• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

My, holky z beremese červenec 2008

18. prosince 2011 
autor
@hrozinka děkuju.Snad to půjde dobře.Uvidíme,jak to bude probíhat.
17. zář 2011 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky, jsme doma.z porodnice jsme už šli s dokrmem, ale beru to, jak je to, udělala jsem pro to všechno. vypadá to ale, že jde kojo do kopru. v prsou nemám nic, neodsaju taky skoro nic a navíc opět zdemolovaný bradavky a to jsem si jí radši nechávala přikládat od sestřiček, přiložená byla dobře, ale vypije ode mně tak 15 a to z obou prsou. no bude to asi vždycky na cucnutí pro chuť a holt budeme na UM.

porod byl rychlý. po 9 ráno zavedli tabletu, pak mi tvrdlo břicho. Pak za 2 hodiny na monitor, ten ukázal už kontrakce, ale nic jsem necítila.Jen to tvrdnutí.Malá spala,tak do mě asistentka šáhla, že to urychlý. Asi hýbla trochu čípkem a pak se to rozjelo. A malá byla venku za hodinu od první větší bolesti. Za hodinu jsem se otevřela z 2 prstů na 10.

fotky mám v mobilu, až to budu lépe stíhat,tak je sem hodím.
17. zář 2011 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@evulebobule teda Eviu, takhle rychlej porod chci taky :sweat_smile: . a zkoušeala si meltu? mě ji doporučila kámoška, pila jsem ji u ondráška min 1litr denně a měla jsem mléka jak dojná kráva. a Davídka si kojila? já bych druhý chtěla hrozně moc a proto budu pořádně naslouchat sestry co mám dělat, ať to jde a budu se modllit, že malé bude chtít taky.
18. zář 2011 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hrozinka třeba budeš mít taky rychlý porod.Meltu ještě ne. Ale zkusit můžu. Mám jí doma. Zatím jsem pila jen kojící čaje a brala homeopatika. Taky jsem poslouchala co a jak mám dělat. Nechala si ho přikládat, kontrolovat techniku, všechno možný i nemožný, ale prostě není.Davídka jsem kojila taky jen chviličku. Asi přes týden.
18. zář 2011 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hrozinka ona by i Anežka chtěla, je dravá, ale když tam nic není,tak jí to logicky nebaví :unamused:
18. zář 2011 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@evulebobule aha, tak to je hrozná škoda :frowning2: tak zkus tu meltu, držím pěsti, aby se to ještě rozjelo.
18. zář 2011 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hrozinka no je, ale když není,tak to nevykouzlím. dávám co je a beru to tak. Nemá cenu si z toho dělat nerva.
19. zář 2011 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@evulabobule jeste jednou gratuluji k Anezce a jak se vam dari? S kojenim se netrap,kdyz to nejde tak to nejde, na sunaru jsou taky krasne zdrave deti :wink: Ja jsem opak,ja mela vzdycky mlika po patercata,ale zas moje prsa nefunguji :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze Veru se kojila 2tydny a pak jsem misto bradavek mela strupy,infekce a v mliku krev a u Viki jsem odstrikavala jenom. Nikdo nevi proc,ale proste zadne dite z mojeho prsa ni nevysaje a to jsem mela i poradkyne laktacni atd. a ani pres kloboucky. Hlavne si nic nevycitej,miliony deti je odrostlych na sunarech :wink:

@hrozinka tobe gratuluji k tehu a preju stesticko at je vse ok :wink:
3. říj 2011 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@simicak no tak já měla prsa zdělaný přesně jako ty. Strupy, hnis, krev. Hnus. Ale nic si nevyčítám, je to jak to mělo být
3. říj 2011 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj maminky, tak vás před těmi vánoci zdravím a přeji, aby byly ty nej nej nej s těma našima prckama. potřebovala bych tady dalšího parťáka na pokec od 26.12. zase začínám heparinovat k druhému dítku. Dr mi to dovolila do ramena, ale prej to tam víc bolí, tak jsem zvědavá. su ráda, že nemusím přes vánoce :wink: jinak pohlaví se dovíme 22.12 budem ho všem dávat pod stromek, a dítko si vě mě asi dělá zorbing protože to jsou vám pohyby :grinning: tak krásné vánoce a hezké pečení
12. pro 2011 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hrozinka ahojky, jů tobě to taky utíká nějak rychle, už jsi v půlce co? Tak ať je to hlavně zdravoučké a vše probíhá dobře. Ten heparin zmákni, je to boj.Jsem zvědavá, co to bude, jestli holčička nebo chlapeček
12. pro 2011 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@evulebobule děkuji Evi, jj utíká to nějak moc rychle v pondělí už budu v půlce hrůza. neboj určo to tu napíšu, ve čt se to doufám dovím pokud nebude dítě stávkovat :slight_smile:
17. pro 2011 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hrozinka tak to se těším. :wink:
18. pro 2011 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek