• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pedagogické minimum. Kde se dá vystudovat?

12. října 2016 
Holky poradíte mi?Mám vystudovanou střední školu s maturitou a nyní jsem na mateřské dovolené.Chtěla bych si při mateřské udělat pedagogické minimun-učitelka v mateřské školce.Co vše to obnáší,kde nejblíže studovat(jsem z Klatov) a na jak dlouho se studuje?Budu ráda za jakoukoliv radu.Děkuji
26. únor 2014 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Mohu poprosit o radu? Mám střední pedagogickou školu, pak fakultu humanitních studií - Bc. a Univerzitu Jana Amose Komenského, Andragogika - Mgr.. Ráda bych si po rodičovské dovolené hledala práci ve školství, je potřeba abych si dodělala pedagogické minimum? Díky moc
9. dub 2014 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@scheetje muzu poprosit o presny odkaz na kurz, nemuzu to tam najit. diky
3. kvě 2014 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám dotaz,jestli má cenu,udělat si pedag.minimum s absolvovaným učńákem a následně střední ekonomickou školou. Zajímaly by mě možnosti dělat mistrovou odborného výcviku na učilišti.
9. čer 2014 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nevíte některá jak je to s kvalifikací na učení cizích jazyků na základní nebo střední škole? Mám bakalářský titul z vš nepedagogického zaměření, pedagogické minimum a potom mezinárodní jazykové zkoušky uznávané MŠMT na úrovni B2 (na podzim se chystám na C1). Mohu s tímto učit nebo jsem stále nekvalifikovaná?? Když si pročítám školský zákon, tak to chápu tak, že bakalářský titul nestačí ani na základku ani na střední. Musí být magisterský? Díky za radu.
3. črc 2014 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelva stale jsinekvalifikovana. Musi byt mgr pedagogickeho zamereni na patricny stupen skoly kde chces ucit.
13. črc 2014 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda holky, chtela bych poradit, kdyz bych si chtela udelat pedagogické minimum, staci mi vystudovana SŠ chemická??? CO pro to mam udelat abych se pote uplatnila nekde ve skolstvi? :slight_smile:
6. led ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, nevíte náhodou jak získat doplňkové pedagogické studium pro učitele odborného výcviku. Studium, Rekvalifikace, cokoliv? Co je k tomu zapotřebí?? Přesněji mistr v oboru kadeřnictví. Mám SŠ.
12. říj v 18:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek