Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

janajens
12. bře 2015

@karlos12 jj ja pomali pres dva roky

martinalinda
12. bře 2015

@mysackovi hehe prej pojistila, tak to je dobre, my pojistime zitra a snad bude taky dobre 🙂 a clovek to nesmi tak resit, proste se budem cistit a budem si uzivat, normalni zivot

@karlos12 chlorella je fakt fajn, bereme ji uz par dni a krom toho ze mam zelene hovinka 🙂, tak to je dukaz ocisty, i vse ostatni je nejake jine, zaciname brat i ty vitaminy, takze muzu skvele vse kombinovat. A nejake tehu neni prekazkou, ani ocista neni prekazkou tehu. Takze jsme si to vcera uzili, vyuzili sance a ted budem jen cekat, a jak rikas ... neni na co cekat, je treba vyuzit kazde sance. A to ze bychom meli zit v izolaci,nebyt nicim nakazeni se stejne neda, takze vzdy budeme v sobe neco mit, ale je otazkou casu jak se k tomu zodpovedne postavime, zda treba jednou za casu udelame ocistnou kuru

@loilla dekuji moc, no uz se tady taky moc nepohybujes teda...spolu s bublinkou a majky. Musite chodit casteji, chybite nam tu, a stejne tu budete i kdyz porodite, verim v to. Clovek se tu citi dobre, a je jedno zda jsou tu tehule nebo snazilky, jsme tu dobra parta.

martinalinda
12. bře 2015

@blauen no jak mi je zjistili, tak mi spis nasadila nejake vitaminy a ocistu, ale jinak je pak vyhubime tim generatorem plazmy, ale spis mi asi zakaz dala kvuli tomu ze mam v sobe hodne toxinu, a kovu hlavne..tak pry to muze prejit i na dite, a to muze mit alergie,ekzemy a poruchy soustredeni... no vystrasila me.
Ale diky tomu jaky byl folik, a sliznice, nevahali jsme a sli na to 🙂 co uz, jak pises priroda si to sama zaridi, a cistit se muzu i kdybych byla tehu..takze to nechavame tak, uvidime co bude.
No taky jsem zvazovala nad tim, aby to nebylo porad tak stereotypni, a ted jsme meli delsi pauzu, tak si to clovek vic uzije to snazeni, ale na povel to mi taky nejde...a ten mesic volna taky si myslim prospeje, mozna k nemu taky nekdy dojdeme, driv ci pozdeji. Ale zatim nad tim clovek tak nepremysli.
Drzim palce, s clostikem to dost holkam vyslo, takze sup sup na snazeni 🙂

martinalinda
12. bře 2015

@mysackovi pojistila pojistila kocko 🙂 dekuji, ze na me myslis, to je mile. Tak uvidime, co bude, prekvapko snad 🙂

karlos12
12. bře 2015

@janajens fuj, to je doba 😉

janajens
12. bře 2015

@karlos12 no to ano driv mi to komplikovali cysty a ted tohle halt mam smulu

karlos12
12. bře 2015

@janajens vybereš si to teď a pak budeš mít pokoj, určitě 🙂

majkylove
autor
12. bře 2015

@karlos12 no mě k tomu vedla mánie 😀 ale ten měsíc co se povedlo jsem tak nějak tušila,ikdyž vůbec nevěřila že to vyšlo 😀 já totiž neměla paradoxně vůbec žádný příznaky jako měsíce před tím,krom bolavých prsou a dostat jsem to měla ve středu,testovala už v pátek,tam nic nebylo tak jsem ještě řádně zapařila 😕 a v neděli už tam byl duch a celkem pěknej 😅 moooc držím pěstičky,ani nevíš jak!!!!

karlos12
12. bře 2015

@majkylove Děkuji, já se stále přemlouvám ať vydržím.Což by nemělo být tak těžké, v pátek, sobotu i neděli vstávám v 5 hod., to jsem schopna si udělat kafe a jet do práce.A dneska už to nemá smysl.Že ? Uvidíme co ráno. 😉 Jak se jinak máš ? Koukala jsem na první stránky této skupinky, je tam dost holek o kterých není slyšet.

loilla
12. bře 2015

@mysackovi Hypotéky bych se nebála 🙂 My taky stavíme a bereme si hypotéku.. Teď je opravdu nejpříznivější doba na to.. Chce to jen obejít víc bank, abyste měli srovnání, kde budete kolik platit a za co.. Rozdíly jsou totiž šílené 🙂

loilla
12. bře 2015

@martinalinda Já sem nakukuji pravidelně, ale jak psaly holky.. Člověk nějak vycítil, že tu není nejpříznivější nálada a tak se stáhl, aby zbytečně neprovokoval a nebyl na očích.. 🙂

karlos12
12. bře 2015

@loilla šmarjá, sice tu nemusí být super nálada, ale proč byste ji měly víc kazit ? Jen proto že jste těhotné ? Vždyť je to super.Spíš to náladu zvedne, můj pocit 🙂

majkylove
autor
12. bře 2015

@karlos12 teď to podle mě cenu nemá a já bych právě v to ráno nevydržela,ale já sem blázen 😀 já právě jak vstávala na ranní tak udělala nejvíc testů,ale vydržela bych aspoň do soboty a samozřejmě jestli vydržíš nejlíp do té neděle 😀
jinak se mám fajn,dnes manža dovezl kočárek k babičce,sice jsem ho dnes neviděla,ale stejně mám radost 🙂
a mám obavy jesli na mě něco lehce neleze tak uvidím,snad se to nerozjede.v sobotu jdem na ples tak už se těším,ikdyž nějakýmu tanci už asi moc nedám,uvidíme no 🙂
a jak říkáš,taky občas hledím kdo tu s náma začínal a vůbec nevím jak a co je s nima,škoda že každej jednou za čas aspoň nedá vědět jak se vede 🙂

karlos12
12. bře 2015

@majkylove asi vydržím a v neděli se samo ukáže 🙂 jinak se vylež ať si užiješ ples.Já už chci také vybírat kočárek, ach jo 😉 Vůbec se mi nechce vstávat, ale lepší než noční.To je taková pohoda 😉

majkylove
autor
12. bře 2015

@karlos12 a jooo,ty už vlastně děláš ranní,jako to vstávání je mazec,ale je to prostě přirozený a to tělíčko ti to brzo v dobrým vrátí 😉

karlos12
12. bře 2015

@majkylove ranní ne, to už bych byla mrtvá, ale CD a nějakou noční abych měla příplatek.Každý den vstávat bych nezvládla.Ale asi už jsem si zvykla na nenoční.Teď jsem měla jednu a byla jsem hotová.

karlos12
14. bře 2015

Ahoj holky, tak jedem další měsíc.Moje optimistická nálada trochu pokulhávala, ale už je to dobré.Máme kontakt na nějakého lékaře, kamarádce prý hodně pomohl.Měl by to být gynekolog, ale asi bude i psychiatr 😉

majkylove
autor
14. bře 2015

@karlos12 došla mrcha jedna?to mě mrzí ☹
já se ti stejně divím že se pořád bráníte nějakýmu zásahu doktorů,já už bych tam byla dávno 🙂
ale tak třeba vám tahle dokorka pomůže,budu držet pěsti! 😉

karlos12
14. bře 2015

@majkylove děkuji 🙂 já se také divím, že se stále bráním.Třeba k tomu dospějeme.Zatím nejsem tak stará, ne ? 😉

majkylove
autor
14. bře 2015

@karlos12 no jasně že nejsi 😉 to jen já ráda řeším věci rychle a nejlíp hned no 😀 a kdy jdete k tomu dr a jak to bude probíhat?

karlos12
14. bře 2015

@majkylove teď mi poslala kontakt, tak tam v pondělí brnknu.Prý kdyby měli plno ať dám vědět, že mi to domluví osobně.Jinak pan doktor v ambulanci je primář ISCARE ( nebo jak se to píše ), tak ví co dělá.Už se docela těším.Třeba mi řekne úplně něco jiného než moje lékařka.A hlavně by to řešil asi jinak.No uvidíme.Já také řeším vše hned, ale toto jsem chtěla přirozeně, no 😒

majkylove
autor
14. bře 2015

@karlos12 tak to vypadá dobře,ten by opravdu měl vědět co dělat 🙂 tak to jsem zvědavá,dej pak vědět kdy jste objednaní 😉

karlos12
14. bře 2015

@majkylove jasně.Prý je fajn, ještě když to bude díky kamarádce 😉

martinalinda
15. bře 2015

@loilla jasne, ale to nevadi, me teda osobne moc nevadi, ja jsem se tu taky ted moc neukazovala, resili jsme ruzne veci, i v praci, tak nebyl cas...takze moc nevim co tady probihalo...ale myslim ze jsme tu dobra parta 🙂

martinalinda
15. bře 2015

@karlos12 jejda to me mrzi, ono me se stalo neco podobneho, clovek byl optimisticky naladeny, moc to neresil jen se tak nejak ve skrytu duse tesil a taky nic...pak te to sice prekvapi, ale co uz, jede se dal. Ale to pak musis povykladat, co je to za gyndare a psychologa najednou, to muze byt fajn...

karlos12
15. bře 2015

@martinalinda doufám,známé prý moc pomohl,a vypadá schopně.A jak je ? Já teď přijela z práce,víkend jak z ladova obrázku.Někdo by měl naučit starý lidi padat,samej příjem.Ale alespoň jsem myslela na něco jiného,třeba jestli jsem vůbec jedla nebo zda jsem byla čůrat 🙂

mysackovi
16. bře 2015

Ahojij holky...tak konecne jsem tu😉
Ted byly fofry a o vikendi jsme jeli k rodicum,tak jsem relaxovala...dedecka mame uz na zahrade,tak jsem mu aspon zapalila svicku a dala kyticku...neni den kdy bych na nej nemyslela...
Jinac si od ovu(jestli tedy toho8.3.byla)merim bt a ted uz mam 4 dny za sebou 37...tak ze by?
Ani se mi tomi nechce verit....pac od ovu lezla pomalu a ted se drzi 4dny?...pri odjezdu mi mamcs riksla ze mo trpsku narostlo bricho a ze do predu(vzdy jsem mela spicka) 😀..hned jestli nejsem tehu 😀no nebudu se na to upinat...

blauen
17. bře 2015

Ahoj holky, mě nějak došla slova, chybí mi energie, optimismus.......jsem nějaká skleslá .....o víkendu bylo sice snaženíčko, ale OV ještě nebyla ta přijde myslím ted v týdnu.....zítra jdu na gastrovyšetření (zase po roce podívat se na žaludek k vůli refluxu, kterým trpím již nějakým rokem). Teď spíš řeším jestli si nechat zítra píchnout injekci na oblbnutí co když se třeba zadařilo..já už totiž ani těm ovulačním testům moc nevěřím...už jsem jich snad 50 spotřebovala a nikdy nebyl tak jak má být.......ach jo jsem celá zmatená.....ale říkám si, gastrovyšetření už nechci odkládat, další měsíc čekat tak asi si jí nechám píchnout a od neděle kdy bylo snažení ještě k oplodnění nemuselo dojít a injekce by nemusala mít vliv...a stejně já říkám příroda si to zařídí sama.....jsem nějaká smutná....@mysackovi držím ti palečky, aby už se to tady konečně prolomilo a bylo další mimiško na obzoru! 😉

majkylove
autor
17. bře 2015

@karlos12 tak co,volalas tomu dr?
@mysackovi ahooj,to je super že sis vydechla a že by 😉 strašně mooooc držím pěsti kočko,počasíčko na takový zprávy jak stvořený 😅
@blauen injekce bych se vůbec nebála,za prvé je to jen místní znecitlivění které se může i v těhu,třeba mezokain u zubaře.a já ti řeknu co jsem prošla já,já ten měsíc co jsem otěhotněla byla na očkování proti klíšťovce,to se muselo určo nějak křížit a pak jsem byla v 6 a 8 týdnu na injekcích pěknýho svinstva do ramene bo jsem měla strašnej zánět,ono pokud člověk nebere něco dlouhodobě tak to zas takový vlivy mít nebude 😉

mysackovi
17. bře 2015

@majkylove ahojky....dekuju :-* jjj kez by...uz tu ztasim odzacatku tak by na me mohla uz taky dojit rada ze 😀es jsem uz 22dc a rano bt teplota opet 37....tak nevim....vubec se nehejba a nezveda ale uz 5.den 37
Jj vydechla jsem a je mi ted fajn...jsem pozitivne naladena a mam skveloi naladu....
A jak pak se m a ty?...pekne to utika ze?my to prijde jak nedavno co jsi otehotnila ?