Plavky tanga. Jaký je na to váš názor?

nanyh
5. črc 2021

Ahoj.
Předem se omlouvám za anonymitu. Nechci, aby jste si na mě kdyžtak ukazovaly. 🙂 Mám roční dceru, jsem štíhlá a mohu si říct, že vypracovaná z fitness. Za svou postavu se nestydím ba naopak. Před dcerou jsem nosila tanga na koupaliště normálně. Dnes bych si je vzala také a ráda. Jak píšu, jsem spokojená se svojí postavou a jsem na sebe pyšná. Ten můj mi tvrdí, že jsem máma a měla bych nosit klasiku, že se to už nehodí. Tak bych se chtěla zeptat na Váš názor. Bylo by Vám nepříjemné potkat takovou maminku v brouzdališti? Já jsem toho názoru, že dokud mohu, tak je nosit chci.

terezia10
6. črc 2021

Tak udělej kompromis kup si brazilky jinak já se na hezkou ženskou kouknu většinou dřív než chlap a potom rknu koukni ta je co 😁

kamino
6. črc 2021

Tanga nejsou problém z důvodu že jsi mamina, ale na rovinu, hodně času budeš trávit v dřepu, tanga jsou super na přechod z lehátka k bazénu, správně usazené vypadají skvěle, ale s prckem je to trochu akčnější. Vyzkušej, uvidíš...

jaja01k
6. črc 2021

Mně se tanga nelíbí na nikom, bez ohledu na věk, postavu a počet dětí. Ale nijak mě to nepohoršuje, ať si každý nosí, co chce. Když chceš nosit tanga a cítíš se v nich dobře, tak je nos. Jen bych to probrala s partnerem, jestli se nad tím jen podivil nebo mu to nějak zásadně vadí.

camelinka
6. črc 2021

Zrovna ted si vyvaluju zadek na mistnim koupaku a par tangovych zadku se tu hemzi, dokonce i pekna mlada stihla maminka s batoletem. Vypada spokojene a nikdo na ni nezira, ted akorat ja tedy 😀😀

tinaprofi
6. črc 2021

@nanyh 😂😂😂😂😂

tinaprofi
6. črc 2021

Jasně, když máš na to postavu nos tanga třeba do 50 😉 tady je to běžné

petra123321
8. črc 2021

Já to beru at si každý nosí co chce, ale byla jsme na koupaku s malým v brouzdalisti a byla tam mamina taky v tangach , a nebylo moc příjemné když se ohybala dětem těsně u hlavy. Pak se děti okolo ptali rodičů kde má paní plavky, že ji kouka zadek.

potaplice
8. črc 2021

Bez ohledu na věk a postavu by mi nebylo příjemné, kdyby se mezi dětmi prodírala žena v tangách , stejně jako kdyby byla nahoře bez.

hermanka88
8. črc 2021

Mě se obecně v moc tanga nelíbí,ale není to o tom, že bych řekla:Bože, matka a toto si obleče. To určitě ne. Ja na to moc postavu nemám, ale i když jsem ji měla,nenosila jsem. Ani jako spodní prádlo. Pokud se cítíš dobře ,nemáš 1,60cm a k tomu 80 kilo, tak proč by ses měla omezovat?Fakt nepěkné to je na opravdu silné ženě,holce.Tam se třeba pozastavim. A třeba i manžel měl jednou poznámku,že vše má teda hranice,když taková velice kyprá slečna prošla kolem v tangach. Takže tak.

ai30
8. črc 2021

@malenka3 Hele tohle uplne nechapu s tou zavisti. Jakoze v normalnich plavkach neni postava videt, tak to zenske nezavidi, ale jakmile ma clovek na zadku o 5 cm latky min tak sup, hned je co zavidet? 😂

felixfelicis
8. črc 2021

@ai30 Jo, všichni, kterým se nelíbí tanga, tak určitě závidí😀

hermanka88
8. črc 2021

@ai30 taky nechápu..🤔🤔

ai30
8. črc 2021

@nanyh Ukazovat si na tebe asi nikdo nebude, koukat mozna bude. Jestli ti jde o to, co si o tobe kdo pomysli, vem si normalni plavky. Jestli je ti to sumak, nos si co chces. Zakazane to neni, tak coz.
Mne se teda tangove plavky nelibi, postava nepostava, kazdy v nich podle me vypada jak Borat 😂😂 Ale potkat te v brouzdalisti, tak mi asi bude ukradene, co mas na sobe, pokud me nebudes nutit ty tangace nosit taky :D

hermanka88
8. črc 2021

@ai30 😁😁😁

ai30
8. črc 2021

@felixfelicis Samy tlustosky holt! 😂😂

madamas
8. črc 2021

Určitě to není problém, líbí se mi že umíš říct ,,jsem se svojí postavou spokojená, vím že vypadám dobře". Naopak nemám ráda když žena s perfektní postavou si stěžuje že už to není ono a bla bla bla, potřebuje slyšet že ona přece vypadá perfektně a že si ty tanga určitě může dovolit. Ať si každý nosí co je mu příjemné. Já jsem teď v osmém měsíci a ačkoliv mám jen to břicho tak je mi nepříjemné ho vystavovat. Koupila jsem si teda těhu tankiny ale spodek k nim byl jak pro starou bábu tak jsem ho vyměnila za své původní brazilky. Jak to komu připadá je mi celkem fuk. Sama jsem zvědavá jestli to příští rok na ty tanga taky dotáhnu 😆

bemo
8. črc 2021

Mě by to jako mamince rozhodně nepříjemné nebylo. Nejspíš bych někde uvnitř sebe tiše zazáviděla, ale rozhodně bych si neřekla, že bys neměla mít tanga jen kvůli tomu, že jsi maminka. Naopak bych si řekla, ty jo, už má dítě a takovou pěknou figuru.

margriet
8. črc 2021

@nanyh Klidně bych si je na tvém místě vzala. Seš mladá a máš hezkou postavu. Navíc si je ty sama chceš vzít, tak co. Na názory ostatních bych se z vysoka… 😉

verca_20
8. črc 2021

@kamino mohu se jako netangařka zeptat, proč by měl být větší problém být ve dřepu? soudím, že plavková tanga se asi v pohodlnosti od normálních neliší, nebo jak je to myšleno?🙂
Jinak za mě ať si každý nosí co chce, pokud mi něco vadí, nedívám se.. ale na hezkou postavu se také podívám ráda, klidně i ženskou 🙂

nanyh
autor
8. črc 2021

Ahoj holky.
Moc děkuji za každý komentář. Vše jsem si pečlivě pročetla. V úterý jsem byla s malou na koupališti a tanga si vzala. Bylo mi fajn. 🤗 Co se týče brazilek… Na ty mi chlap řekl to samé. Že si mám pořídit ,,cibulačky”, že už se to nehodí, že jsem máma. Každopádně mám prdel dobře spálenou, s ,,cibulačkami” by se to nestalo 🙈😂😂

madamas
8. črc 2021

@nanyh chlapská pošetilost..by mě zajímalo zda by byl tak i pohoršen kdyby se kolem něj na koupališti mihla jiná maminka v tangách, zda by odvracel zrak 😆 to je spíše žert, ale vážně... není důvod schovávat pěknou postavu protože jsi máma. V dnešní době už žádný dresscode bezdětná vs. matka neexistuje. O vhodnosti některých kousků oděvů bych se začala zabývat až někdy po přechodu, podaří-li se postava udržet 😉

verca_20
9. črc 2021

@nanyh Cibulačky. to slyším poprvé :D teda spíš čtu. 🙂

zuzineckah
9. črc 2021

@nanyh osobně bych volila radši nějaké hezké brazilky, přijdou mi vhodnější a také pohodlnější. Zároveň dají pěkné postavě vyniknout snad ještě víc než klasická tanga 🙂

prezdivka
9. črc 2021

Vezmi si co chceš a v čem se cítíš dobře. Na ničem jinym nezáleží ;)

treasurka
9. črc 2021

Spíš by mi to přišlo nepraktický, přeci jen, když tam máš dítě, tak jsi častěji v předklonu a holt špulíš, no... Ale ono je to asi jedno, kolikrát si ženy na koupališti udělají tangazářez i s normálními plavkami a neřeší to, takže dej na sebe, a jak se to tobě líbí ;)

kindycz
9. črc 2021

Plavky tanga jsou TOP 😍

teate
9. črc 2021

Mně by spíš pohoršovalo, když si představím ty kreace, co v nich budeš dělat. Na dřepující nebo ohýbající pr*del, kde je zakrytá fakt jen dírka (sama se musím tomu popisu smát 😃), se dívat fakt nechci, a to i kdyby byla sebekrásnější. Nicméně, proti gustu… joo a kdybych Tě potkala, otočím se k Tobě zadkem (s klasickýma kalhotkama). 😃

zuzineckah
9. črc 2021

@nanyh hele, teď jsem si vzpomněla na dotaz své 4 leté dcery, který mi položila tři dny zpátky na pláži 😀 Byla tam také paní s velmi hezkou postavou, měla tanga a takovou tu titěrnou podprdu bez prsou, asi proto dcera tu podprdu neregistrovala. A ta moje malá hlava hned nasraně prifrčela, prý proč musí ona mít plavky (nesnáší je stejně jako ponožky, i když nosí jen spodek), když ta "velká paní" může mít holou řiť 😂😂 No a teď to jako tomu děcku vysvětli, že tetce stačí nitka a ona musí mít bombarďáky😂😅 bys nevěřila, co děti dokáže vystřelit z trenek (plavek)😎