer predbihat 😝

hrozinka
16. čer 2010

@simicak simi s tou kamarádkou jak rodila jsem se i zasmála 😀 neumazala si podložku, ale zasrala koupelku =oD na druhou stranu velká závist, že to měla tak rychle za sebou, jen by mě zajímalo co se děje potom, to ona tam pak leží s dítětem na hrudi šnůrou spojená a s placentou uvnitř? nebo ju dokáže sama porodit.

hrozinka
16. čer 2010

postupně dočítám, simi tvůj příspěvěk, že je to s těma chlapečkama stašně zvláštní s těma pindíkama tak ja su na tom úplně stejně, mám kamarádku co má holčičku a dlouho mi trvalo než sem si zvykla co tam má, jednou jsem se tak lekla a chtěla ji říct, že ji tam něco chybí 😀 jak je člověk zvyklé n ato svoje....

jinak mě to mimi taky dostalo, já už bych si dala říct, ale manža furt řeší prachy jak už jsem zde řešila, že a přesně ted ji každej bude malého obdivovat a ňuhňat jééé , jen to kojení, vždycky když slyším, že maminka kojí je mi skoro do breku, mě se dařilo necelej měsíc a po zánětu šlo vše do háje, ještě ted se mi chce brečet, když si na to vzpomenu

co hůř s tím druhým už je to jiný, člověk se v těhu musí starat i o to první, nemůže si jen tak někdy lehnout a spát, a hlavně už ví co ho čeka, že v pohybech mimi je to super s porodem je to horší 🙂

simicak
17. čer 2010

hrozi, placentu porodis sama,nato nepotrebujes pomoc. Ale netusim,jen vim ze nejak chvili nato dojela zachranka a odvezli je do nemocnice,takze stejne musis do te porodnice a asi se postarali i o zbytek
Ja jak rodila Viki tak vytlacila i placentu zaroven s ni, u Veru jsem musela po porodu placentu dotlacovat.

Je to sranda,fakt jak je clovek zvykly na ty pindoury,kacky tak je to divne pak kdyz vidi ten opak. Tak si doma dupni s druhym. Nic mene nechci te zklamat,ale mit jedno dite a dve je masivni rozdil!!! Musis se se vsim sehrat,s koupanim,krmenim do toho delat jidlo pro vetsi.............me to trvalo asi 2mesice nez jsem se zabehla a fakt jsem byla hotova a nestihala jsem. To uz si to miminko ani tak neuzivas,jen porad nekoho krmis a litas.

hrozinka
17. čer 2010

tak já měla s placentou pěknej probléem snda i větší než s dítětem, dostala jsem 2 injekce kamsi dolů, abych ji vypudila, 2 sestry mi skákaly po břiše a tlačily ju dolů a porodní asistentka mi jí rukou táhla ven, po 40 minutách úmorných bolestí jsem ju ven dostala, ale za 3 týdny jsme zjistili, že mi tam kus 2x2cm zůstal a musela jsem na výškrab ☹ ☹ takže já bych sama placentu neporodila

co se týče 1 či 2 dětí, mě určitě nezklameš protože přesně to jsem psala, že už to není tak jednoduché jak u toho prvního, to jsem si mohla kdykoliv lehnout prospat se, s tím druhým už žádná sranda nebude, pokud je nebudu mít od sebe o 4-5 let tak sem připravená, že se člověk nadře než se sladí. já určitě doma dupat nebudu, nechci, aby mi jednou v hádkách manža řekl, že jsem si druhé dítě vynutila. to ne, nedávno jsme se o tom bavili, já jsem mu řekla, že bych už druhé chtěla, ale pokud by šlo plánovat, aby se narodilo v létě ( tudíž začít je nutno září, říjen, listopad) a řekla jsem mu, že první jsem rozhodla já, že bude druhé rozhoduje on, kdy na něj bude připraven, jsem smířená s tím, že se může stát, že to bude až za 2 i 3 roky ☹ hold, člověk penízky doma netiskne a i když 90% věcí na druhé máme, těch zbylých 10% se z něčeho platit musí

když teď koukám na zprávy a oni mi tam řeknou, že byty jsou nejlevnější za poslední 4 roky a že je možné ještě s koupí počkat bo to půjde ještě tak o 15% dolů je mi do breku. my tu naši škatulu kupovali za nehorázný peníz vzali jsme si 1,4mil hypo, kamarádka ted shání a zrovna u nás v ulici se prodával ten stejný jen bez reko jádra za 1,75mil to by člověka omylo ☹ ☹

simicak
17. čer 2010

hrozi,tak to jsi mela teda hnus s tou placentou,ale vetsinou to byva tak,ze se jen zatlaci a na jeden je venku a nebo vyjde za ditetem. Jsi ji tam mela nejak na pevvno,bobku. Ted jsi mi to ale pripomnela jak to byl hnus znova tlacit,Veru uz konecne venku a zase tlacit-bleeeee.

Tak to si s tim druhym budes muset pockat. To mate teda silenou hypo,to verim,ze se manzel boji jit do druheho,ze to neutahnete

hrozinka
18. čer 2010

tak bych řekla, že Terka půjde dneska s Tádíkem domů taxe možná nachvilku staví tady za náma, i když přála bych jí, aby ji pustili až zítra. říká se v pátrk rychle na zpátek a mě se to vyplnilo ☹

simicak
18. čer 2010

ja myslela ze po cisari se musi zustaat tyden v nemocnici,urcite ji ne posti po trech dnech. Jeden den se min.zustava na IP.

hrozinka
18. čer 2010

jo vlastně, já zapomněla, že je po císaři, to jo tak to tam bude dýl 😉

simicak
18. čer 2010

hrozi,tyden po cisari,ze? No jeste si pockame na zazitky. Uz se nemuzu fakt dockat 😵 A taky vice fotek toho maleho tvorecka

evulebobule
autor
19. čer 2010

tak jsem objevila další tři fotky, kochejte se. Je to jednoduše nádherný 😉 😵

hrozinka
19. čer 2010

je krásňoučkej a moc jim to jako rodince sluší, tak už mamince začíná jinej život 😉

evulebobule
autor
19. čer 2010

je dokonalej, jako každý miminko 😵 sluší jim to moc. Je pravda, že se člověku změní život o 100% 😵

simicak
19. čer 2010

nadhernaaa rodinka!!!!! Jo jo a ted uz zivot nabere uplne jine obratky,zmeni se nahlded na vsechno a vsecicko bude o necem jinem.

Terinko,moc vam to slusi a maly je krasne kuratko 😵 😵 😵

hrozinka
19. čer 2010

nechcete někdo nebo neznáte někoho kdo by chtěl zadarmo štěnátko retrívra?

hrozinka
21. čer 2010

holky nemáte náhodou doma navíc pixly od nutrilonu 2,3 nebo 4 ?

Podobné diskuze

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru