Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
18. srp 2014

@swellt ahooj,už od rána tě tu vyhlížím 😀 škoda žes ho neudělala ráno,odpo by to už mohlo být moc naředěný,no uvidíš.Držím moooc palce! 🙂

swellt
18. srp 2014

@majkylove: 🙂 Dekuju Ti! Kdyby odpo bylo houby videt,udelam dalsi rano...
Mam hnuty nerviky, jedne me kolegyni asi pred hodinou zacala rodit dcerka,tak jsme obe na mekko :D

majkylove
autor
18. srp 2014

@swellt jéé to je supr,tak snad to bude mít rychlý 🙂 těším se na zprávy tak néé že mě budeš moc dlouho napínat 😀

annedarling
18. srp 2014

Přeji hezký den... Chtěla bych znát váš názor na to zda je hloupost abych měla dítě v 18ti pokud mám zdravotní potíže... Asi před rokem a půl mi zjistili cystu... Který mi téměř sežrala spíš zaškrtila pravý vaječník... Odsáli z ní tekutinu a teď se čeká jestli se naplní znovu... Pokud ano, tak mi celý vaječník vezmou... A nedávno jsem zjistila že mám stejnou cystu i na levém vaječníku jen v menší velikosti prozatím... Bojím se že když budu čekat než dodělám školy... Což bude tak v 25ti... Tak už pak třeba ani dítě mít nebudu moct... Což nevím jestli bych zvládla... Alespoň jedno bych chtěla mít tak nějak jisté... Základní věci už mám nakoupené, protože už tak nějak počítáme ( já i moje mamka+přítel ) že to nejspíš přijde dřív... Jelikož mám opravdu dost velký strach... Nechci znát nějaké odborné názory, na ty se mohu zeptat své doktorky, ráda bych znala názor vás, jako budoucích či momentálních maminek... Děkuji

karlos12
18. srp 2014

@swellt hezký den,Ty máš nervy,já už bych se zblaznila.Tak čekám na zprávy.Držím pěsti 🙂

majkylove
autor
18. srp 2014

@annedarling ahoj,tak pokud ti Dr řekl že tam toto riziko vážně hrozí a je to aktuální tak bych určitě nečekala,přeju hodně štěstí

sleepers
18. srp 2014

@annedarling Pokud jsi na to připravená jak ty, tak přítel, máte zajištěné bydlení, vyřešené finance tak proč ne? Já bych do toho klidně šla 🙂

karlos12
18. srp 2014

@annedarling ahoj,já Ti nebudu říkat zda mít či nemít miminko v 18 ti,ale moje sestřenka z druhého kolene otěhotněla v 16 ti,chtěla jít na potrat,ale zjistili jí cosi a že už by pak nemusela mít další mimčo.Nechala si ho,teď je holčině 17 let,zvládla to bez problémů a nelituje.Dnes se dá zvládnout vše,jen musíme chtít a dle Tvého dotazu máš tu nejskvělejší oporu.Asi bych neriskovala,ani lékaři nejsou všemocní

bublinka74
18. srp 2014

@annedarling ahojky,já měla prvního syna v 18.letech a v pohodě jsem vše zvládla 😉 ,taky to zvládneš jdi do toho hmm ,pak můžou přijít problémy

bublinka74
18. srp 2014

Holky tak Vám nevím 😀 ,ted jsem si dělala těhot,test je tam slabý duch a ovu test a tam je silnější čárka ,tak nevím :D

annedarling
18. srp 2014

Dobře, děkuju za vaše názory potřebovala jsem něco takového slyšet i od cizích... Mám strach i jak na to bude reagovat okolí... Ještě bych se chtěla zeptat... Jak brzo se můžeme začít snažit po vysazení HAK..? Aby miminko nemělo žádné potíže..?

g_m
18. srp 2014

@annedarling pokud ti doktor řekl, že do budoucna hrozí možnost neplodnosti, tak neváhej! Škola se dá udělat i při mimišu a pokud nemáš nějaké extra velké kariérní plány, tak šup do toho! A na okolí se vykašli a pokud by měl někdo kecy, tak bych řekla narovinu, proč jsi těhotná tak brzo, ať jim zavřeš pusu ;)
Jinak, co vím, tak HA by neměla mít po vysazení na mimišo vliv, i když otěhotníš brzo, spíš jde o to, aby to brzo šlo tobě. To už má každý jinak...

annedarling
18. srp 2014

Nad tím jsem taky přemýšlela... Jestli to vůbec půjde i teď... :/ každopádně... Snažit se budeme

swellt
18. srp 2014

@karlos12: Mam tolik prace,ze nestiham myslet na odpoledni test... Ale bebojte, holky,hned jak budu moct,bzdu vas informovat 🙂
Dekuju za podporu, jste zlate! 🙂

karlos12
18. srp 2014

@bublinka74 ahoj paní divná,to je super.Asi bych začala přemýšlet o odběrech krve.Vypadá stále lépe 🙂 🙂

bublinka74
18. srp 2014

@karlos12 noo jsem fakt divná nebo v přechodu 😀 ,příští týden 25. jdu na prohlídku,tak počkám už 🙂 nic neuteče buď to bude nebo néé :D

karlos12
18. srp 2014

@bublinka74 to je pravda.Buď tam je nebo není.Určitě bude,bude v pořádku a bude holčička 🙂

bublinka74
18. srp 2014

@karlos12 děkuji,že by tak napínala joo 🙂 no nevím nevím holka 🙂

bublinka74
18. srp 2014

kde máme denisku dnes ??

karlos12
18. srp 2014

@bublinka74 já myslím že jo,vždyť je očekávána a přeješ si ji 🙂

mispula19
18. srp 2014

@swellt honeeeeem sem děsně napnutá! 😀

sleepers
18. srp 2014

Tak u nás se zřejmě mimouš posouvá opět na další měsíc. Začala jsem špinit a to jsem MS očekávala až ve středu nejdříve a test zatím negativní. Ale ovu mám až 20 DC a dnes jsem 27 DC, takže pokud se MS nerozjede pořádně, tak budu ještě testovat.

bublinka74
18. srp 2014

@karlos12 fakt síla vše ..nerozumím už vůbec ničemu 😲

majkylove
autor
18. srp 2014

@sleepers tak kdyz si mela tak pozde ovu tak to muze byt prave uhnizdovani,drzim palce🙂

sleepers
18. srp 2014

@majkylove Kéž by, fakt bych si přála někdy koncem týdne najít //

Sleduju tady jak @swelt odkládá testování a jsem zvědavá 🙂

nadakudlakova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
swellt
18. srp 2014

Holky??? Reknete mi,ze se mi to nezda!!?? Je tam druha carka, ze jo?

swellt
18. srp 2014

@sleepers
@majkylove
@karlos12
Holky,ja fakt driv nemela cas... Ale ted tomu asi sama nemuzu uverit!!!

svobodpetika
18. srp 2014

@swellt no podle mě tam určitě je 🙂

swellt
18. srp 2014

@mispula19
@svobodpetika 🙂
Mi snad stestim pukne srdce! 🙂