Volné diskuze
lion
7. říj 2005

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂
fangi
2. srp 2011
@jemi Jinak jméno Ela je super a Ela Martinásková je parádní, mně se to moc líbí 🙂 A když jste se na něm i shodli 😉 Z jmen, která tu padla, se mně líbí a zároveň jde podle mého názoru k příjmení Ela, Elen, Linda (@mem Super nápad, Linda mi přijde, že se k příjmení taky moc hodí). Kdybych musela jedno vybrat, tak u mě vede Elen Martinásková x-)
fangi
2. srp 2011
@jemi A i ta Julie jsem chtěla napsat 😉
nikus5
2. srp 2011
Baby,pozerám, že vyberáte krásne mená,tak poraďte aj mne - aké meno pre chlapčeka by ste poradili k priezvisku Pjaták? /Adamka už máme, manžel je Pavol, ale po sebe veľmi mená dávať nechceme. /a môžete aj dievčenské - zaujíma ma váš výber/. 😉
jemi
2. srp 2011
@fangi No jestli budeme mít chlapečka, tak bude určitě Honzík, takže by neměli být uplně odlišné. A u té Elen myslíš Elen nebo Elena? Ale čím víc nad tím uvažuji, tím víc se mi líbí Hanička 🙂 tak uvidíme
fangi
2. srp 2011
@jemi Mně se víc líbí Elen, ale jestli se vám víc líbí Elena, tak k příjmení jde určitě také 😉 Haničku bych já osobně nedala, ani Honzíka, líbí se mi jiná jména, ale jinak Honzík a Hanička je hezké české 🙂
jemi
2. srp 2011
@fangi Tak předchvíli dostal manžílek seznam a zatím jsme nic nevybrali ale v užším výběru máme Elu, Elenu, Haničku, Marušku a Danielku a Báru (né Barboru, ale svátek by slavila v prosinci takže to neprojde-svátek, vánoce, narozeniny ve 2 měsících) a čekáme ještě na inpiraci 🙂
jemi
2. srp 2011
@nikus5 mě se líbí Tobias, Jakub, Petr...
sssimi
2. srp 2011
@nikus5 mna hneď napadol Andrej 😉
nikus5
2. srp 2011
@jemi Jakub sa páči aj mne,ale švagriná čaká bábo v novembri a chce Jakubka,tak ma predbehne /inak ja v januári 🙂 /
jemi
2. srp 2011
@nikus5 ještě zajímávé jména, né moc častá Dalibor, Norbert, Jonáš, Patrik
nepojmenovany
3. srp 2011
máme syny se jmenem Dalton a Aaron který s emě líběj enjvíc ale podle mě sou dobre i když věčina v cz netradičních.

Matěj,Dorian,Alfred (alf),Theodor (ted),Erik,Marián,Danny,vojtěch,patrick,Benjamin,mikoláš,Jonáš,Jeremiáš,Tam,Brian,timothy,Samuel,Arian,Ben,Liam, Ronnie+Donnie,Ethan,Matt,owen,billy,Marika,lucka,kačenka,natálka,Aurika,abby,jodie.
janiela6
3. srp 2011
Dorotka, Veronika, Leontinka
Roman, Matej, Daniel
lucisa
3. srp 2011
@nikus5 jé, já měla spolužáka Pjatáka a křestním byl Marek 😉
sirael4
5. srp 2011
@mem to jsou dvě naše favorizovaná jména 😃
pajafra
7. srp 2011
Ahoj holky, zkusíte mi poradit? Máme české příjmení, první dcerka se jmenuje Bára a teď čekáme druhou holčičku. Mně by se líbila jména jako Mia, Marina, Mája, Kája, manželovi Kristýna, Karolína, Beáta.....
novan
7. srp 2011
@pajafra Sára, a mali by ste doma Báru a Sáru 😃
pajafra
7. srp 2011
No, sousedi měli pejsky Báru a Sáru..... Manžel by Sáru nepřekousl, nelíbí se mu. Ale děkuju za návrh🙂
haanhobe
7. srp 2011
@jemi A jak se vám líbí Sandra. Mám ráda jména, která nejsou úplně výstřední, ale zase ne typicky česká, nemají moc zdrobnělin. dalšími favority by byla Sára , Patricie.
vakoema1
7. srp 2011
@jemi mne se moc libi Ela
andreasek82
7. srp 2011
my mame doma holcicky: Sabina & Ester 😉 🙂
ebony222
7. srp 2011
Me by se libila ta Marina
vakoema1
7. srp 2011
@danielita7 co treba Maya,Lea,Klara,Karla..??
vakoema1
7. srp 2011
@zuzkaremiaska Stella..je moc hezke jmeno..taky jsme uvazovali
vakoema1
7. srp 2011
No ja mam prvniho chlapecka Maxe..a ted to bude Nina
jemi
8. srp 2011
@haanhobe Mám jednu kamarádku Sandru a jméno mě extra neuchvátilo. Jméno Sára se mi moc líbí, ale známý mají Sáru psa, takže to asi těžko.
ili08
8. srp 2011
My máme taky jasno: holčička by byla Sabina a kluk Adam 😃
lucinka1104
10. srp 2011
@jemi z tých tvojich hana ja mam Timeiku - Timea a chceme ešťe bud Olíviu alebo Nikol ale mne sa veľmi pači aj Emily, Leonie, Noemi, Naomi,Loriana, lara, klara,Nela a Kristinka no a Mia sa mi strašne pači ako skratka z Michaely nie Miška ale Mia
snowgirl
11. srp 2011
my máme taky jasno: máme dlouhé příjmení s R, takže holky: Ella, Nela a kluci: Matěj, Jáchym 🙂
sirael4
17. srp 2011
Tak my už se konečně rozhodli. Holčička bude Nikol (těsně za ní je Julie) a kluk Jan.
@pajafra co třeba Magdalena (Madlenka)...?
nelicefo
17. srp 2011
My už máme viac menej tiež jasno Isabella/Christopher 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli