My, holky z beremese červenec 2008

evulebobule
18. lis 2009

Tak se stěhujeme z beremese na koníka, všechny vás tu hezky vítám, ať se vám tu líbí. 😉

evulebobule
autor
17. zář 2011

@hrozinka děkuju.Snad to půjde dobře.Uvidíme,jak to bude probíhat.

evulebobule
autor
17. zář 2011

ahoj holky, jsme doma.z porodnice jsme už šli s dokrmem, ale beru to, jak je to, udělala jsem pro to všechno. vypadá to ale, že jde kojo do kopru. v prsou nemám nic, neodsaju taky skoro nic a navíc opět zdemolovaný bradavky a to jsem si jí radši nechávala přikládat od sestřiček, přiložená byla dobře, ale vypije ode mně tak 15 a to z obou prsou. no bude to asi vždycky na cucnutí pro chuť a holt budeme na UM.

porod byl rychlý. po 9 ráno zavedli tabletu, pak mi tvrdlo břicho. Pak za 2 hodiny na monitor, ten ukázal už kontrakce, ale nic jsem necítila.Jen to tvrdnutí.Malá spala,tak do mě asistentka šáhla, že to urychlý. Asi hýbla trochu čípkem a pak se to rozjelo. A malá byla venku za hodinu od první větší bolesti. Za hodinu jsem se otevřela z 2 prstů na 10.

fotky mám v mobilu, až to budu lépe stíhat,tak je sem hodím.

hrozinka
18. zář 2011

@evulebobule teda Eviu, takhle rychlej porod chci taky 😅 . a zkoušeala si meltu? mě ji doporučila kámoška, pila jsem ji u ondráška min 1litr denně a měla jsem mléka jak dojná kráva. a Davídka si kojila? já bych druhý chtěla hrozně moc a proto budu pořádně naslouchat sestry co mám dělat, ať to jde a budu se modllit, že malé bude chtít taky.

evulebobule
autor
18. zář 2011

@hrozinka třeba budeš mít taky rychlý porod.Meltu ještě ne. Ale zkusit můžu. Mám jí doma. Zatím jsem pila jen kojící čaje a brala homeopatika. Taky jsem poslouchala co a jak mám dělat. Nechala si ho přikládat, kontrolovat techniku, všechno možný i nemožný, ale prostě není.Davídka jsem kojila taky jen chviličku. Asi přes týden.

evulebobule
autor
18. zář 2011

@hrozinka ona by i Anežka chtěla, je dravá, ale když tam nic není,tak jí to logicky nebaví 😒

hrozinka
18. zář 2011

@evulebobule aha, tak to je hrozná škoda ☹ tak zkus tu meltu, držím pěsti, aby se to ještě rozjelo.

evulebobule
autor
19. zář 2011

@hrozinka no je, ale když není,tak to nevykouzlím. dávám co je a beru to tak. Nemá cenu si z toho dělat nerva.

simicak
3. říj 2011

@evulabobule jeste jednou gratuluji k Anezce a jak se vam dari? S kojenim se netrap,kdyz to nejde tak to nejde, na sunaru jsou taky krasne zdrave deti 😉 Ja jsem opak,ja mela vzdycky mlika po patercata,ale zas moje prsa nefunguji 😝 Takze Veru se kojila 2tydny a pak jsem misto bradavek mela strupy,infekce a v mliku krev a u Viki jsem odstrikavala jenom. Nikdo nevi proc,ale proste zadne dite z mojeho prsa ni nevysaje a to jsem mela i poradkyne laktacni atd. a ani pres kloboucky. Hlavne si nic nevycitej,miliony deti je odrostlych na sunarech 😉

@hrozinka tobe gratuluji k tehu a preju stesticko at je vse ok 😉

evulebobule
autor
3. říj 2011

@simicak no tak já měla prsa zdělaný přesně jako ty. Strupy, hnis, krev. Hnus. Ale nic si nevyčítám, je to jak to mělo být

hrozinka
12. pro 2011

ahoj maminky, tak vás před těmi vánoci zdravím a přeji, aby byly ty nej nej nej s těma našima prckama. potřebovala bych tady dalšího parťáka na pokec od 26.12. zase začínám heparinovat k druhému dítku. Dr mi to dovolila do ramena, ale prej to tam víc bolí, tak jsem zvědavá. su ráda, že nemusím přes vánoce 😉 jinak pohlaví se dovíme 22.12 budem ho všem dávat pod stromek, a dítko si vě mě asi dělá zorbing protože to jsou vám pohyby 😀 tak krásné vánoce a hezké pečení

evulebobule
autor
12. pro 2011

@hrozinka ahojky, jů tobě to taky utíká nějak rychle, už jsi v půlce co? Tak ať je to hlavně zdravoučké a vše probíhá dobře. Ten heparin zmákni, je to boj.Jsem zvědavá, co to bude, jestli holčička nebo chlapeček

hrozinka
17. pro 2011

@evulebobule děkuji Evi, jj utíká to nějak moc rychle v pondělí už budu v půlce hrůza. neboj určo to tu napíšu, ve čt se to doufám dovím pokud nebude dítě stávkovat 🙂

evulebobule
autor
18. pro 2011

@hrozinka tak to se těším. 😉

Podobné diskuze

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru