Nový životní styl a změna dosavadního života

timotek69
6. únor 2017

Ahoj holky. Poslednich x let mam takove kazdorocni predsevzeti, zmenit zivotni styl-zhubnout, byt akcnejsi, setrit, uzivat si zivota. Kazdopadne bych chtela, aby se mi to uz konecne podarilo. Mate to nektera stejne? Je tady nekdo, kdo by do toho sel semnou? Spise se povzbuzovat a inspirovat. Jsem z Kyjovic u Opavy, mam moznost i v Ostrave, kde pracuji. Je mi uz temer 27 let, jsem vdana a bezdetna. Dekuji;) 😉

krucis
6. únor 2017

Ahoj, jsem sice z druhé strany republiky (bydlím u Sokolova v Karlovarském kraji), ale mám to podobně už hodně let a myslím, že málokdo je se sebou spokojený a nechce se změnit k lepšímu - změnit svůj život, zbavit se zlozvyků, změnit svůj zevnějšek. Občas se ale něco zadaří. Musím však upozornit na to, že jak se mění život, mění se i tyhle přání. Mě se například zadařilo přestat kouřit - nekouřím už 5 let (Asi tak po 10 letech snažení). Mezi tím se mi narodily 3 děti a přibrala jsem 10 kg, které nemůžu už 5 let shodit...😀 Hold dokonalé to nebude nikdy. Ale chce to věřit a nevzdávat se a hlavně se radovat i z dílčích úspěchů😉

timotek69
autor
6. únor 2017

@krucis dekujinza prispevek;) ono ja chci hlavne se poradne na sebe zamerit, udelat si treba i blog atak...jsem myslim jeste mlada a chceme miminko takze zhubnout potrebuji jak sul. Napsala jsem si zatim za kazdych 5 kilo dolu nejakou pro me odmenu jako treba dekorace apod. Gratuluju k uspechu ohledne koureni..ja tuto zavislost nemam a nikdy jsem nemela. Ale manzel kouri a taky by mohl ubrat;) tak uvidime treba se do te zmeny pustime oba a bude to zase veselejsi;)

kecalka2
6. únor 2017

Ahojky holky ráda se přidám🙂 mám tedy jedno dítě a to kouření jsem dodržela jen při těhu a kojení :( jakmile jsem přestala kojit,začala jsem zas.Nemám na tohle vůli.S hubnutím je to taky 50na 50.Po porodu jsem zhubla 12kg vlastním úsilým,samo mi to nešlo a byla jsem opravdu odhodlaná.7kg jsem zhubla během měsíce,dalších pět také ale musela jsem zamakat na cvičení.Ted už mi rok stojí váha na 75kg/169cm.:( jsem z toho neštastná,pravda je ta že jsem typ člověka co potřebuje vidět výsledky za měsíc alespon 2kg dole a nějakej centimetr.Nejsem v tomhle vytrvalá a věřím že by to šlo vidět třeba až za dva měsíce ale to už se na to vyprdnu a necvičím.Ted jsem oprášila rotoped a jezdím přes týden kolem hodinky 5dní v týdnu.Na váhu raději nestoupám,byla bych akorát zklamaná .Potřebuji se kousnout a vyydržet ta váha mě moc trápí,potřebuji do května obléknout jedny šaty kamarádce na svadbu

kokoska321
6. únor 2017

Holky,
pokud nemáte žádné zdravotní problémy, tak za sebe doporučuji detox podle Mačingové. Nějaké informace se dají získat na internetu, ale nejvíce se vyčte z její knížky. Každý rok držím před Velikonocemi 3 denní půst jenom o vodě, ale minulý rok jsem šla do tohoto detoxu. Potřebovala jsem to jako sůl, jsem štíhlejší postavy, ale vždy mě trápilo bříško.. a pár lidí se mě už zeptalo, jestli nejsem těhotná (nebyla jsem). 😖
Detox podle Mačingové je koncipován na 28 dní, lze si jej i prodloužit. Přiznám se, že jsem vydržela pouze 14 dní, kvůli práci jsem hodně na cestách a příprava je vcelku časově náročná.. ale nic hrozného. Musíte mít také aspoň trochu rády červenou čepu, zelené fazolky, apod. Je to hodně individuální, ale po těch 14 jsem já měla 3kg dole - ale hlavně! 8cm v pase! což je velký rozdíl... Potom opatrně s vracením se k normální stravě.. pokud možno co nejvíce omezit pečivo a cukry... aby efekt byl co nejdelší ;) Znám i případ, kdy tento detox dopomohl k miminku.. 😉

kecalka2
6. únor 2017

@kokoska321 ahojky s detoxem mám také bohaté zkušenosi,držela jsem ho celkem 3x,jednou jsem to vydržela celé,úbytek byl spousta cm a váhově 3kg to jsem ale nadváhu neměla.Podruhé jsem to vzdala po dvou dnech.Potřetí jsem zkoušela po porodu ale dala jsem to jen týden.Řepu,lusky,mrkev,brokolici nemohu do ted vidět.Takže pokud má někdo tuhle zeleninu rád tak proč ne ale mě se díky tomu zhnusila.Já mám hlavně i problém že nemám ráda neustále opakující se jídlo,vařim každý den něco jiného tak mi vadilo bohužel i tohle

kika_21
7. únor 2017

Nevím, jestli je detox úplně ono-řekla bych spíše zdravá strava a pohyb-takový, který člověk rád dělá-ne se mučit v posilovně a pak tam nechtít chodit-ráda jsem v přírodě, tak myslím třeba turistika-ale každý to má jiné...🙂

timotek69
autor
7. únor 2017

Presne nechci detox zacinam ted zdrave a spravne jist a hybat se. Dnes na konzultaci se sestrickou co dela inporadenstvi abomba!

timotek69
autor
7. únor 2017

Prvni krok tedy udelan🙂 😉

krucis
8. únor 2017

@timotek69 jo jo odměny😀 Já si dávala i tresty, ale moc to nepomohlo, mám toho plný sešit😅 Občas tam zase něco napíšu - jako že předsevzetí a cíle a tak. Už tam píšu asi tak třetí rok a je to legrace to číst, zvlášť když kromě toho, že mi přibylo další děťátko (k těm dvěma co už mám🙂 se nic nezmněnilo (pořád vážím +-75 kg, doma nestíhám natož se učit nějaký jazyk...) Skříň mám plný věcí o číslo až dvě menší a pořád věřím, že je zase jednou obleču😀
Moc ti fandím a věřím, že to zvládneš!

@kokoska321
@kecalka2
Detox by nemusel být špatný, ale pro mě to zatím určitě není. Kojím a detox je o odplavování nečistot z těla. Ty by se mi pak mohly vyplavovat i do mléka a to bych nechtěla... Takže se snažím jíst zdravěji a pokud možno ne čokošku🙂

Hold to chce změnit životní styl, udělat si jídelníček z jídel, co nám chutnají (nebo alespoň nám nevadí) a najít si sport nebo činnost co nás bude bavit. Také hlavně v mém případě (3 malý špunti) zorganizovat časově vše tak, aby to doma nevypadalo jak po výbuchu, aby děti měly co jíst a abych stihla i nějaký ten pohyb🙂