Omylem do zadečku. Komplikace? Rady?

27. čer 2021

Ahoj holky. Je mi to blbé, proto píšu anonymně. Včera jsme měli sex a omylem jsem si ho plnou parou narazila do zadku. Neskutečně to bolí i teď. Nemůžu sedět, chodit, nic. Můžu to mít pohmožděné? Krev neteče a ani netekla. Ale mám to dost nateklé. Měli jste některá při téhle zkušenosti komplikace? Jednou už se mi to stalo, ale po pár hodinách to přestalo. Teď je to ale hodně bolestivý. Díky za rady.

leniczka23
27. čer 2021

Au.. znám..přejde to, je to pohmožděný. Studená sprcha pomáhala. Ať je prdelka brzy fit😁😁

autor
27. čer 2021

@leniczka23 je to neskutečná bolest. Ve sprše jsem pořád, ale jak vylezu, mohla bych se zechcat 🤦‍♀️ Já ho zabiju 🙏🤣

leniczka23
27. čer 2021

🤣🤣🤣 promiň ja se teď směju ale moc dobře vím co prožívás. Vem si normálně prášek na bolest když tak.

autor
27. čer 2021

@leniczka23 takys ječela jak Tarzan při posledním tažení? 🤣🤣

leniczka23
27. čer 2021

Jo! Jak píchlá svině.. A odkulila jsem se na zem jak mrzák 🤣🤣

autor
27. čer 2021

@leniczka23 🤣🤣🤣🤣 ty vole, já se nemůžu smát 🤣🤣🤣🤣🤣

autor
27. čer 2021

@leniczka23 já, takovej sexuální guru a fóknu si ho amatérsky do prdele 🤦‍♀️🤦‍♀️🤣🤣🤣🤣🤣

amazonkajanik
27. čer 2021

@leniczka23 Tvl holky, se řežu smíchy 🤣 ale v poho, znám to a to od 16 trpím na hemeroidy, takže jsem trpěla dvojnásob. Pomáhá gel na hemeroidy, co má tlumící účinek 😉

autor
27. čer 2021

@amazonkajanik ty mám taky... Ale mám pocit, že je zarazil až do žaludku 🤦‍♀️🤣

amazonkajanik
27. čer 2021

Jestli je tvůj chlap průměrně vybaven, tak to ještě jde. Ale když máš chlapa, kterému pán bůh nadělil jak do délky, tak do šířky 😣 já se tenkrát bolestí i poblila ...

veritanas
27. čer 2021

Já jsem si původně myslela, že se bude jednat o teploměr u miminka...😁😁😁 Vůbec se neposmívam, protože to musí kur**a bolet. Já jednou na 1 cm a chtíc, a ty brdo, to nechceš... takže lituju vaše sedinky..ale popravdě vaše komentáře jsou nejlepší..😁😁😁❤️

tercasv
27. čer 2021

Holky, já to teda nikdy nezažila, ale lituji vás ☘️A ty komentáře jsou boží 😀😀

luckamatylda
27. čer 2021

Anální sex mám docela ráda, ale 2x se mi toto taky stalo. Křik bolestí, zatmění, oči mi málem vypadly z důlků, nevolnost z bolesti, ale kromě větší citlivosti druhý den jsem po tom neměla problémy. Snad to brzy poleví 🙂

jasminek2012
27. čer 2021

Manžel se jednou ve tmě po pár pivech taky netrefil, myslela jsem, že chcípnu, jak jsem se lekla. Bolelo to asi 3 dny, prášek jsem ale nepotřebovala,no.

autor
27. čer 2021

@amazonkajanik nadprůměrně 🥺🤣🤣 hadovka to není, spíš pozdní cuketa 🤣🤣

autor
27. čer 2021

@veritanas co bych dala za teploměr 🙏🙏🤣

autor
27. čer 2021

@luckamatylda mě se chtělo taky okamžitě zvracet, černo před očima a fakt mi bylo na omdleni 🤣🤣 Teď jsem byla pár hodin v bazénu a chladila tak je to lepší 🤣🤣

autor
27. čer 2021

@veritanas teď sem se zamyslela nad tím teploměrem 🤭 Jakože jsem mu ho omylem místo pod pažu fukla do zadku? 🤣🤣🤣

camelinka
27. čer 2021

@luckamatylda souhlasim, ale nechtene bych to zazit teda jako fakt nechtela 😂🙈🙈🙈🙈🙈🙈

veritanas
27. čer 2021

Popravdě nevím..😁😁 když jsem četla nadpis hned mě to napadlo...😁😁 U miminek se to měří v zadečku.., čtu to na webu pro matky, tak jednoduchá úvaha...😁

rejalin
27. čer 2021

Soucítím s tebou. Mně se to nechtíc stalo v 18, no myslela jsem že je po mně, dokonce tekla i krev. A tenkrát mě nenapadlo nic lepšího, než že si to musím vydezinfikovat. No normálně se mi i zatmělo před očima, když jsem si to tam plácla 😂
Asi bych to zkoušela chladit (třeba mraženou zeleninou 😂) a nějaký ten krém na hemeroidy. Pokud by to bylo i odřené, tak zkusit i odvar z řepíku

kmarie81
27. čer 2021

Dubova kura, at uz vlhceny ubrousky nebo gel na intimni hygienu herbalon me pomahal po porodu jak na nastrih tak na hemeroidy a natrzeny zadek po brutalnich zacpach, prdka se po nem krasne zatahne.

blondynka400
27. čer 2021

@veritanas chce to dobrou přípravu a pak to jde .-)

Taky jsem se docela pobavila při čtení komentářů... Jen tedy popravdě netuším, jak se toto omylem může stát 🤐 😀 A jinak za mne prostě vydržet, den nebo dva i po chtěném a připraveném análním sexu, když se člověk nechá unést, jsou občas "zajímavé". A nic moc nepomáhá, jenom čas.

autor
28. čer 2021

@blondynka400 víš jak? Tak, že se díváš na film 365dní a jsi nadržená jak stepní koza. Chlap ho vytáhne, že už je po všem, ale ty to zezadu netušíš, přirazíš, fuk a je v prdeli 🤣🤣🤣

autor
28. čer 2021

@rejalin
@kmarie81 holky, byla jsem na bazéně a hodně to pomohlo. Mažu ještě krémem na hemoroidy a nečekaně jsem už večer měla zase chuť to dokončit 🤣🤣 Ale chlap z toho má větší trauma jako já 🤔🤣

sudylichozrout
28. čer 2021

Znam. Auuuuu 😆 Soucitim! ❤️

ivule95
29. čer 2021

Soucítím,musí to být hrozné😞 Holky,ale ty komentáře. Brečela jsem smíchy 😂🙈😅

autor
29. čer 2021

@ivule95 už dobrý... Mužem znovu 🤣🤣🤣🤣🤣

gracinka7
29. čer 2021

Musíš pořádně namazat 😉
Kdo maže, ten jede 😀

kafr
29. čer 2021

Tak toto je diskuze týdne! 🤣🤣🤣
Au🤢
Kam se hrabe ta akce, kdy holky z koníka vyplundrovaly sklad on-line sexshopu 🤣